[4x23] Chuck Versus the Last Details

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków 4 sezonu.
Regulamin forum
1. Spoilery do następnych odcinków umieszczamy w tagach [spoiler*]Treść spoilera[/spoiler*] (bez gwiazdek).
2. Zakaz pisania postów z prośbami o napisy.
3. Mile widziane są rozbudowane posty na temat poszczególnych odcinków oraz głos w ankiecie.
4. Posty jednozdaniowe zazwyczaj są usuwane do kosza.
5. Download odcinków znajduje się w tym dziale.

Ocena odcinka (1-10)

10
41
72%
9
9
16%
8
3
5%
7
0
Brak głosów
6
1
2%
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
1
2%
1
2
4%

Liczba głosów : 57

Postautor: Sara » 14 maja 2011, o 22:10

Nie no z Morganem nie jest tak źle, zawsze z jakąś durnotą wyjedzie ;P Na niego można liczyć. A ten strach przed Caseyem-bezcenne,tak jakby się bał,że jak źle kiwnie palcem to on mu je przez sen powyrywa,ale przy tym go lubi. Pokręcone,ale piękne :D
Awatar użytkownika
Sara
Assman

Online: 8h 26m 6s
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Chuck(sezon 4), Dr House(sezon
    Windows 7 Internet Explorer 7.

Postautor: grabel91 » 14 maja 2011, o 22:34

Powiem szczerze, że mi osobiście podobała się scena popisu Chucka na początku przede wszystkim dlatego, że Devonowi opadła kopara. :lol: Ogólnie bardziej wolę Chucka, któremu wszystko wychodzi od tego, który zawsze walną jakąś gafę. Chuck nie stracił na uroku tylko dlatego, że często udaje mu się nic głupiego nie zrobić.(Choć nie zawsze). Cóż mógłbym dodać jeszcze do tego odcinka? Po prostu moim zdaniem było to świetne połączenie tego wszystkiego co zawsze było w Chucku. Przede wszystkim humoru i dramaturgii.
Awatar użytkownika
grabel91
Assman

Online: 1d 3h 22m 29s
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Ulubiona postać: team Bartowski
Obecnie oglądam: Chuck 1-5;NCIS 10;NCIS:LA 4;WhCo 4
    Windows XP Chrome

Postautor: Note » 15 maja 2011, o 10:35

W porównaniu z poprzednim odcinkiem ten mi się mniej spodobał. Oczywiście sceny popisu i pokazaniu umiejętności Chucka i ratowaniu Morgana były fajne... przynajmniej intencja, bo z realizacją było troszkę cienko. No, ale to serial komediowy więc nie będę się tutaj doszukiwać błędów w pewnych scenach. Większym (przynajmniej dla mnie) plusem było ujrzenie w akcji szpiegowskiej mojej ulubione aktorki - Lindy Hamilton. No, a to nawiązanie do postaci (Sarah Connor) grającej przez Linde mile mnie zaskoczyło. Ten odcinek pokazał nam czego mniej więcej możemy spodziewać się w finale. W skrócie akcja, dramat i kilka szokersów. Tego będę oczekiwał po finale i mam nadzieję, że się nie zrażę. Daję 9/10!
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows XP Firefox

Postautor: Lucas21 » 15 maja 2011, o 11:45

Ale finał 4 sezon, a 1, 2 czy 3 wypał slabiutko ;/ 1 2 i 3 to mnie zaskoczyły, że byłem zły, że to już koniec, a teraz taki koniec z Sarą - jakoś mnie to nie zaskoczyło, że coś na tym poziomie się wydaży, liczyłem bardziej na śmierć nagłą, żeby do 5 sezonu przytrzymać zaciekawionych :)

Chuck jak i Morgan są nadal zabawni - ale już tylko w gadce, Chuck nadal zamiast mówić w prost rozgaduje sie na 4 linijki (oczywiście bez tego nie mozna się obejść zabawny musi być!) ale to już nie to co kiedyś, jak mu z rąk leciały różne, rzeczy, szok na twarz itp.. Morgan - w sumie to samo co Chuck - piekna dziewczyna, pozycja w Baymore, w druzynie best friend, Sarah bedzie jego "Szwagierką" :D Casey teściem - gdzie Morgan z 1 i 2 chociaz xD ? tego mi brakuje większa dawka śmiechu była, teraz śmiech na chorym poziomie trzymają dla nas tylko Jefferson z Lesterem :) - próbka wideo dla Chuck i Sary xD - bez nij nie było by komedi w gatunku :)
Lucas21
NerdHerd

Online: 2h 30m 25s
Otrzymał podziękowań: 11 razy
    Windows 7 Opera

Postautor: Sara » 16 maja 2011, o 09:39

Ej, wyluzujcie trochę...bohaterom zaczęło się układać to już nie jest fajnie? Moim zdaniem zakończenie odcinka wzorcowe. Gdy skończyłam oglądać pierwsza myśl to "ja chcę kolejny odcinek!najlepiej już, zaraz!". Moim zdaniem to najlepsze, co może być- sprawić by widz chciał jeszcze. Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się doczekać finału!
Awatar użytkownika
Sara
Assman

Online: 8h 26m 6s
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Chuck(sezon 4), Dr House(sezon
    Windows 7 Internet Explorer 7.

Postautor: Rashel » 19 sie 2011, o 10:43

Odcinek był genialny. Akcja Morgana :good: Pierwszy raz odgrywał tak znaczącą rolę w misji. Jestem w szoku, bo jak na niego całkiem nieźle sobie poradził. Spodziewałam się tego, że jak wszyscy zaczną padac to, że on zacznie uciekac, a został tam i udawał trupa. Jak prawdziwy szpieg. ;) Strzały Casey'a były świetne, on to ma cela! Spodobał mi się moment jak spadły okulary Morgana i widac było, że Casey się zaniepokoił i myślał, że zabił swojego (najlepszego)przyjaciela. Podobało mi się też to jak Chuck i Sarah są w Zamku i rozmawiają z Beckman, a ona: Dziękuję za zaproszenie na ślub czy coś takiego, a Chuck się zaraz tłumaczy :D W ogóle byłaby polewka gdyby przyszła Beckman ze swoimi oddziałami wojennymi na ślub. xD Ostatnia scena.. Ta muzyka.. Było czuc dramat na kilometr. Myślałam, że to Morgana uśmiercą, Ellie, Świetnego, matkę Chucka.. kogoś z nich, ale Sary to się za chiny nie spodziewałam. To było straszne.
Awatar użytkownika
Rashel
Szpieg

Online: 18d 2h 53m 22s
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Ulubiona postać: team Bartowski
Obecnie oglądam: Game of Thrones
    Windows 7 Opera

Postautor: Turek » 22 sie 2011, o 23:29

Jeden ze śmieszniejszych odcinków serii. Sceny które najbardziej mi się spodobały to infiltracja więzienia, montaż Lestera i Morgan jako zły makaroniarz, padłem :D. Oczywiście to co nastąpiło po tym nie było wcale zabawne, za to jak najbardziej szokujące... I weź tu wytrzymaj tydzień do następnego odcinka :[
Awatar użytkownika
Turek
Sprzedawca z BuyMore

Online: 12h 7m 44s
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Ulubiona postać: Charles
Obecnie oglądam: Breaking Bad 4, Suits 1
    Windows Vista Chrome

Poprzednia

Wróć do Sezon 4

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości