[4x22] Chuck Versus Agent X

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków 4 sezonu.
Regulamin forum
1. Spoilery do następnych odcinków umieszczamy w tagach [spoiler*]Treść spoilera[/spoiler*] (bez gwiazdek).
2. Zakaz pisania postów z prośbami o napisy.
3. Mile widziane są rozbudowane posty na temat poszczególnych odcinków oraz głos w ankiecie.
4. Posty jednozdaniowe zazwyczaj są usuwane do kosza.
5. Download odcinków znajduje się w tym dziale.

Ocena odcinka (1-10)

10
44
80%
9
10
18%
8
0
Brak głosów
7
0
Brak głosów
6
1
2%
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 55

Postautor: CMP » 11 mar 2011, o 11:32

Tytuł: Chuck Versus Agent X
Premiera odcinka: 3 maja 2011

Obrazek

Zapraszamy do dyskusji o odcinku
Awatar użytkownika
CMP

Online: 65d 8h 18m 50s
Otrzymał podziękowań: 724 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Community in da HOUSE
    Windows 7 Firefox

Postautor: rashas » 3 maja 2011, o 09:04

Bardzo ciekawy odcinek, zaskakujące zakończenie, wiele zwrotów akcji (m.in. w tym domku). Jestem ciekawy ostatnich odcinków, jak to wszystko dalej się potoczy :P
rashas
Sprzedawca z BuyMore

Online: 2d 22h 13m 49s
Otrzymał podziękowań: 1 raz
    Windows 7 Firefox

Postautor: Michal2465 » 3 maja 2011, o 10:45

Świetny odcinek, chyba najlepszy w tym sezonie. Trochę obawiałem się, że mogą go zepsuć, bo już parę razy tak było, że promo było bardzo obiecujące, a epizod niestety tylko dobry. Tutaj się nie zawiodłem. Epicka scena i cała akcja w tym domu "Hartleya". Szczególnie świetne miny i komentarze Casey'a jak widział tą babcię z całą bronią :D Trochę mało było scen z wieczoru panieńskiego Sary. Epizod głównie skupił się na akcji. No i zakończenie mocno zaskakujące jak dla mnie. Przynajmniej dowiedzieliśmy się kto jest Agentem X. Akurat tej osoby nie spodziewałem się. Ale nie będę spoilerował. Trailer następnego odcinka również zapowiada się bardzo obiecująco. Obym się nie zawiódł :) No i już niestety tylko dwa odcinki do końca. Ten odcinek ma u mnie bez wahania 10/10.
Awatar użytkownika
Michal2465
Kierownik sklepu

Online: 20d 13h 25m 23s
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
Obecnie oglądam: TVD, Suits, SPN, HIMYM, TBBT, Arrow
    Windows 7 Chrome

Postautor: Brighty » 3 maja 2011, o 13:50

To to się nazywa twist... (jakby to powiedział Volkoff).
Muszę powiedzieć, że dość szybko obrzuciłem tego pana, jako potencjalnego Agenta X. No bo skoro Volkoff jest bronią to przeciw komu ją zaprojektowano? Czyżby To Rilley miał się okazać prawdziwym złym, szarą eminencją, która stoi u podstaw wszystkiego? Jeżeli tak, to aktora dobrali chyba dobrze (Leland Palmer z Twin Peeks). Czy będziemy tu mieć jeszcze powrót Bentley? CIA w roli tych złych?

W każdym razie odcinek był świetny, jak dla mnie na chwilę obecną już z całym przekonaniem mogę powiedzieć: druga połowa sezonu 4 ma zdecydowanie lepszą fabułę niż pierwsza. Intryga osiąga nowe poziomy.

Wieczory kawalerskie na szczęście były tylko tłem, no bo serio, co ciekawego jeszcze w tym kontekście można wymyślić, by nie było to odgrywanie schematu, jaki jest w co drugim serialu? A na prawdę nie chciałbym, by któreś z nich zrobiło coś głupiego. Wątek chłopaków z BM tutaj troszkę na siłę przeciągnęli, ale spoko.

Ta agentka Volkoffa była miła dla oka. Szkoda, że zadarła z Mamą X, szans nie miała.
9/10
Awatar użytkownika
Brighty

Online: 13d 22h 47m 13s
Otrzymał podziękowań: 159 razy
Ulubiona postać: Ender Wiggin
Obecnie oglądam: Chuck, Fringe, Castle
    Windows 7 Firefox

Postautor: CMP » 3 maja 2011, o 14:10

Dałem 10/10, ale momentami za dużo tych przeskoków z jednej imprezy na drugą, akcja a tu skok do jeffstera z big mike.

