[4x03] Chuck Versus the Cubic Z

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków 4 sezonu.
Regulamin forum
1. Spoilery do następnych odcinków umieszczamy w tagach [spoiler*]Treść spoilera[/spoiler*] (bez gwiazdek).
2. Zakaz pisania postów z prośbami o napisy.
3. Mile widziane są rozbudowane posty na temat poszczególnych odcinków oraz głos w ankiecie.
4. Posty jednozdaniowe zazwyczaj są usuwane do kosza.
5. Download odcinków znajduje się w tym dziale.

Ocena odcinka (1-10)

10
10
42%
9
6
25%
8
4
17%
7
2
8%
6
0
Brak głosów
5
1
4%
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
1
4%

Liczba głosów : 24

Re: [4x03] Chuck Versus the Cubic Z

Postautor: Banera » 10 paź 2010, o 20:11

Brighty pisze:Poza tym, co napisałem wcześniej o Sarah (w końcu coś robi w związku) tak naprawdę ten odcinek nie był tak wybitny, jak to Chuck potrafi być. Nadal biję na głowę większość seriali, ale coś tam jeszcze nie gra w pełni. I z tego co czytam w necie, moja opinia nie jest całkiem odosobniona.

Mocno trzymam za ciebie kciuki Chuck: stać cię na więcej, jesteś asem - pamiętasz?

Dokładnie, coś mu brakuje i trudno powiedzieć co. Niby wszystko jest ale... Oczywiście nie będę oceniał po trzecim odcinku całego sezonu. Chuck zawsze się powoli rozkręcał i oby teraz było tak samo.
Awatar użytkownika
Banera

Online: 7d 12h 30m 27s
Otrzymał podziękowań: 135 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Castle
    Nieznany Nieznana

Postautor: Izuu » 10 paź 2010, o 21:45

Muszę się z Wami zgodzić... 1 odcinek naprawdę bardzo mi się podobał, 2 również, teraz 3 i jakoś mam mieszane uczucia, bo z jednej strony coś tam zaczyna się pojawiać - jakieś motywy, akcje, Sara dostaje tak jakby więcej możliwości pokazania siebie od innej, tej według mnie lepszej strony. Jak ktoś tu napisał dodaje, ubarwia ich związek co pomaga to rozkręcić.
Nie wiem dokładnie na czym mam się tak naprawdę skupić. Widać problemy, z którymi Chuck i Sara muszą sobie jakoś radzić, osobiście bardzo mi się to podoba. Jest także wątek mamy Chuck'a i tak powiem szczerze, że nie jestem zbytnio zaciekawiona w tym momencie. Dla mnie to takie jest 'bezduszne', być może już w kolejnych odcinkach inaczej do tego podejdą, jak również do samego BuyMore, które straciło urok. Trudno mi to mówić, ale przez te 3 sezony wyglądało to zupełnie inaczej.
Mało wiemy o Sarze. Chciałabym z chęcią czegoś więcej się o niej dowiedzieć. Jej postać - bardzo charakterystyczna, interesująca, szkoda tylko, że niezbyt dobrze Nam znana. Coś mnie jednak do przeszłości Sary ciągnie. Więc oczekiwałabym na rychły wątek z tą bohaterką.
Nie wiem, ja tak na razie neutralnie jestem przygotowana na dalsze odcinki. Zobaczymy. Mam nadzieję, że Nas nie zawiodą. :)
Awatar użytkownika
Izuu
Assman

Online: 1m 1s
Otrzymał podziękowań: 9 razy
    Nieznany Nieznana

Postautor: Brighty » 11 paź 2010, o 00:43

Izuu
Niestety według tego co czytałem w różnych wywiadach w najbliższych kilku odcinkach nie zapowiada się nic o przeszłości Sarah.
O ile na pewny etapie może nam wystarczyć wiedza o tym, że nie lubi oliwek, to rozwój miłości musi się wiązać z poznawaniem tej drugiej osoby. Nie tylko jej udomawianiem. Tym bardziej, że w pewnym momencie sezonu 3 Sarah wyrażała tęsknotę do odnalezienia siebie (w rozmowie z Shawem jeżeli dobrze pamiętam).
Awatar użytkownika
Brighty

Online: 13d 22h 47m 13s
Otrzymał podziękowań: 159 razy
Ulubiona postać: Ender Wiggin
Obecnie oglądam: Chuck, Fringe, Castle
    Nieznany Nieznana

Postautor: Note » 18 paź 2010, o 23:22

Odcinkowi daję 7/10 :ok Jak dla mnie dosyć oryginalny pomysł z pokazaniem starych znajomych i dosyć nietypową fabułą na odcinek,zawsze mieliśmy jakąś misję a tu proszę miłe zaskoczenie.Osobiście uważam że Morgan nie nadaje się na kierownika jak już to na zastępce,mam nadzieję że Big Mike powróci na swoje stanowisko.Trochę wynudzony ten motyw z zamieszkami w Buy More,nie zbyt mi się ten pomysł podobał.Ciągle w 4 sezonie brakuje mi tej magii z 1 czy tam 2 sezonu,wtedy było widać na ekranie że scenarzyści mają pomysł na każdy odcinek.Kolejna sprawa za którą daje minusa to postrzelenie Johna,oraz jak Panzer załatwia dwóch strażników jakimś rulonikiem gazety,to było takie trochę naciągane.Nie mam nic do powiedzenia już na temat tego odcinka,ale mam nadzieję że jeszcze 4 sezon zaskoczy mnie jakimś zwrotem akcji lub coś w ten deseń :ireful
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Nieznany Nieznana

Postautor: Emeraldine » 14 mar 2011, o 12:26

Odcinek taki sobie, ale cieszy mnie, że kochany Big Mike wrócił na łono Buy More.

I widzę, że pojawiła się druga Greta. Zdecydowanie lepsza od tej z pierwszego odcinka. Tylko ciekawe, że padając po ciosie Panzera była bez butów, a chwilę potem jak ją ciągnął po podłodze, już je miała :)
Awatar użytkownika
Emeraldine
Greta

Online: 12h 5m 3s
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Ulubiona postać: Casey
Obecnie oglądam: Chuck, TVD, Deadwood
    Windows Vista Internet Explorer 7.

Poprzednia

Wróć do Sezon 4

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości