Zamknięcie forum?

Stare tematy z głównego forum, gdzie były rozwiązywane tematy/pomysły dotyczącego forum.

Nie piszę na forum, bo...

Czas głosowania minął 6 gru 2011, o 22:42

mi się nie chce.
3
16%
wolę czytać niż pisać.
6
32%
nie mam czasu.
5
26%
Chuck już mi się nie podoba.
0
Brak głosów
inne (napisz w poście).
5
26%

Liczba głosów : 19

Zamknięcie forum?

Postautor: Gitarzystka » 27 lis 2011, o 11:41

Osobiście, uwielbiam forum, bo jak mam trochę wolnego czasu to lubię poczytać starsze posty i te nowe także, przeczytać opinie innych, dać swoją, wiedzieć co tu się wyprawia, bo wyprawia się całkiem sporo. Poza tym jeszcze są tłumacze i tłumaczenia, co jest moją ulubioną częścią forum.
A nie udzielam się aż tak mega aktywnie, bo podobnie jak Jim, po prostu wystarczy mi zazwyczaj jeden raz się wypowiedzieć, a na temat, konkretnie. Są jeszcze zainteresowania, np. te quizy, szybkie palce... to fajna sprawa, jednak myślę, że niekoniecznie dla mnie.

Fajnie byłoby, gdyby forum nadal funkcjonowało, bo są tu ciekawi ludzie, ciekawe pomysły i można się wielu rzeczy dowiedzieć. : )
Awatar użytkownika
Gitarzystka
Członek Teamu Bartowski

Online: 8d 13h 25m 29s
Otrzymał podziękowań: 57 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: WC,Chuck,TVD,TBBT, HIMYM,Wilfred,Castle
    Windows XP Firefox

Zamknięcie forum?

Postautor: Sagi » 27 lis 2011, o 11:46

po pierwsze: czemu już chcecie zmieniać temat skoro chuck się jeszcze nie skończył to by była zdrada :(
a co do aktywności może teraz jest gorzej ale przecież to się poprawi :) nie można tego skarbu zamknąć

co tam że dostane warna ale
Spoiler:

Jak dla mnie forum warto utrzymywać nawet dla 1 usera :)
Sagi
Kierownik sklepu

Online: 8d 16h 31m 17s
Otrzymał podziękowań: 15 razy
    Windows XP Chrome

Zamknięcie forum?

Postautor: Quox » 27 lis 2011, o 15:21

Może niewielka aktywność, ale zawsze jakaś jest. Co zyskamy zamykając forum? Moim zdaniem nic. Zasobów dyskowych za dużo ono nie zużywa, jedynie zajmuje miejsce w menu na stronie głównej. Czy to tak wiele? A jak forum stoi, to często się wejdzie, a czasami nawet coś skrobnie na jakiś temat.
Awatar użytkownika
Quox

Online: 1d 18h 54m 6s
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Ulubiona postać: Zack Addy
Obecnie oglądam: 17 seriali
    Windows 7 Opera

Zamknięcie forum?

Postautor: Jim » 27 lis 2011, o 16:21

@Sagi

Nikt nie chce już teraz zmieniać tematyki, jak słusznie zauważyłeś, Chuck jeszcze się nie skończył. Ale skoro CMP robi takie numery jak zamykanie forum, to trzeba go przekonać, że warto ciągnąć jeszcze tą działalność. Trzeba już teraz o tym myśleć, bo potem wszyscy wpadną żałobę przy ostatnim odcinku, część luda zniknie i zostaną tylko stali bywalcy w stanie depresyjnym. Nie zostawiajmy tego na ostatnią chwilę, bo może się okazać, że jedynym ratunkiem będzie eksodus gdzieś indziej... a w kwestii Chuckofanów, taki eksodus nie wypali w 100% i połowa o ile nie więcej pójdzie w swoje strony. Nie mówiąc już o tym, że sam nie mam pojęcia gdzie moglibyśmy wyemigrować.

Za obrazek daję okejkę, rozbawił mnie do łez xD
Awatar użytkownika
Jim
Szpieg

Online: 25d 18h 57m 20s
Otrzymał podziękowań: 34 razy
Obecnie oglądam: Nic
    Windows 7 Firefox

Zamknięcie forum?

Postautor: ziomeq1100 » 27 lis 2011, o 17:30

Jakiś kryzys zawsze przychodzi, ja zawsze wypowiadam się po najnowszym odcinku oraz w tematach, które mnie interesują, ale nie chcę bez sensu klepać postów. Jestem na tym forum od samiutkiego początku i prawdopodobnie szczyt ludzi aktywnych już był, ale warto zachować te forum dla osób, które lubią tu czasami przebywać np: dla mnie :)
ziomeq1100
Kierownik sklepu

Online: 2d 9h 31m 21s
Otrzymał podziękowań: 11 razy
Ulubiona postać: John Casey
    Windows XP Firefox

Zamknięcie forum?

Postautor: afgani » 27 lis 2011, o 19:30

Zaznaczyłam inne, bo ja się wypowiadam na forumie, co prawda teraz trochę mniej ale zawsze skrobnę jakieś 3-4 zdania w jakimś dziale, a nie ma tu opcji dla wypowiadających się :/
Poza tym jak nie piszemy postów to piszemy wiadomości na sb :)
Awatar użytkownika
afgani

Online: 121d 8h 54m 56s
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Ulubiona postać: Chuck Sarah
Obecnie oglądam: WSZYSTKO
    Windows XP Firefox

Zamknięcie forum?

Postautor: rashas » 27 lis 2011, o 21:34

Bo nie wiem o czym można pisać :(
rashas
Sprzedawca z BuyMore

Online: 2d 22h 13m 49s
Otrzymał podziękowań: 1 raz
    Windows 7 Firefox

Zamknięcie forum?

Postautor: CMP » 27 lis 2011, o 22:12

rashas pisze:Bo nie wiem o czym można pisać :(

o wszystkim, są przecież działy niepowiązane z Chuckiem.

Na razie roboczy pomysł jest taki, żeby po zakończeniu 5. sezonu pisać newsy na portalu o aktorach, twórcach Chucka i ich projektach. Przynajmniej do końca sierpnia, bowiem wtedy kończy się ważność serwera i domeny. Jak będzie jeszcze aktywność, można przedłużyć, w przeciwnym wypadku portal i forum zniknie na zawsze. Trzecią opcją jest zakup nowej domeny i pisaniu o kilku jakiś serialach lub założenie serwisu o Yvonne czy o serialu z główną rolą aktora z Chucka.
No tylko pytanie, czy będą jeszcze użytkownicy, bo botom tego się nie opłaca robić.
Awatar użytkownika
CMP

Online: 65d 8h 18m 42s
Otrzymał podziękowań: 724 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Community in da HOUSE
    Windows 7 Firefox

Zamknięcie forum?

Postautor: Note » 27 lis 2011, o 22:27

CMP pisze:Trzecią opcją jest zakup nowej domeny i pisaniu o kilku jakiś serialach lub założenie serwisu o Yvonne czy o serialu z główną rolą aktora z Chucka.

Optymistyczniej widzę opcję zakupienia nowej domeny i obrania tematyki pisania o kilku serialach. Adres domeny najlepiej bardziej ogólny niż pod jeden serial, bo wtedy w razie potrzeby można dostosować stronę i forum do jakiś tam innowacji. Pomysł z serwisem o Yvonne no nie wiem. Na takim czymś nie zdobędziemy na większą skalę userów którzy będą na bieżąco pisać tylko napiszą tam kilka słów o aktorce i na bieżąco mogą postować jakieś newsy na temat jej życia, ale przecież to zależy od rozwoju jej kariery, a tu nie mamy pewności czy będzie ona tak pięknie kwitła długi czas by jednocześnie zapewnić naszej stronce żywot etc. Dlatego jestem za obraniem kilku serialu najlepiej z wybranego gatunku i ruszyć :).
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 3s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows 7 Chrome

Zamknięcie forum?

Postautor: roztrzepana » 27 lis 2011, o 23:00

zaznaczyłam, że nie piszę na forum bo mi się nie chce.. fakt, że coś tam skrobnę o odcinku chucka czy castle czy czymś innym jednak na forum jak się pojawiam to po to żeby sobie zazwyczaj poczytać jakieś newsy posty czy ściągnąć odcinek chucka. na sb aktywna nie jestem więc jakby zostało samo sb prawdopodobnie bym się więcej nie pojawiła. w przeciwieństwie do większości aktywnych userów ja się z nikim aż tak bardzo nie zżyłam a jak już się zżyłam to forum nie jest głównym sposobem komunikacji więc pewnie bym tak nie narzekała.
Awatar użytkownika
roztrzepana

Online: 5d 21h 36m 42s
Otrzymał podziękowań: 57 razy
Ulubiona postać: Kate Beckett
Obecnie oglądam: Castle
    Windows Vista Chrome

Poprzednia

Wróć do ChuckTV

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość