Spoilery - Grudzień 2010

Czyli zakurzone tematy, których treść skupiała się na serialu.

Spoilery - Grudzień 2010

Postautor: CMP » 9 gru 2010, o 21:04

Spoilery są z tej strony: http://chuckgasmic.blogspot.com/2010/12 ... ember.html

Pisałem o tym na portalu: http://chucktv.pl/spoilery/spoilery-do- ... uckgasmic/
oraz Brighty: http://chucktv.pl/spoilery/spoiler-casting-news/

Na dzień dzisiejszy jest tyle:

* Chuck versus seduction impossible: Roan returns to demonstrate his skill-set again.
* Sarah takes a new job. (updated this one after an insider told me I should change the wording)
* ***** *** ***** *** ******* **** ***** ***** *****.
* THREE WORDS: Sarah, Morgan, sub-mission.
* Sarah leaves Chuck for another man.
* Sarah gets her surprise revenge on the bearded one.
* THREE MORE WORDS: ******, *****, ****h

Spoilery są do odcinków 4x11 - 4x15

Macie jakieś pomysły jak interpretować te spoilery? Zapraszam do dyskusji :dzieki
Awatar użytkownika
CMP

Online: 65d 8h 18m 50s
Otrzymał podziękowań: 724 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Community in da HOUSE
    Windows 7 Firefox

Spoilery - Grudzień 2010

Postautor: CMP » 11 gru 2010, o 10:25

# THREE MORE WORDS: Flirty, drunk, Sarah.
# ****** ****s *******s in a *** ***.

Sarah pijana, fajnie nie? :yahoo
Awatar użytkownika
CMP

Windows 7 Firefox

Spoilery - Grudzień 2010

Postautor: Black23 » 11 gru 2010, o 22:13

No fajnie to będzie ciekawe...
była już naszprycowana prochami co ją w Paryżu agent Daniel xD naszprycował by ją poźniej zabić ale to może być ciekawsze ;-)
Black23
Szpieg

Online: 2d 9h 54m 26s
Otrzymał podziękowań: 18 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
Obecnie oglądam: Californication s4, TVD sezon2
    Windows XP Firefox

Spoilery - Grudzień 2010

Postautor: musziz698 » 11 gru 2010, o 22:28

no może się z tego rozwinąć ciekawy watek xD pewnie jak będzie pijana to coś ciekawego się wydarzy jestem tego więcej niż pewien xD
Awatar użytkownika
musziz698
Assman

Online: 3d 5h 58m 19s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
    Windows XP Firefox

Spoilery - Grudzień 2010

Postautor: CMP » 11 gru 2010, o 23:11

Black23, w 3x14 w pociągu udawała pijaną i całkiem fajnie jej to wyszło :dance:
Awatar użytkownika
CMP

Windows 7 Firefox

Spoilery - Grudzień 2010

Postautor: Brighty » 11 gru 2010, o 23:58

Mnie się ten pomysł nie widzi. Nie pasuje mi do postaci. Sarah to taki trochę control freak (nie mam na to dobrego polskiego słówka): lubi utrzymywać kontrolę. Chce kontrolować siebie i ma tendencje do kontrolowania Chucka. O ile więc wstawiona słodka idiotka z Honeymooners to dla mnie arcydzieło, to jeżeli ma się naprawdę upić... Po prostu to do niej nie pasuje.
Awatar użytkownika
Brighty

Online: 13d 22h 47m 13s
Otrzymał podziękowań: 159 razy
Ulubiona postać: Ender Wiggin
Obecnie oglądam: Chuck, Fringe, Castle
    Windows 7 Firefox

Spoilery - Grudzień 2010

Postautor: Harku » 12 gru 2010, o 00:41

Ja bym powiedział, że jest to coś co by do jej postaci nie pasowało kiedyś, ale jeśli będzie to naprawdę, a nie udawane jak wcześniej, to zważywszy jak bardzo Sarah się zmieniła w ciągu ostatnich kilku sezonów i otwarła to nie tylko przed Chuckiem, to jak każda bardziej normalna osoba, może mieć tendencje to robienia czegoś głupiego, szczególnie jak popchnie ją do tego jakaś sytuacja. (chociaż równie dobrze może to być związane z jakąś misją...tzn będzie musiała się upić naprawdę ale na potrzeby misji).
Awatar użytkownika
Harku
Członek Teamu Bartowski

Online: 20d 21h 57m 41s
Otrzymał podziękowań: 36 razy
    Windows Vista Firefox

Spoilery - Grudzień 2010

Postautor: Brighty » 12 gru 2010, o 01:29

Przepraszam bardzo, ale aż mnie w oczy strzeliło:
Harku pisze:zważywszy jak bardzo Sarah się zmieniła w ciągu ostatnich kilku sezonów i otwarła to nie tylko przed Chuckiem, to jak każda bardziej normalna osoba

Ja przecież niby Jęcząca Marta biadolę, że Sarah się dalej otworzyć nie może, a tu nagle piszesz, że się otwarła i zachowuje jak każda normalna osoba. Ja się pytam: z której strony?? Według mnie ciągle jest na etapie, na którym ktoś jej musi przypominać, że powinna wyrazić cokolwiek z tkwiących w niej uczuć (jak Morgan w Phase Three). Nadal praktycznie jedyna scena jej otwartości jaką pamiętam to jest ta z Shawem. I choć pragnę choć jednej takiej z Chuckiem, jak chyba niczego innego w tym serialu, to doczekać się nie mogę. Są wielkie wyznania, ale brak prostej otwartości.
Awatar użytkownika
Brighty

Windows 7 Firefox

Spoilery - Grudzień 2010

Postautor: musziz698 » 12 gru 2010, o 15:34

znaczy na pewno jest bardziej otwarta niż na początku serialu ale myślę że za tym kryje się większa psychologia a mianowicie Sarah nie chce się do końca otworzyć bo Chuck zakochał się w niej jako w szpiegu a nie w takiej jaka jest i pomimo tego ze Chuck mówi jej ze będzie ja kochał i ze chciałby poznać ja prawdziwa ona boi się tego wyznać żeby go nie stracić co pewnie doprowadzi ja do tego (jak już była mowa w serialu Sarah zaczęła być osoba która ze tak to ujmę "czuje" i jej uczuciowość zaczyna się robić coraz większa) ze w końcu go rzuci bo nie będzie chciała go okłamywać (no cóż mężczyzna nigdy kobiety nie zrozumie xD a jak jakiś koleś zrozumie całkowicie kobietę to będzie wstanie w realu stworzyć intersekt co się równa temu ze to jest praktycznie nie możliwe xD) Po rzuceniu Chucka, Sarah będzie szukać ukojenia i lekarstwa na miłość u innego. Tak wiec moim zdaniem chce się otworzyć ale zecie jakie miała nie nauczyło ja szczerości a wręcz przeciwnie życia kłamstwie.Amen xD

ja Tak to widzę aczkolwiek pewnie się myle bo scenarzyści pewnie znaleźli inne lepsze rozwiązanie xD
Awatar użytkownika
musziz698
Assman

Online: 3d 5h 58m 19s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
    Windows XP Firefox

Spoilery - Grudzień 2010

Postautor: Brighty » 12 gru 2010, o 16:07

To znaczy, że nie będzie potrafiła mu powiedzieć prawdy, bojąc się, że ją rzuci i by się przed ty uchronić sama go rzuci??

Wybacz, ale twierdzenie, że to Sarah miałaby się czuć niepewna w ty związku jest cokolwiek naciągane. Chuck nie zrobił nic, absolutnie nic, żeby miała jakikolwiek powód tak się czuć. Łyka wszystkie jej kłamstwa, fochy i niesprawiedliwości i jeszcze za nie przeprasza. Przez dwa lata dostał od niej tyle ciosów poniżej pasa, że gdyby jej nie kochał, to dawno miałby powód, by ją nienawidzić. Widział, jak z zimną krwią mordowała człowieka. Zrobił możliwie wszystko, by pokazać, że ją kocha. I chce się jej oświadczyć.

I co to ma znaczyć, że nie zakochał się w niej takiej, jaka jest? To znaczy jaka jest? Bo o ile pierwszy twierdzę, że dalej ma problemy z uczciwością i otwartością to jednak nie posuwałbym się do twierdzenia, że jest całkiem zakłamana.
Awatar użytkownika
Brighty

Windows 7 Firefox

Następna

Wróć do Ogólne

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość