[4x06] Chuck Versus the Aisle of Terror

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków 4 sezonu.
Regulamin forum
1. Spoilery do następnych odcinków umieszczamy w tagach [spoiler*]Treść spoilera[/spoiler*] (bez gwiazdek).
2. Zakaz pisania postów z prośbami o napisy.
3. Mile widziane są rozbudowane posty na temat poszczególnych odcinków oraz głos w ankiecie.
4. Posty jednozdaniowe zazwyczaj są usuwane do kosza.
5. Download odcinków znajduje się w tym dziale.

Ocena odcinka (1-10)

10
15
63%
9
8
33%
8
1
4%
7
0
Brak głosów
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 24

Re: [4x06] Chuck Versus the Aisle of Terror

Postautor: Note » 28 paź 2010, o 09:13

Bez wahania daję ocenę 10/10.Odcinek był świetny nawet lepszy od poprzedniego i teraz myślę że Chuck z odcinka na odcinek będzie coraz bardziej wciągał.Co do samego odcinka to najbardziej podobała mi się scena z postrzeleniem Chucka przez matkę, hmm .... było też małe powiązanie do Prison Break a mianowicie do tego doktora Scofielda :) Oczywiście Buy More też pnie się w górę i powoli wraca do formy chodź zdecydowanie mało scen z Buy More mamy w 4 sezonie, w 1 sezonie to praktycznie 2/4 odcinka skupiało się na Buy More.Może przerwa Chucka ma jakiś cel być może scenarzyści chcą bardziej dopieścić scenariusz, zobaczymy.
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Nieznany Nieznana

Postautor: pllek_sinek » 29 paź 2010, o 21:35

Odcinek najlepszy jak dotąd w 4sezonie. Jeff i Lester się zaczynają powoli rozkręcać Buy More. Już się bałem że Chuck nie powie Sarze o telefonie od matki, Bmum no trochę tak mi nie pasuje jakoś, coś ukrywa i nie wydaje mi się żeby tylko pracę dla Volkhoff. Mało mało Big Mika racja ale czy o nim jest ten serial? Wątek z Freedim przypominał mi Scarecrowa z Batmana, lecz z "Aleją Terroru" to jeżeli na Jeffa działało to czemu na doktora, który wymyślił "koszmarną substancję" miało by nie podziałać. Zakończenie mocne (musiał ściągnąć tą kominiarkę) - nie może być przecież wszystko pięknie. Co ta biedna Ellie musi myśleć - Ojciec pracował dla rządu, Matka - CIA/Volkhoff, Chuck - CIA; cała rodzina to szpiedzy tylko ja nie! :P
Awatar użytkownika
pllek_sinek

Online: 15d 11h 34m 46s
Otrzymał podziękowań: 161 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
    Nieznany Nieznana

Postautor: Banera » 29 paź 2010, o 21:46

pllek_sinek pisze: Co ta biedna Ellie musi myśleć - Ojciec pracował dla rządu, Matka - CIA/Volkhoff, Chuck - CIA; cała rodzina to szpiedzy tylko ja nie! :P

No nawet Czadowy miał swój epizod szpiega :lol: Strach pomyśleć co z ich dziecka wyrośnie. :P
Awatar użytkownika
Banera

Online: 7d 12h 30m 27s
Otrzymał podziękowań: 135 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Castle
    Nieznany Nieznana

Postautor: Rysiekxxx » 30 paź 2010, o 10:03

Strach pomyśleć co z ich dziecka wyrośnie

Wygląda na to że - Czadowa agentka z wrodzonym intersektem

Za ten post autor Rysiekxxx otrzymał podziękowanie od
Karish
Awatar użytkownika
Rysiekxxx
Assman

Online: 3m 30s
Otrzymał podziękowań: 6 razy
    Nieznany Nieznana

Postautor: Lucas21 » 31 paź 2010, o 11:28

No no widać twórcy nie mają zamiaru rezygnować z serialu, bo co chwile zaskakują chociaż początek 4 nie wyszedł to teraz jest bajecznie, bajecznie, bo powrócił stary BuyMore aka Jeffster i Big Mike :) Tylko znowu mały minus, że Morgan rządzi BuyMore i uczy sie na szpiega, nie dość, że Chuck już jest PRO i rzadko rżnie głupa to i Morgan zaczął się poważniej zachowywać (oni oczywiście z głupków zawsze coś będą mieć, ale to nie to co kiedyś...).

Matka Chuck, Ojciec - kurna rodzinka Szpiegów :D Dwóch PRO, a teraz z niedorajdy synka zrobił się szpieg :D

Z tego co wiem serial ma bdb staty w oglądalność, dopiero wprawdzie 6 odcinek, ale wiadomo, że Chuck dostał zamówienie na pełny sezon czyli 22 odcinki i jeśli z odcinka na odcinek będzie tylko lepiej to 5 jest jak nic :) Twórcy mówili, że mają jeszcze pomysł na fabułę na 5 sezon, a na 6 mogą zaczać już prace :)
Lucas21
NerdHerd

Online: 2h 30m 25s
Otrzymał podziękowań: 11 razy
    Nieznany Nieznana

Postautor: Harku » 31 paź 2010, o 12:31

Sorry, jeśli Chuck by zaczął zachowywać się jak idiota znowu, po 3 sezonach rozwoju jego postaci, to ja bym przestał oglądać ten serial. Chuck nie jest sitcomem i mimo, że mnie nie przeszkadzają te sitcomowe wygłupy Jeffstera i spółki to osobiści bym się nie obraził gdyby całkowicie zrezygnowali z BuyMore i porządnie pociągneli główną fabułę serialu, bo teraz starają się za wiele rzeczy upchać w każdym odcinku i to właśnie główny wątek najbardziej na tym cierpi.
Awatar użytkownika
Harku
Członek Teamu Bartowski

Online: 20d 21h 57m 41s
Otrzymał podziękowań: 36 razy
Ulubiona postać: Sarah
    Nieznany Nieznana

Postautor: Lucas21 » 31 paź 2010, o 20:06

Gdyby zrezygnowali z Jeffstera i BuyMore to ja bym przestał serial oglądać. To właśnie dzieki klimatowi BuyMore i Jeffsterowi jest humor w serialu, bo jest teraz inteligentnym zawodowcem i juz nie jest tak zabawny jak kiedyś, kiedy dostarczał masę humoru i żalu swoim zachowaniem nie pewnym. To serial komediowy, więc humor musi być plus trochę akcji z szpiegostwem. Bez BuyMore i Jeffstera nie ma humoru ich wygłupy są potrzebne dla zapewnienia rozrywki (no może Jeff z leksza przesadza :) ), ale to jest dobrze. Ja nie chce żeby Chuck był jeszcze bardziej PRO już za malo w BuyMore jest, ale Morgan go zastępuje :)
Lucas21
NerdHerd

Nieznany Nieznana

Postautor: Harku » 31 paź 2010, o 22:55

Jak go określił jeden z producentów, Chuck to "dramedy", czyli tłumacząc luźno dramat-komediowy. A co do humoru, to widzisz każdy ma swoje gusta i mnie dużo bardziej się podoba subtelny humor, a humor Jeffstera jest na poziomie sitcomu, więc jak dla mnie im mniej tym lepiej. Moje ulubione odcinki to właśnie są te bardziej dramatyczne jak Santa Claus czy Other Guy, więc mam nadzieję, że w najbliższych odcinkach trochę podkręcą napięcie, a humor będzie tylko dodatkiem do smaku, raczej niż głównym daniem.
Awatar użytkownika
Harku
Członek Teamu Bartowski

Online: 20d 21h 57m 41s
Otrzymał podziękowań: 36 razy
Ulubiona postać: Sarah
    Nieznany Nieznana

Postautor: Brighty » 1 lis 2010, o 10:45

Zgadzam się z Harku. Mocną stroną humoru w Chucku było to, że humor był jednak dość inteligentny i na poziomie. Nie były to wulgarne sitcomowe gagi, wychodziło im coś subtelniejszego. Dochodzi do tego ten fakt, że Chuck w sezonie 3 stety, niestety strasznie dojrzał i nie ma od tego powrotu.

Teraz BuyMore czuje się lekko wymuszony. Jest i pewnie dobrze, skoro tak wielu ludzi go lubi, ale nie ma już pełnej integracji, a pojawienia się Jeffstera odbieram jako wtórne i mające zadowolić ich fanów. Jak nieszczęsne zakończenie wątku z toksyną.
Awatar użytkownika
Brighty

Online: 13d 22h 47m 13s
Otrzymał podziękowań: 159 razy
Ulubiona postać: Ender Wiggin
Obecnie oglądam: Chuck, Fringe, Castle
    Nieznany Nieznana

Postautor: Lucas21 » 1 lis 2010, o 11:17

przecież Jeffster jaki był taki nadal jest. Obrzydliwe txt od Jeffa, chore pomysły Lestera i wygłupy, Jeff i Lester podkablowali by się nawzajem dla własnego dobra :) Poziom jaki byl taki jest :) Tylko jest tego mnie pokazane, bo Chuck rzadko kiedy się tam pojawia i mało ich pokazują, bo teraz Chuck siedzi w podziemiach z Sarą i planują next mission zamiast robić z sb głupka w BuyMore i przy tym samym widać Jeffstera :)
Ja bym więcej chcial BuyMore niż PRO Chucka teraz cał 3 sezon już pokazał klase, a BM mało...
Lucas21
NerdHerd

Nieznany Nieznana

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sezon 4

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości