Jakie rozwiązanie w finale? [spoilery]

Czyli zakurzone tematy, których treść skupiała się na serialu.

Postautor: afgani » 10 maja 2011, o 13:54

Biorąc pod uwagę chociażby taki nastrój to nie fajnie by było robić pogrzeb tuż przed samym ślubem... no rozumiem, że oszczędziłoby to trochę czasu ale bez przesady jakoś nie widzę stypy i wesela razem.
Zresztą jakby to wyglądało? Każdy byłby smutny i jednocześnie szczęśliwy... tak się nie da :nea
Awatar użytkownika
afgani

Online: 121d 9h 11m 9s
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Ulubiona postać: Chuck Sarah
Obecnie oglądam: WSZYSTKO
    Windows XP Firefox

Jakie rozwiązanie w finale? [spiolery]

Postautor: Miss Beckett » 10 maja 2011, o 14:01

W sumie, możne być jeszcze tak.. Że tak naprawdę to będzie pogrzeb Sarah, ale że Chuck ma sen, to zdejmą tą wiadomość o pogrzebie i ślub będzie w jego śnie, bo nie może się pogodzić z jej śmiercią, no bo po co ten Morgan jako ksiądz.
Awatar użytkownika
Miss Beckett

Online: 113d 21h 49m 7s
Otrzymał podziękowań: 222 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker i Chuck
    Windows 7 Firefox

Postautor: afgani » 10 maja 2011, o 14:04

Z ust mi to wyjęłaś ale czekałam na twoją odpowiedź, więc nie robiłam edita... :D
Możliwe, ze to będzie tak jak mówisz lub będzie to zupełnie nic nie znaczący pogrzeb, który po prostu się trafił w ten sam dzień co ślub naszej "'parki".
Awatar użytkownika
afgani

Windows XP Firefox

Postautor: Fisher » 10 maja 2011, o 14:06

Może jak w modzie na sukces. Najpierw Pogrzeb Sary a potem okaże się, że Sara jednak żyje :lol: . A tak szczerze, może Afgani ma racje, może to po to, żeby namieszać nam w głowach. Nie ukazywali by tego zdjęcia od tak, musiało to mieć jakiś cel. A po drugi chcieli by zrobić jakąś niespodziankę z tym pogrzebem jak już. Stawiam, że to będzie tylko zbieg okoliczności. :wstyd:
Awatar użytkownika
Fisher
Szpieg

Online: 26d 8h 46m 58s
Otrzymał podziękowań: 22 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
    Windows XP Chrome

Postautor: Miss Beckett » 10 maja 2011, o 14:09

Przecież Sarah nie może zostać uśmiercona, bo Chuck straciłby ogromną widownie.. i na bank 5 sezon byłby niewypałem. Volkoff ją uratuje, zobaczycie, i na koniec okaże się że Alexei jest największym bohaterem, ale przecież w nowym odcinku zabili tego współpracownika Vivian.. i może to będzie jej kolejna zasadzka.. ze niby ona kogoś chowa (tego gościa) a będzie chciała jeszcze kogoś zabić... Oby nie Sarah i Chucka.
Awatar użytkownika
Miss Beckett

Windows 7 Firefox

Postautor: Fisher » 10 maja 2011, o 14:15

Nie wiem czy miałoby sens mord na weselu gdzie będzie pełno osób, a ciało jej "Nauczyciela" raczej zgarnęłoby CIA. A Yvonne powoduje, że Chucka ogląda dużo więcej osób, to z tym się zgodzić trzeba, wiec bez Sary pozostali by tylko najwierniejsi fani. Raczej będzie to prawdziwy pogrzeb kogoś złego, lub tylko prowokacja.
Awatar użytkownika
Fisher
Szpieg

Windows XP Chrome

Postautor: afgani » 10 maja 2011, o 14:16

No i się zgodzę, może i to zakrawa trochę na "Mode na sukces" ale po co robić ślub i pogrzeb w jednym dniu, przecież to dwie odrębne imprezy o różnym stanie ducha, jeden wymaga pewnego rodzaju smutku a drugi radości... i z tego względu nadal trzymam się mojej wersji. Co do Vokoffa no gdybym nie obstawała przy swojej wersji to może bym się pokusiła na tę wersję. Co do wątku jakoby Vivian chciała kogoś z naszych ulubieńców zabić mogę przystać ale raczej jej się to nie uda, gdyż wiadomo, że musi coś zostać do możliwego wznowienia w sezonie 5. :D

Btw. mam nadzieję, ze nie zagmatwałam za bardzo :D

Fisher no i zgadzam się z tobą :P bez Yvonne serial straciłby na wartości i zapewne wielu fanów nie chciałoby już go oglądać, bo co by nam wtedy zaoferowali... inną laskę?, pogrążonego w żałobie Chucka?
Awatar użytkownika
afgani

Windows XP Firefox

Postautor: Fisher » 10 maja 2011, o 14:25

afgani, coś mi się zdaje, że na sam koniec Volkoff zostanie dobrym i bohaterem, Sara zostanie uratowana, a ślub się odbędzie oraz Vivian zginie, a w 5 sezonie będzie nowa zła organizacja, chcąca siać zuo na świecie. afgani, no i zgadzam się z tobą nie mogą zrobić wesela i stypy w tym samym czasie.
Awatar użytkownika
Fisher
Szpieg

Windows XP Chrome

Postautor: afgani » 10 maja 2011, o 14:35

Nadal nie sądzę by ona zmarła choć jest to wysoko prawdopodobne, biorąc pod uwagę, że spróbowała zabić Sarah.
Lecz jeśli taki scenariusz brałabym pod uwagę(czyt. śmierć Vivian) to obstawiałabym, że zabije ją Casey bo on nie ma większych oporów przed zabiciem kogoś. Choć idea, że zrobili by jej pogrzeb przed ślubem Chucka i Sarah i tak mi tu nie pasuję :P
Alexi, no cóż biorąc pod uwagę fakty, że jest on a raczej był(przed wgraniem intersekta) takim samym wrażliwcem jak Chuck to nie sądzę by osłonił Sarah, zważywszy, że ma córkę obstawiłabym, że ją zasłoni. Gdyż jest jej ojcem a rodzice zrobią wszystko dla swoich dzieci nie ważne jakie by były złe.

Nadal jednak zostaję przy swojej wersji...
Awatar użytkownika
afgani

Windows XP Firefox

Postautor: Miss Beckett » 10 maja 2011, o 14:38

Pamietajmy ze Vivian nadal ma tę broń... jeśli nie zawahała się użyć jej teraz na Sarah to nie zawaha się jej użyć na ślubie...
Awatar użytkownika
Miss Beckett

Windows 7 Firefox

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólne

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości