Jakie rozwiązanie w finale? [spoilery]

Czyli zakurzone tematy, których treść skupiała się na serialu.

Postautor: Dr0zda » 12 maja 2011, o 21:25

Wydaje mi się, że Alexei zasłoni przed strzałem Marry lub Chucka jak w odcinku 7 tyle, że tym razem na prawdę, i będzie "True American Hero". ^^
Dr0zda
Sprzedawca z BuyMore

Online: 1d 12h 29m 29s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: kilka
    Windows XP Firefox

Postautor: zidaunbpe » 12 maja 2011, o 21:46

ewentualna smierc sary by nadala temu serialowi troche takiego tragizmu, smutku i to bedzie nieodwracalne, sami wiece jaki chuck jest, gdyby sarah umarla, chuck nie moglby sie z tym pogodzic, stalby sie wrakiem emocjonalnym, a ewentualne szukanie odwetu nie jest w klimacie tego serialu. jesli ma byc pogrzeb to na pewno bedzie, ale ja bym obstawial albo volkoffa albo mame chucka, bo przeciez watek milosny obojga glownych bohaterow praktycznie towarzyszy nam od poczatku i stopniowo z kazdym sezonem narastal i troche dziwne byloby nagle znikniecie tego wszystkiego. moj typ tak jak wyzej juz pisaliscie, volkoff ginie z rak wlasnej corki w obronie ktoregos z bohaterow
zidaunbpe
Obibok z BuyMore

Online: 8m 42s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
    Windows Vista Chrome

Postautor: Sagi » 12 maja 2011, o 22:17

Sądzę że to może być Voolkoof . Wgrali mu jakiegoś intesecta i co to by był za serial ? dwa intesecty, głupio troche.
Ta jego córka będzie się chciała zemścić i wymierzy spluwą w Sare ale Volkoof jest bardzo dobry i ją zasłoni :)
Sagi
Kierownik sklepu

Online: 8d 16h 31m 17s
Otrzymał podziękowań: 15 razy
    Windows XP Firefox

Poprzednia

Wróć do Ogólne

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość