[4x15] Chuck Versus the C.A.T. Squad

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków 4 sezonu.
Regulamin forum
1. Spoilery do następnych odcinków umieszczamy w tagach [spoiler*]Treść spoilera[/spoiler*] (bez gwiazdek).
2. Zakaz pisania postów z prośbami o napisy.
3. Mile widziane są rozbudowane posty na temat poszczególnych odcinków oraz głos w ankiecie.
4. Posty jednozdaniowe zazwyczaj są usuwane do kosza.
5. Download odcinków znajduje się w tym dziale.

Ocena odcinka (1-10)

10
18
43%
9
8
19%
8
6
14%
7
8
19%
6
1
2%
5
1
2%
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 42

Postautor: Chief » 18 lut 2011, o 00:23

Nie zrozumiałeś mnie, abstrahując od jego sytuacji rodzinnej, jest jak dla mnie mało Caseya w Caseyu
(że tak się wyrażę ;-) )
W odcinku z jego dawną drużyną A było ok, ale od około 3-4 odcinków, jest go raz że mało, dwa brak jego charakterystycznego humoru - no może poza "To ja spadam" na początku odcinka 4x14 :lol: )

Może źle to ująłem w poprzednim poście, sformułuję więc to tak: brak mi jego warknięć, mruknięć, uwielbienia dla broni palnej uwielbienia do Reagana ;-)
Może jest to spowodowane, koncentracją wokół Chucka i Sary (w końcu porządnej akcji w BUY MORE też dawno nie było), lub pomysłami scenarzystów, faktem jest, że trochę mi tego brakuje.
Awatar użytkownika
Chief
Sprzedawca z BuyMore

Online: 0s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ulubiona postać: Volkoff
Obecnie oglądam: Chuck s4, House s6, Cali s4
    Windows XP Firefox

Postautor: Jim » 18 lut 2011, o 01:37

Odcinek oczywiście najwięcej plusów łapie za kociaki ^^ Sama misja jednak trochę mało wiarygodna była. Kociaki ileś tam miesięcy czy lat uganiają się za jednym gościem, a po latach okazuje się, że wystarczyło im niewielkie wsparcie do zrealizowania całej misji. Zwłaszcza, że Goez wyglądał na dość ważnego w świecie przestępce, więc dlaczego nie został jeszcze złapany? Oczywiście CIA nie działa z szybkością błyskawicy, ale taka rezerwacja misji na kilka lat dla CAT jest dziwna.

Poza tym w odcinku zabrakło humoru. Nie żebym uważam go za niezbędny element układanki, ale po prostu epizod niczym tego braku nie nadrobił. Poza tym większych zastrzeżeń nie mam. Przez chwilę myślałem, że Morgan straci Alex, ale na szczęście tak się nie stało... w sumie tak chyba nawet stać się nie może, bo Morgan zniknie akcji na jakieś dwa lata, lecząc rozliczne złamania i stłuczenia po krótkiej acz bogatej w treść rozmowie z Casey'em xD

Ostateczna ocena to 8. Fajny pomysł na CAT, trochę związkowych kłopotów, szczypta akcji. Niemniej kolejny ep mógłby raczej tryskać humorem i zrobić jakiś show w Buymore.
Awatar użytkownika
Jim
Szpieg

Online: 25d 18h 57m 20s
Otrzymał podziękowań: 34 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nic
    Windows 7 Firefox

Re: [4x15] Chuck Versus the C.A.T. Squad

Postautor: Zła Prostownica » 18 lut 2011, o 12:33

A moim zdaniem odcinek był dobry , wkońcu jakieś ciekawesze 'akcje ' byly. Carina zawsze coś wnosi. Poza tym wkońcu Morgan powiedział to co czuje ;)
Awatar użytkownika
Zła Prostownica
Obibok z BuyMore

Online: 0s
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Obecnie oglądam: s04e13
    Windows XP Safari

Postautor: cinek » 18 lut 2011, o 20:57

Wg mnie odcinek całkiem dobry, aczkolwiek z drugiej strony nie jakiś powalający. W sumie tyle czekałem do dziś żeby oglądnąć, że nawet nie wiek kiedy cały odc mi minął :) Carina dużo wnosi, ale jak dla mnie tym razem trochę za dużo... dobrze że Morgan nie zachował się jak 'dawny' Morgan. Szkoda że z Chuck'a zrobili trochę takiego 'ciapciaka' w tym odcinku. Podobał mi się początek i zakończenie, takie spójne ;) . Ogólnie dałem 8/10, było by 7 ale za wygląd całego CAT Squad'u ocena musiała pójść w górę :>
cinek
NerdHerd

Online: 3d 16h 48m 7s
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Ulubiona postać: Sarah
    Windows XP Firefox

Postautor: Diuna16 » 19 lut 2011, o 14:45

Ten odcinek nie wciągnął mnie aż tak, jak poprzednie, choć fajnie było poznać troszkę bardziej przeszłość Sary. Wielki plusik za pomysł z rzucaniem pokruszonymi płytami, już myślałam, że Intersect nie zaoferuje nam nic więcej jak tylko karate, czy niespotykaną celność
Awatar użytkownika
Diuna16
Kierownik sklepu

Online: 1d 7h 9m 45s
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Obecnie oglądam: Dexter
    Windows XP Chrome

Postautor: xaldis » 19 lut 2011, o 17:09

E tam , a dla mnie odcinek był fajny i ciekawy. Carina troszkę wkopała Morgana ale wszystko się ułożyło także jest dobrze ;D
xaldis
Assman

Online: 7h 59m 24s
Otrzymał podziękowań: 3 razy
    Windows 7 Firefox

Postautor: chuckme » 19 lut 2011, o 17:34

Odcinek całkiem fajny, ale niestety nie oglądałam go z zapartym tchem jak poprzednich. Fajnie wiedzieć, że Sarah nie będzie całkiem sama i że po namyśle jednak zdecydowała, że potrzebuje pomocy Chucka i tego, żeby mieszał się w jej życie. Najbardziej podobała mi się końcówka, zaskoczył mnie Morgan. Wiedziałam że się zmienił, ale było baaardzo pozytywnie, no i to, że Sarah poprosiła Ellie o bycie jej pierwszą druhną - 8/10 :dance:
Awatar użytkownika
chuckme
Sprzedawca z BuyMore

Online: 2h 27m 37s
Ulubiona postać: Chuck Bartowski
Obecnie oglądam: Chuck, Life on Mars, Dr. House
    Windows XP Firefox

Postautor: Note » 20 lut 2011, o 15:39

Ten odcinek bez apelacyjnie stał się moim najlepszym odcinkiem! Mimo tego, że nie zobaczyliśmy Jeffster to i tak odcinek powalał humorem. Oczywiście brygada kotek była pod każdym względem mega słodka, w szczególności wzdychałem do Zondry, do której też z początku miałem wątpliwości w kwestii drużynowego kreta. Zdecydowanie polubiałem ten odcinek za powrót Cariny (albo mi się zdaję albo od pierwszego spotkania o wiele bardziej wyładniała). Sceny w BuyMore, a w szczególności obalenie Amy i scena w której widać trzy kocice epicka! No i tekst Sarah - bezcenny :D Bez żadnych zbędnych słów odcinkowi daję jak najbardziej zasłużone 10/10! Oby tak dalej!
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows XP Firefox

Postautor: marecki » 21 lut 2011, o 16:46

Odcinek super 10/10. Wracamy do starego, dobrego Chucka czyli prosta akcja, humor i ogólnie dobra zabawa . Kociaki rewelacja - poza Amy - nie lubię takich słodkich. Chuck wreszcie używa Intersectu jak powinien był już dawno. Kiedy potrzebuje to cyk i ninja, cyk znamy kung-fu, cyk snajper. Tak właśnie bym go wykozystywał co chwilę :lol: Nie zgadzam się z głosami, że Sarah ostro najeżdża na Chucka. To ma być ostro? Wpadnijcie do mnie. Jak moja żona najeżdża na mnie to połaczenie Intersectu i Casey'a nic by nie dało :D Ale mam na to sposób - metoda na Roana :D
Zapomniał bym o Morganie. Trzeba być naprawde zakochanym, żeby oprzeć się Carinie. Brawo
Awatar użytkownika
marecki
Greta

Online: 3d 12h 19m 29s
Otrzymał podziękowań: 8 razy
Ulubiona postać: Casey
    Windows 7 Internet Explorer 7.

Postautor: mrn » 23 lut 2011, o 21:29

Z całego odcinka, nigdy nie zapomne miny morgana, gdy zobaczyl lezaca obok niego Carine. Jego mina - bezcenne. Sporo sie przy tym usmialem ;D
Awatar użytkownika
mrn
Sprzedawca z BuyMore

Online: 2d 9h 45m 33s
Ulubiona postać: John Casey
    Windows 7 Firefox

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sezon 4

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość