[4x18] Chuck Versus the A-Team

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków 4 sezonu.
Regulamin forum
1. Spoilery do następnych odcinków umieszczamy w tagach [spoiler*]Treść spoilera[/spoiler*] (bez gwiazdek).
2. Zakaz pisania postów z prośbami o napisy.
3. Mile widziane są rozbudowane posty na temat poszczególnych odcinków oraz głos w ankiecie.
4. Posty jednozdaniowe zazwyczaj są usuwane do kosza.
5. Download odcinków znajduje się w tym dziale.

Ocena odcinka (1-10)

10
13
52%
9
6
24%
8
2
8%
7
2
8%
6
1
4%
5
1
4%
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 25

Postautor: CMP » 31 sty 2011, o 15:03

Chuck Versus the A-Team
Premiera odcinka: 15 marca 2011

Obrazek

Zapraszamy do dyskusji o odcinku
Awatar użytkownika
CMP

Online: 65d 8h 18m 50s
Otrzymał podziękowań: 724 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Community in da HOUSE
    Windows 7 Firefox

Postautor: CMP » 15 mar 2011, o 10:59

Oceniłem na 9.
Nareszcie mieliśmy coś więcej o Intersectie, no i powrócił laptop Oriona. Pewnie odegra jeszcze kluczową rolę w tym sezonie. Biedne Grety, niestety się nie sprawdziły. Chuck razem z Sarah i gry planszowe xD Cały stół zajęty. Ale nie odpalił w końcu Final Fantasy II :placz:

Wątek w Buy More nawet niezły, Jeff - jasnowidz i jego "CIA". Dobre to było.

Mieliśmy też powtórkę z pilota. Taki sam układ sceny, Casey po prawej, Sarah po lewej. Tylko tym razem sok jabłkowy, a konkretnie sód. Było napięcie, jak patrzył na listę składników xD Chuck jest niezastąpiony. Dobrze, że wykasowali im intersecty :)

Ellie ma znowu laptopa. Ciekawe co z nim zrobi teraz? ;-)
Awatar użytkownika
CMP

Online: 65d 8h 18m 50s
Otrzymał podziękowań: 724 razy
Obecnie oglądam: Community in da HOUSE
    Windows 7 Firefox

Postautor: Contador » 15 mar 2011, o 11:48

Po dwóch odcinkach średniawych ten odcinek był naprawde niezły coś sie działo i co najważniejsze nie było zadnego tematu z weselem (w ostatnich odcinkach było tego za duzo wiec dobrze od tego odpocząc). Mam nadzieje że teraz odcinki będa juz zwyżkować. Twórcy wprowadzili nowy wątek laptoka Oriona, poprzednio wątek Volkoffa, jeszcze wcześniej wesele - oby nie zabrakło czasu na wyjaśnienie tych wszystkich spraw, no chyba że wiedzą że 5 sezon jednak bedzie.

Spokojnie można dać odcinkowi 8 bo jednak na 9 to jeszcze za mało (brakuje mi Big Mike w odcinku :P )
Awatar użytkownika
Contador
Assman

Online: 15h 57m 17s
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Ulubiona postać: Don Andres Iniesta
Obecnie oglądam: Real - Barca 9.04.2011
    Windows 7 Internet Explorer 8.

Postautor: PawciosS » 15 mar 2011, o 22:24

Dobry odcinek. Na plus "wojna" teamów i jej pozytywne zakończenie, do tego Jeff i Lester byli nieźli, miny Awesoma też mistrzowskie. No i to zakończenie (wątek laptopa)... teraz byle do następnego wtorku.
Awatar użytkownika
PawciosS
Sprzedawca z BuyMore

Online: 14h 7m 16s
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Ulubiona postać: Kocham wszystkich.
    Windows 7 Chrome

Postautor: Szym » 16 mar 2011, o 18:00

Rozporządzali się laptopem Oriona jak swoim. :warn:
Odcinek raczej średni, mam nadzieję, że jest on początkiem jakiegoś ciekawego wątku. :)
Awatar użytkownika
Szym

Online: 56d 10h 45m 10s
Otrzymał podziękowań: 143 razy
Ulubiona postać: Sarah i Casey
Obecnie oglądam: Person of Interest, Castle, White Collar
    Windows XP Firefox

Postautor: ziomeq1100 » 17 mar 2011, o 19:44

Odcinek dużo lepszy od poprzednich, działo się w nim coś innego, niż dotychczas. Co do laptopa to niektóre sytuacje, jak zachowuje się CIA strasznie mnie denerwują.
ziomeq1100
Kierownik sklepu

Online: 2d 9h 31m 21s
Otrzymał podziękowań: 11 razy
Ulubiona postać: John Casey
    Windows XP Firefox

Postautor: marecki » 17 mar 2011, o 20:47

Jak zwylke daje 10, taka nowa świecka tradycja ;) Odcinek bardzo zgrabny, niezły pomysł z tymi GRe(A)TAMI :D . Casey chyba pierwszy raz docenił to co robi i czuje Chuck jako Intersect. Morgan podczas przesłuchania - super( no przecież w końcu się nie zmoczył :D ), Jeff jako medium - skąd oni biorą te pomysły . W ogóle taki odcinek, gdzie pojawiająca się intryga z nowym Intersectem w tle + dodanie wątku Vivian może być pomyłem na 5 sezon.Nie było w tym odcinku nic o ślubie i dobrze mu to zrobiło. No a propozycja Sary na spędzenie czasu podczas lotu - też bym tak chciał :D
Awatar użytkownika
marecki
Greta

Online: 3d 12h 19m 29s
Otrzymał podziękowań: 8 razy
Ulubiona postać: Casey
    Windows 7 Internet Explorer 8.

Postautor: Papilarny » 17 mar 2011, o 20:53

No, zdecydowanie bardzo dobry odcinek, bałem się, że Grety zagoszczą w Chucku na dłużej, więc cieszyłem się jak głupi, gdy skasowano im Intersecta. Co do propozycji Sary mareckiego - musiałbyś się ustawić w kolejce :>. Wracając do odcinka - dobry pod względem akcji i emocji, zarazem śmieszny i już tradycyjnie kończący się czymś, co będzie mi zaprzątało głowę do następnego czwartku. 9/10
Awatar użytkownika
Papilarny

Online: 37d 2h 6m 9s
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
Obecnie oglądam: Game of Thrones, Sons of Anarchy
    Windows XP Firefox

Postautor: blondasek » 17 mar 2011, o 21:26

Dobry odcinek z, niestety, wciśniętym na siłę buymore. To jest naprawdę głupie wciskać to na może 5 minut całego odcinka.
Swoją drogą kolejny odcinek który zleciał mi poranny mocz, jakiś niekonkretny. Wątek z intersectami powinien być na dwa odcinki pociągnięty. Co do całokształtu, mocne 8. Nic więcej, za słabo i za mało. Zmiana Sary jest już mocno widoczna i szczerze przyznam wolę oglądać takie jej współdziałanie z Chuckiem (zero kłótni!), niż w pierwszym i drugim sezonie. W tym aspekcie serial nic nie stracił.
Wątek laptopa - dobre, nie wiem co zrobię do czwartku :D
blondasek
Assman

Online: 1d 7h 56m 20s
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Ulubiona postać: Big Mike
    Windows XP Firefox

Postautor: Harku » 17 mar 2011, o 21:43

Jak dla mnie odcinek dobry, nawet bardzo, taka mocna 8 lub słaba 9. Fajnie, że wrócili do motywu laptopa, Chuck/Sarah bardzo dobrze współpracują, no i odcinek bardzo zabawny...szczególnie seria scen zaczynając od tej na lotnisku jak muszą odeskortować psa, poprzez scenę jak Ellie uwodzi Lestera, a potem jak Chuck i Sara włamują się do mieszkania Caseya, załatwiają Morgana i przeszukują jego mieszkanie..strasznie się uśmiałem. No i oczywiście scena jak rozbrajają bombę.
Więc z odcinkiem w samym w sobie nic złego nie ma...ale zaczyna mnie lekko denerwować podejście scenarzystów do wątków fabularnych...tzn gnają przez nie z prędkością światła. Ten wątek mógł spokojnie zająć 2 odcinki...zarówno to, że Casey czuję się odsunięty od drużyny, jak i współzawodnictwo między Teamem Beckman i Bentley..można było na to poświęcić więcej czasu. Szczególnie z wątku Casey'a można było wyciągnąć więcej dramy...bo właściwie ledwo to ruszyli...tylko jakieś dwie krótkie sceny między Casey'em, a Sarą.
Awatar użytkownika
Harku
Członek Teamu Bartowski

Online: 20d 21h 57m 41s
Otrzymał podziękowań: 36 razy
    Windows Vista Firefox

Następna

Wróć do Sezon 4

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości