Strona 1 z 2

Rozbudowanie Quizu?

PostZamieszczono: 4 sty 2011, o 19:40
autor: Note
Witam. Co sądzicie o tym by jakoś rozbudować nasz Chuckowy Ouiz :) Wyglądało to by mniej więcej tak, że przez miesiąc walczylibyście o punkty poprzez odpowiadanie na różnorodnej treści pytania związane z serialem. Następnie w ostatni dzień miesiąca wszystkie punkty były by podliczane, a zwycięzca który uplasował by się na pierwszym miejscu byłby nagradzany specjalnym kolorem nicku, który byłby widoczny do następnego miesiąca (no chyba że by ta osoba ponownie wygrała następną serie Ouizu). Co sądzicie o tym pomyśle? Może macie jakieś własne propozycje na ulepszenie naszego Ouizu lub jakieś pytania odnośnie niego?

Ulepszenie Quizu? Co sądzicie?

PostZamieszczono: 4 sty 2011, o 19:53
autor: radioacitveMea
Ja proponuję granatowy. Ładny i widoczny :)

Ulepszenie Quizu? Co sądzicie?

PostZamieszczono: 4 sty 2011, o 19:56
autor: Kruku
Dobry pomysł ;) Ale miesiąc ? Ja myślałem raczej o jakim comiesięcznym evencie trwającym kilka dni lub godzin ;)

Ulepszenie Quizu? Co sądzicie?

PostZamieszczono: 4 sty 2011, o 21:10
autor: Black23
A według mnie propozycja Note jest świetna xD :ok:
A kolor to nie wiem różowy :D

Ulepszenie Quizu? Co sądzicie?

PostZamieszczono: 4 sty 2011, o 21:54
autor: Note
Kruku pisze:Dobry pomysł ;) Ale miesiąc ? Ja myślałem raczej o jakim comiesięcznym evencie trwającym kilka dni lub godzin ;)Miesiąc byłby dobry raczej... bo w tym okresie padło by najwięcej pytań oraz punktów (więc byłaby zacięta walka). A zwycięzca mógłby swoim kolorkiem szpanować przez calutki miesiąc :happy:

Ulepszenie Quizu? Co sądzicie?

PostZamieszczono: 4 sty 2011, o 22:05
autor: radioacitveMea
mi się tam miesiąc podoba. Sporo czasu, dużo pytań :)

Ulepszenie Quizu? Co sądzicie?

PostZamieszczono: 4 sty 2011, o 23:06
autor: Note
Co sądzicie by od razu punktowo zaliczyć ten miesiąc? :) na razie luźno kto uzbiera najwięcej punktów do 31 stycznia do godziny 20.00 to otrzymuje granatowy kolorek :) a od lutego oficjalne byśmy już zaczęli? :brawo:

Ulepszenie Quizu? Co sądzicie?

PostZamieszczono: 5 sty 2011, o 00:24
autor: musziz698
Jeśli o to chodzi to ja bym ten quiz zastąpił quizem zrobionym przez reporterów. Składałby sie z powiedzmy 30 pytań. Odpowiedzi pisałoby sie w pm do redakcji bądź na specjalny e-maila, żeby każdy mógł odpowiedzieć na te same pytania, a nie ze kto wejdzie w odpowiednim czasie ma pkt. Było by to bardziej sprawiedliwe. Po 2 quiz trwałby 2 tyg i podzielony by był na 4 etapy. 1 wolny każdy zgłasza swoje odpowiedzi. 2 np 10 najlepszych osób walczyłoby o przejście do kolejnego etapu. Dalej zostawało by 5 osób. A w 3 ostatnim etapie walczyły by 3 osoby o 1,2 i 3 miejsce i każde z 3 pierwszych miejsc miało by swój kolor. Kolory zostawały by przez następne 2 tyg ( czas na przygotowanie następnych quizów na 3 etapy ) i do końca zakończenia następnej edycji itd. Taka moja propozycja :happy:

Ulepszenie Quizu? Co sądzicie?

PostZamieszczono: 5 sty 2011, o 00:40
autor: Mila
musziz698, też dobry pomysł. Choć może zamiast pisać na pw, można by było umówić się w jakiś dzień na shoutboxie i może tam coś takiego zrobić? ;)

Ulepszenie Quizu? Co sądzicie?

PostZamieszczono: 5 sty 2011, o 01:01
autor: Note
No właśnie CMP zarzucił mi ten pomysł, by w dane dni i godziny organizować tzw: szybkie palce na SB i polegało by to na tym że osoba która jako I, II lub III odpowie na pytanie zdobywa punkty. Na razie na ulepszanie i dopieszczanie pomysłu mamy jeszcze kilka tygodni czasu, także działajcie ze swoimi pomysłami :P A swoją drogą musziz698 ciekawy pomysł. Tak jak CMP mówił... można zrobić kilka quizów i każdy na swój sposób charakteryzował by się różną formą zdobywania punktów ;)