Tożsamości Agenta X nikt się nie spodziewał, no bo w 4x20 było wyraźnie, że Volkoff bał się tylko Agenta X. A tu tak to rozwiązali. Pytanie jest, czy Volkoff zna swoje prawdziwe ja, czy w ogóle program oriona go tak nim zawładnął, że nic nie pamięta. Trochę to niespójne. Wychodzi na to, że Orion zostawił magazyn ze wszystkimi rzeczami Chuckowi, aby znalazł matkę, a Ellie dał laptopa, żeby znalazła i "naprawiła" Agenta X/Hartleya Winterbottoma/Volkoffa. Dziwne rozwiązanie. Ciekawe, czy Mama B i Beckman o tym wiedziały... Jaki był prawdziwy cel misji Mamy B u boku Volkoffa? Wiele pytań się namnożyło :)

Co do odcinka, to chyba najlepszy występ gościnny w czwartym sezonie - matka Volkoffa. Normalnie szok, co ona wyprawiała i mówiła, aż Casey był zaskoczony. "Odłóż tę pukawkę", "Wpieprzajcie ołów, skurczybyki", "Feeding me!". Normalnie, trzeba je dać na portal :)

Suknia z papieru dla Sarah też dobra, tylko za krótko to pokazali. W sumie już zapomniałem, co się działo na tych wieczorach kawalerskich/panieńskich.
Awatar użytkownika
CMP

Online: 65d 8h 18m 50s
Otrzymał podziękowań: 724 razy
Obecnie oglądam: Community in da HOUSE
    Windows 7 Firefox

Postautor: grabel91 » 3 maja 2011, o 16:53

Naprawdę świetny odcinek. :yahoo Powiem szczerze nie spodziewałem się, że to Volkoff. I pewnie większość osób się nie spodziewała. Ale śmiechu miałem co nie miara. Najlepsza oczywiście była mama Volkoff-a. Jej chyba nic nie przebije. I teks Caseya "Like the mother I never had. :lol: " I naprawdę pasowała by na mamę Caseya :ok: Podobał mi się również wątek muzyczny :whistle z piosenką "Blow" doskonale to dopasowano akurat przy wybuchu aż nie mogłem powstrzymać się od śmiechu a oglądałem odcinek w nocy i musiałem użyć nie raz ręki żeby zatkać sobie otwór gębowy. :lol:
Awatar użytkownika
grabel91
Assman

Online: 1d 3h 22m 29s
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Ulubiona postać: team Bartowski
Obecnie oglądam: Chuck 1-5;NCIS 10;NCIS:LA 4;WhCo 4
    Windows XP Chrome

Postautor: rufai23 » 3 maja 2011, o 17:55

Naprawdę jestem pod wrażeniem. Im bliżej końca tym więcej pytań, intryg, humoru. Swietna muzyka. Naprawde sie postarali tworcy ;)
Ostatnio zmieniony 3 maja 2011, o 17:57 przez rufai23, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
rufai23
Szpieg

Online: 3d 23h 4m 43s
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Obecnie oglądam: Castle,Dexter,Person of Interest,TBBT...
    Windows XP Firefox

Postautor: rufai23 » 3 maja 2011, o 17:56

Sarah w wannie ;) cieszy oko :) Las Vecas tez bylo niezle ;) A juz szczegolnie ta agentka Volkoffa. Tez bylo na czym oko zawiesic ;)
Awatar użytkownika
rufai23
Szpieg

Online: 3d 23h 4m 43s
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Obecnie oglądam: Castle,Dexter,Person of Interest,TBBT...
    Windows XP Firefox

Postautor: deMateusz » 3 maja 2011, o 18:03

Nie ma lepszego odcinka. Bije na głowę wszystko. 10/10
Momenty świetne. Mama Volkoffa jest genialna. Nawet się cieszyła, gdy sobie dom wysadziła :)
Ciekawe ile Volkoff ma jeszcze sekretów. Ellie już przynajmniej zna prawdę.
Nie zabrakło również super tekstów i humoru. Akcja z kataną i Morganem przezabawna.
Z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek.
Awatar użytkownika
deMateusz
Assman

Online: 2d 6h 37m 3s
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Ulubiona postać: Morgan
    Windows 7 Firefox

Postautor: Kotisco » 3 maja 2011, o 18:08

10/10. Świetny odcinek.

Chyba nikt nie spodziewał się, kto na prawdę jest Agentem X. Powstało wiele pytań, które pewnie pozostaną do końca sezonu. Przede wszystkim - dlaczego Volkoff miałby się bać... siebie?

Wątek z babcią genialny i świetne teksty Casey'a. Akcja z kataną również. .

Fakt, że było trochę mało z wieczoru kawalerskiego i panieńskiego, ale gdyby było więcej, to odcinek byłby trochę nudny. Pojawiło się dużo akcji i humor.
Awatar użytkownika
Kotisco
Assman

Online: 28d 11h 20m 21s
Otrzymał podziękowań: 1 raz
    Windows 7 Chrome

Następna

Wróć do Sezon 4

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość