[4x07] Chuck Versus the First Fight

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków 4 sezonu.
Regulamin forum
1. Spoilery do następnych odcinków umieszczamy w tagach [spoiler*]Treść spoilera[/spoiler*] (bez gwiazdek).
2. Zakaz pisania postów z prośbami o napisy.
3. Mile widziane są rozbudowane posty na temat poszczególnych odcinków oraz głos w ankiecie.
4. Posty jednozdaniowe zazwyczaj są usuwane do kosza.
5. Download odcinków znajduje się w tym dziale.

Ocena odcinka (1-10)

10
23
72%
9
6
19%
8
2
6%
7
1
3%
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 32

[4x07] Chuck Versus the First Fight

Postautor: CMP » 24 wrz 2010, o 00:31

Tytuł: Chuck Versus the First Fight
Premiera: 2 listopad 2010

Obrazek
Awatar użytkownika
CMP

Online: 65d 8h 18m 50s
Otrzymał podziękowań: 724 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Community in da HOUSE
    Nieznany Nieznana

Re: [4x07] Chuck Versus the First Fight

Postautor: JHS » 2 lis 2010, o 16:50

Odcinek jak zawsze bardzo fajny. Budujący napięcie na samą końcówkę, która bardzo zaskakuje. Już nie mogę się doczekać następnego odcinka i poznać odpowiedź co Mary zrobiła Chuckowi :) A zniecierpliwienie powiększa wiadomość, że następny odcinek dopiero za 2 tygodnie ;( Szkoda jedynie, że w dzisiejszym odcinku nie było żadnego wątku w BuyMore z Jeffem i Lesterem. Ale zdaję się że następny odcinek to nadrobi.
A swoją drogą co myślicie o obrazach które Chuckowi pokazała matka ? Czy Chuck stracił intersect ? W sumie jednak Mary napomknęła coś, że ojciec Chucka nigdy by mu tego nie pokazał, a jak wiemy Steve Bartowski już raz usunął Intersect Chuckowi i nie był radosny jak się dowiedział o wersji 2.0. Więc może jakaś super "łatka" do intersectu która po prostu musi zaskoczyć ?
Moja ocena odcinka to 9. Bywały już ciekawsze odcinki ale jestem pewien że dzisiejszy też prowadzi akcję serialu do coraz lepszych odcinków, które jak w poprzednich sezonach miały świetne zakończenia poszczególnych wątków
JHS
Sprzedawca z BuyMore

Online: 9m 9s
Otrzymał podziękowań: 1 raz
    Nieznany Nieznana

Postautor: Rysiekxxx » 2 lis 2010, o 17:11

No to już wiemy jak wygląda Aleksiej Wolkof.Sara chyba lepiej poznała się na teściowej niż Chuck myśli o matce ale mamy w końcu też i zagadkę co wgrała mamusia Chuckowi, myślę że jak skończy się użalać nad ciężkim losem synka to intersekt odpowie mu na parę zagadek a być może pomoże zniszczyć Wolkofa.Napięcie rośnie (jest dobrze) a ja tradycyjnie nie biorę udziału w statystyce...a było by wysoko.Chyba zaczyna się 4 sezon...bo chyba motto tej serii to Wolkof ? :england
Awatar użytkownika
Rysiekxxx
Assman

Online: 3m 30s
Otrzymał podziękowań: 6 razy
    Nieznany Nieznana

Postautor: Brighty » 2 lis 2010, o 20:45

Yeeessss!!
Moje nadzieję z poprzedniego tygodnia się sprawdziły. Sezon czwarty nareszcie pokazuje, że nadal może być tak samo świetnym serialem jak w poprzednich sezonach. Pierwsze kilka odcinków było troszkę zbyt mało emocjonujące, ale teraz wir wydarzeń uważam za oficjalnie rozpoczęty.
+Świetny pomysł z zamieszaniem z Intersectem. Chuck był troszkę zbyt uber. I wiecie co? Tytuł serialu to Chuck, a nie Inersect, byłoby zabawnie, dyby stracił go na dłużej (w co osobiście nie wierze).
+Genialne nawiązanie do Alias, które sugerowało możliwe drugie dno związku Tuttle'a z Mamą B (Sydney Bristow też się zakochała w swoim opiekunie).
+BuyMore nie było i rozumiem, że niektórym się to nie podobało - ale dla mnie: Alleluja. Przecież w tym odcinku nie było na nich miejsca, gdyby ich wcisnęli, efekty byłyby tragiczniejsze niż tydzień temu.
-Miałem nadzieję, na trochę więcej, jeżeli chodzi o sytuację z Sarah i całą kłótnie. Znowu jej się udało odwrócić kota ogonem i tym jestem zawiedziony. Ale to detal w świetnym odcinku.
Awatar użytkownika
Brighty

Online: 13d 22h 47m 13s
Otrzymał podziękowań: 159 razy
Ulubiona postać: Ender Wiggin
Obecnie oglądam: Chuck, Fringe, Castle
    Nieznany Nieznana

Postautor: ziomeq1100 » 3 lis 2010, o 09:48

Odcinek bardzo fajny. Jeden z lepszych w tej serii. Szkoda, że kolejny jest dopiero za dwa tygodnie, bo wszyscy będą się zastanawiać co z Intersektem Chucka. Ogólnie dużo zwrotów akcji w tym odcinku. Widz do końca nie wie czy mama Chucka to ta dobra czy zła.
ziomeq1100
Kierownik sklepu

Online: 2d 9h 31m 21s
Otrzymał podziękowań: 11 razy
Ulubiona postać: John Casey
    Nieznany Nieznana

Postautor: Banera » 3 lis 2010, o 15:05

Suuuuuuuuuper! Bomba odcinek! To jest to Panowie Fedak i Schwartz. Nawet nie wiem kiedy te 40 minut minęło bo z zapartym tchem oglądałem to co się dzieje na ekranie. Ja nie wiem jak wytrzymam teraz te dwa tygodnie do następnego odcinka. W tym odcinku było dużo emocji, Ellie spotyka się z matką, Chuck kłóci się z Sarą (choć tutaj jestem zawiedziony bo miałem nadzieje, że ją ostro zrypie a nie focha strzeli na pół odcinka) i na końcu "zdrada" Mamy B. Od początku odcinka ten Tuttley mi nie pasował i miałem nosa. Jak wspomniał o "Agentce o stu twarzach" (Alias) to już byłem niemal pewny, że on nie jest jakąś fajtłapą z MI6 za którą się podaje. BTW: świetnie nożem rzuca :P Chuck bez Intersecta? A to może być ciekawe :-D . Jak Mama B podeszła z tym co przypominało PSP to myślałem, że będą w coś grać :P Ale poważnie mówiąc to jestem ciekaw co mu tym zrobiła, upgrade czy delete? Jestem również fanem Jeffsters i ich zabawy w Buy More ale w tym odcinku oni nie miel prawa bytu. To zepsuło by całą atmosferę. Oni jeszcze w tym sezonie będą mieli swoje odcinki. Końcówka. Co to było pod tym siedzeniem tego mustanga? Przypatrywałem się temu i jednoznacznie nie umiem tego określić? Może ktoś ma lepsze oko. Oglądam odcinki w HD 720p na 40" i nie mogłem się dopatrzeć. To chyba laptop albo coś takiego. To mnie bardziej intryguje niż motyw z intersectem. Ach ta moja ciekawość a tu jeszcze 12 dni trzeba czekać.

Ps.: Podobała mi się ścieżka dźwiękowa do tego odcinka. Dobrze dobrana. I to kolejna zaleta releasu HD 720p bo dźwięk jest 5.1 <jupix>
Awatar użytkownika
Banera

Online: 7d 12h 30m 27s
Otrzymał podziękowań: 135 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Castle
    Nieznany Nieznana

Postautor: Rysiekxxx » 3 lis 2010, o 15:36

Przypomnij sobie 3 serię czym się bawili w kiblu Jefstery i czym kierowali rakietę - chyba laptop...Ten laptop!
Chucka poleciał w kosmos razem z chatą ale tata chyba to przewidział...mają rezerwowy
Awatar użytkownika
Rysiekxxx
Assman

Online: 3m 30s
Otrzymał podziękowań: 6 razy
    Nieznany Nieznana

Postautor: Banera » 3 lis 2010, o 16:16

Rysiekxxx pisze:Przypomnij sobie 3 serię czym się bawili w kiblu Jefstery i czym kierowali rakietę - chyba laptop...Ten laptop!
Chucka poleciał w kosmos razem z chatą ale tata chyba to przewidział...mają rezerwowy

Raaaacja! Wiedziałem, że gdzieś to widziałem. Laptop Roark R7 z Chuck vs The Predator (2x17) :P No w sumie nie wiadomo co się stało potem z tym laptopem jak rakieta trafiła w śmigłowiec, którym leciał Orion. Ciekawe co będzie w tym laptopie? Intersect 3.0? :P
Awatar użytkownika
Banera

Online: 7d 12h 30m 27s
Otrzymał podziękowań: 135 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Castle
    Nieznany Nieznana

Postautor: pllek_sinek » 3 lis 2010, o 18:23

No odcinek świetny, motyw z "PSP" bardzo mnie zaskoczył i jestem ciekaw co ona mu zrobiła; jak mu pokazała te obrazki to wiedziałem że zdradziła i usunęła mu tego intersecta, ale jak dała żyletkę Sarze to miałem i mam spory dylemat czy usunęła czy właśnie tego 3.0 wgrała, niestety trzeba czekać dwa tygodnie :/
Kłótnia trochę za krótka ale fajnie się zakończyła :) Jestem ciekaw jak oni załapią, że ten laptop tam jest? Mało mało BuyMore...i dobrze(dlaczego? napisali u góry :-D ). Zaskoczył mnie ten cały Tuttle, kiedy z banku uciekł jakimś cudem to wiedziałem że pracuje dla Volkhoffa, ale że to był właśnie ten Alexei to bym się nie domyślił.
Awatar użytkownika
pllek_sinek

Online: 15d 11h 34m 46s
Otrzymał podziękowań: 161 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
    Nieznany Nieznana

Postautor: Machmed » 3 lis 2010, o 21:49

Ciekawy jestem co się stało z ciążą Ellie. Przecież w 6 odcinku była w ciąży a w 7 już nie ma "brzucha". Chyba, że ja coś pominąłem.
Machmed
Obibok z BuyMore

Online: 3h 33m 52s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
    Nieznany Nieznana

Następna

Wróć do Sezon 4

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości