[4x22] Chuck Versus Agent X

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków 4 sezonu.
Regulamin forum
1. Spoilery do następnych odcinków umieszczamy w tagach [spoiler*]Treść spoilera[/spoiler*] (bez gwiazdek).
2. Zakaz pisania postów z prośbami o napisy.
3. Mile widziane są rozbudowane posty na temat poszczególnych odcinków oraz głos w ankiecie.
4. Posty jednozdaniowe zazwyczaj są usuwane do kosza.
5. Download odcinków znajduje się w tym dziale.

Ocena odcinka (1-10)

10
44
80%
9
10
18%
8
0
Brak głosów
7
0
Brak głosów
6
1
2%
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 55

Postautor: domino » 5 maja 2011, o 09:55

Bardzo dobry odcinek. Matka Volkoffa totalnie mnie zaskoczyła (powinni zapewnić jej nowy dom :) ). Cieszę się również, że Ellie nie będzie już pracować nad komputerem i sobie z Chuckiem wszystko powiedzieli. Liczyłem na bardziej szalone wieczory przyszłych małżonków, ale nie było najgorzej.
Awatar użytkownika
domino
Sprzedawca z BuyMore

Online: 1d 10h 12m 51s
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Ulubiona postać: Chuck
    Windows 7 Internet Explorer 8.

Postautor: qba » 5 maja 2011, o 11:09

Świetny odcinek. Genialna mina Caesy'ego jak babcia wyciąga z tego beznadziejnego stolika M60. No boskie to było a potem było tylko lepiej.
Warto zwrócić uwagę na przekomiczne zestawienie wybychowego plastiku z wlepionym granatem a obok na stoliku kiczowaty zajączek z porcelany. Jedno do drugiego pasuje jak swini siodło.
Akcja z babcią ustawiła właściwie cały odcinek. Bezcenne pare minut :-)
I za to 10/10
qba
Obibok z BuyMore

Online: 2h 21s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ulubiona postać: Sarah
    Windows XP Internet Explorer 8.

Postautor: xaldis » 5 maja 2011, o 11:52

Wizyta Caseya i reszty u matki Volkoffa bezcenna :D Sprawdzanie herbatki , potem broń ... leżałem xD Dobry motyw z Las Ve(g)as :D 10/10
xaldis
Assman

Online: 7h 59m 24s
Otrzymał podziękowań: 3 razy
    Windows 7 Firefox

Postautor: ziomeq1100 » 5 maja 2011, o 17:50

Jestem pod wielkim wrażeniem tego odcinka. Ostatnie odcinki są świetne i przypominają te najlepsze z 2sezonu. Dużo ciekawych wątków i kilka zaskoczeń tak jak te z matką Volkoffa oraz samym Volkoffem, to że on był Agentem X. Do tego fajnie zaprezentowali się Big Mike, Lester i Jeff.

Daję 10/10
ziomeq1100
Kierownik sklepu

Online: 2d 9h 31m 21s
Otrzymał podziękowań: 11 razy
Ulubiona postać: John Casey
    Windows XP Firefox

Postautor: chuckme » 5 maja 2011, o 17:50

Tego się nie spodziewałam... 10/10 oczywiście, genialny odcinek. Cieszę się, że na końcu sezonu robi się coraz lepiej, jeszcze 2 odcinki, więc mamy wielkie pole do walki o 5 sezon. Trzymajmy kciuki ;)
Awatar użytkownika
chuckme
Sprzedawca z BuyMore

Online: 2h 27m 37s
Ulubiona postać: Chuck Bartowski
Obecnie oglądam: Chuck, Life on Mars, Dr. House
    Windows XP Firefox

Postautor: Papilarny » 5 maja 2011, o 19:56

Niewątpliwie świetny odcinek, zagadka związana z tożsamością Agenta X - bardzo pomysłowa i nieprzewidywalna. Dużo humoru, przez cały odcinek siedziałem z bananem na twarzy, a rzeczywiście zaśmiałem się tylko wtedy, gdy Casey trzymał obrazek z jakimś talibem - nie zdążyłem się specjalnie przyjrzeć, ale od razu skojarzył mi się z Bin Ladenem :D. Trochę mało czułości po raz kolejny między parą, chociaż nie mieli specjalnie zbyt wiele okazji (za Sarę w wannie huge plus ;d). O - na plus także matka Volkoffa, bardzo pocieszna. Jeżeli następne odcinki będą na tym samym albo i (o zgrozo) jeszcze wyższym poziomie, a 5 sezonu (o zgrozo!) nie będzie to przynajmniej Chuck skończy się z wielkim piernicznięciem. 10/10 oczywiście.
Awatar użytkownika
Papilarny

Online: 37d 2h 6m 18s
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
Obecnie oglądam: Game of Thrones, Sons of Anarchy
    Windows XP Firefox

Postautor: damnlolz » 5 maja 2011, o 21:13

Papilarny, to był Bin Laden :) Ciekawie się to nałożyło - odcinek wyemitowany w czasie, gdy było głośno o jego śmierci (w zasadzie jeszcze jest głośno).
Dodam tylko, że Casey w tym epizodzie był genialny, niemożliwy i bezbłędny :P
Awatar użytkownika
damnlolz
Assman

Online: 2d 18h 32m 17s
Ulubiona postać: Morgan
    Windows XP Chrome

Postautor: Banera » 5 maja 2011, o 23:08

No extra :) Druga część sezonu zdecydowanie lepsza. Miazgi nie było ale to i ta jeden z lepszych tego sezonu. W sumie każdy wymienił większość plusów. Ja się skupię na tym co mi przykuło uwagę oprócz tego co wymieniliście.

Czy muzyka w czasie akcji w Las Vecas, gdy chłopaki ostrzyli dzidy nie przypominała Wam motywu muzycznego z filmu o innym Johnie, który cichaczem w lesie załatwiał wrogów? :) Bo mi bardzo przypominała.
Trzeba przyznać, że Sarah miała świetny brytyjski akcent, gdy zagadywała babcie na wejściu do domku. Yvonne kolejny raz zmienia akcent i robi to wyśmienicie ;)
To prawda, że urocza babcia to nie wątpliwie gwiazda tego odcinka :D Nawet Casey nie oparł się jej urokowi, choć na początku był jej nie ufny. Mega debiut w Chucku i chcę więcej wojowniczej babuni :hehe:

Warto zwrócić uwagę na przekomiczne zestawienie wybychowego plastiku z wlepionym granatem a obok na stoliku kiczowaty zajączek z porcelany. Jedno do drugiego pasuje jak swini siodło.

Taki motyw Wielkanocny nam może zafundowali :D Trochę naciągane to było że PE4 (rodzaj plastiku) wybuchł od granatu bo plastiku nie detonuje ani wybuch, ani uderzenie czy podpalenie ale nie czepiajmy się szczegółów ;)

Ellie troszkę spokojnie to przyjęła, że Chuck jest dalej agentem CIA ale to mądra kobieta i na pewno wcześniej coś podejrzewała. Było widać, że jest bardzo dumna z brata po prezentacji jakiej dokonał na Morganie kataną :D

Casey na koniec odcinka zachował się jak ojciec Team Bartowski. Ostrzegł wszystkich przed konsekwencjami wyjawienia prawdziwej tożsamości Agenta X bowiem doskonale wiedział czym to pachnie. Sam pewnie pamiętał jak kiedyś dostał polecenie likwidacji Chucka.

Aż dziw, że nikt nie wspomniał o tajemniczych znakach na pudełku w którym ukryte były dyskietki i tajemnica Agenta X. Co oznacza kombinacja: 27r3zm7Adc ? Wydaje mi się, że nie jest to bez znaczenia. Ktoś ma jakąś teorie?
Awatar użytkownika
Banera

Online: 7d 12h 30m 27s
Otrzymał podziękowań: 135 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Castle
    Windows 7 Firefox

Postautor: Brighty » 5 maja 2011, o 23:59

Ja jeszcze z zabawnych motywów tego odcinka wymienię Jeffa. Totalnie mnie rozłożył na łopatki, kiedy stwierdził, że on cały czas wiedział, że jadą do Vecas.

Co do numerków: zwróciłem uwagę, ale na razie mogą być czymkolwiek: numerem oryginalnych akt Volkoffa, jakimś hasłem, kolejną łamigłówką którą Ellie rozwiąże, być może jakąś wskazówką jak naprawić Volkoffa. Na odwrocie zdjęcia też były jakieś numerki.
Awatar użytkownika
Brighty

Online: 13d 22h 47m 13s
Otrzymał podziękowań: 159 razy
Ulubiona postać: Ender Wiggin
Obecnie oglądam: Chuck, Fringe, Castle
    Windows 7 Firefox

Postautor: blondasek » 6 maja 2011, o 01:29

Na testamencie Shaw'a też były cyferki ;p.
Ocinek miazga, choć poprzeplatany baardzo słabymi scenami. No cóż, rozbudzili nasze apetyty i mam nadzieję że je zaspokoją.
blondasek
Assman

Online: 1d 7h 56m 20s
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Ulubiona postać: Big Mike
    Windows 7 Firefox

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sezon 4

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość