[4x12] Chuck Versus the Gobbler

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków 4 sezonu.
Regulamin forum
1. Spoilery do następnych odcinków umieszczamy w tagach [spoiler*]Treść spoilera[/spoiler*] (bez gwiazdek).
2. Zakaz pisania postów z prośbami o napisy.
3. Mile widziane są rozbudowane posty na temat poszczególnych odcinków oraz głos w ankiecie.
4. Posty jednozdaniowe zazwyczaj są usuwane do kosza.
5. Download odcinków znajduje się w tym dziale.

Ocena odcinka (1-10)

10
19
58%
9
9
27%
8
0
Brak głosów
7
4
12%
6
0
Brak głosów
5
1
3%
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 33

Postautor: CMP » 31 paź 2010, o 23:23

Tytuł: Chuck Versus the Gobbler
Premiera: 25 styczeń 2011

Obrazek
Awatar użytkownika
CMP

Online: 65d 8h 18m 50s
Otrzymał podziękowań: 724 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Community in da HOUSE
    Nieznany Nieznana

Postautor: Brighty » 25 sty 2011, o 11:08

Tym razem od razu: 7 na 10

Dla mnie najlepszą sceną w tym odcinku, była Alex jedząca w nieskazitelnej koszulce "Powrotu do przyszłości" Morgana. Scena była geekowata i romantyczna zarazem.

Odcinek zasadniczo nie ma jakichś wielkich błędów i niedociągnięć. Fabuła jest OK. Ale... Generalnie nie jest to też odcinek tak bardzo emocjonujący, jak miałem nadzieję. Scena walki z Caseyem jest niestety troszkę przegadana, żeby nawet ostatni głąb nie miał wątpliwości, że Sarah go tak naprawdę nie chce zabić.

Timothy Dalton jest na swój sposób genialny. Chociaż mógłby stać się troszkę bardziej przerażający w tym swoim obłędzie.

Spoilery na Chuckgasmic sugerowały nie wiem jaką podróż na ciemną stronę dla Sarah. Właściwie to dosyć wyraźnie powiedział to koniec poprzedniego odcinka. Bałem się, że przesadzą i zrobią coś głupiego. To jeszcze się może zdarzyć. Ale do tej pory najbardziej dramatyczna zmiana to absurdalny ubiór http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/SpyCatsuit.

I proszę, nie po raz kolejny numer z Sarah nie odbierająca telefonu. Ileż razy można to samo. Tym bardziej, że w porównaniu z poprzednimi wypadkami, ten był jakiś mało dramatyczny.

Jestem oficjalnie gotowy na to, żeby się Sarah rozstała z Chuckiem. Musze być chory.
Awatar użytkownika
Brighty

Online: 13d 22h 47m 13s
Otrzymał podziękowań: 159 razy
Ulubiona postać: Ender Wiggin
Obecnie oglądam: Chuck, Fringe, Castle
    Windows 7 Firefox

Postautor: roztrzepana » 25 sty 2011, o 13:13

mnie ten odcinek jakoś nie zachwycił.. Fajnie, że mama B próbowała wesprzeć Sarah... ale dlaczego Sarah nie odebrała telefonu od Chucka.. to jest przesada.. coś mi się wydaje, że Sarah będzie musiała chwilę poczekać na następne oświadczyny.. chyba, że to ona oświadczy się Chuckowi :D fajnie, że pojawiła się Alex.. za mało ją widujemy..
Awatar użytkownika
roztrzepana

Online: 5d 21h 36m 42s
Otrzymał podziękowań: 57 razy
Ulubiona postać: Kate Beckett
Obecnie oglądam: Castle
    Windows Vista Firefox

Re: [4x12] Chuck Versus the Gobbler

Postautor: jotbe » 25 sty 2011, o 13:47

z tym telefonem to fakt...głupota przecież była sama?dlaczego odrzuciła. heh

najbardziej podobał mi się fragment gdy Devon wraz z czubami z BuyMore próbują nakłonić Ellie do zmiany decyzji z imieniem dla dziecka :lol:
fragment z koszulką też był dobry-> Morgan cały czas dojrzewa, a wręcz jest zakochany jak to stwierdził Chuck.
Jak nigdy jakoś mi się Iwonka nie podobała 'czarna' tak dzisiaj zmieniłem zdanie :wstyd: Imo zupełnie inaczej wygląda, brak jej anielskości('grzecznej dziewczynki') jak z blondem, taki bad ass gdy jest czarna ;]

a po zapowiedzi 13 będzie się działo oj będzie.

Spoiler:

@down
fakt to z tortem też mnie rozwaliło :hehe:

Łatwiej bo nie wie czy John żyje? oj nie wydaje mi się.
Chuck myśli że Sarah chciała zabić Casey i zapewne nie wysyłałby wiadomości że jednak żyje. bardziej prawdopodobne byłoby spytanie jej "dlaczego?" takie pytanie zadał jej w budynku(brak obp), a następnie zadał je Morganowi w szpitalu.
Ostatnio zmieniony 25 sty 2011, o 14:01 przez jotbe, łącznie zmieniany 3 razy
Awatar użytkownika
jotbe
Greta

Online: 1d 4h 25m 47s
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: się za siebie.
    Windows 7 Firefox

Postautor: grabel91 » 25 sty 2011, o 13:55

Powiem tak odcinek mi się podobał lecz po trailerze spodziewałem się czegoś więcej. Najbardziej podobała mi się scena w więzieniu gdy Chuck lał się z Jurijem a Casey i Morgan śpiewali Happy Birthday i ci wchodzący strażnicy "Ej co się tu dzieje?", a potem "nikt nam nie powiedział że są urodziny" :lol: A co do telefonu to wydaje mi się choć nie jestem pewny, że Chuck wysłał Sarze wiadomość o Caseyu, a ona wolała nie wiedzieć bo tak jest łatwiej. Nie wiem ale takie mam wrażenie. Ogólnie odcinek fajny a po obejrzeniu Trailera nie mogę się doczekać kolejnego.
Awatar użytkownika
grabel91
Assman

Online: 1d 3h 22m 29s
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Ulubiona postać: team Bartowski
Obecnie oglądam: Chuck 1-5;NCIS 10;NCIS:LA 4;WhCo 4
    Windows XP Chrome

Postautor: denis0011 » 25 sty 2011, o 22:53

Sarah się zmieniła nie tylko z wygladu :( nie mogę się doczekać kolejnego odcinka co się wydarzy. Czy Sarah przeszła przemianę?? Czy Casey przeżyje?? Co stanie sie z Chuckiem?? Czy Volkoff Zginie?? chcę juz odpowiedzi
Awatar użytkownika
denis0011
NerdHerd

Online: 1d 2h 23m 44s
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Chuck,Partnerki, Royal Pains,
    Windows 7 Firefox

Postautor: MrBrackley » 25 sty 2011, o 23:22

Faktycznie, ten odcinek nie wyróżniał się. Znając życie to kolejny odcinek (4x13) wszystko wyjaśni, i jak reżyser powiedział: "będą tam najlepsze dziesięć minut w całym serialu". Jestem ciekaw jak to rozegrają. :p
MrBrackley
Sprzedawca z BuyMore

Online: 1d 10h 45m 32s
Ulubiona postać: Sarah Walker
    Windows XP Chrome

Postautor: Mila » 25 sty 2011, o 23:28

Pod względem akcji i fabuły odcinek mi się podobał, wreszcie na prawdę coś się działo, fabuła ruszyła szybko do przodu, przez co spodziewam się ciekawego finału, być może z jakimś cliffhangerem, który dawałby interesujący wątek na 5 sezon. Było też sporo wątków humorystycznych, czego ostatnio trochę brakowało: imię dla dziecka, Alex w koszulce Morgana czy sceny w więzieniu. Co prawda sprawy między Chuckiem i Sarah się trochę teraz pokomplikują, ale to nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz.
Awatar użytkownika
Mila
Kierownik sklepu

Online: 1d 18h 46m 9s
Otrzymał podziękowań: 12 razy
    Windows XP Firefox

Re: [4x12] Chuck Versus the Gobbler

Postautor: grabel91 » 25 sty 2011, o 23:58

denis0011 pisze:Sarah się zmieniła nie tylko z wygladu :( nie mogę się doczekać kolejnego odcinka co się wydarzy. Czy Sarah przeszła przemianę?? Czy Casey przeżyje?? Co stanie sie z Chuckiem?? Czy Volkoff Zginie?? chcę juz odpowiedzi

Co do tego czy Casey przeżyje
Spoiler:

to był spoiler //CMP
Awatar użytkownika
grabel91
Assman

Online: 1d 3h 22m 29s
Ulubiona postać: team Bartowski
Obecnie oglądam: Chuck 1-5;NCIS 10;NCIS:LA 4;WhCo 4
    Windows XP Chrome

Postautor: Gitarzystka » 26 sty 2011, o 10:07

Wg. mnie ciekawy odcinek. Non stop utrzymywana byłam w napięciu, co zaraz się wydarzy, generalnie :good: , ale nie jestem wcale przygotowana na rozstanie Chucka i Sarah. To, by mnie normalnie zabiło....
Awatar użytkownika
Gitarzystka
Członek Teamu Bartowski

Online: 8d 13h 25m 29s
Otrzymał podziękowań: 57 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: WC,Chuck,TVD,TBBT, HIMYM,Wilfred,Castle
    Windows XP Firefox

Następna

Wróć do Sezon 4

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości