Jaki wątek potoczy dalsze losy Chucka?

Czyli zakurzone tematy, których treść skupiała się na serialu.

Postautor: Note » 7 lut 2011, o 23:32

Jak sądzicie, w co wprowadzą nas scenarzyści w dalszych odcinkach 4 sezonu? Jako iż Volkoff został zamknięty powinniśmy się spodziewać jakiegoś nowego czarnego charakteru. Czy może wątek Volkoffa nie został oficjalnie zakończony? Jak myślę że Alexei może nagle zjawić się pod koniec serialu i nieźle namieszać. Macie jakieś ciekawe teorie odnośnie tego?
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 20m 38s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows XP Chrome

Postautor: ziomeq1100 » 8 lut 2011, o 09:05

Nie sądzę, aby Alexei wrócił, bo byłoby to zbyt schematyczne. Takie powroty już mieliśmy w 2 sezonie( ojca Chucka chociaż on nie był czarnym charakterem) oraz Shaw w 3 gdzie wszyscy byli pewnie, że nie żyje. Po dzisiejszym odcinku zostało jeszcze 10 i przydałby się jakiś jeden wątek główny, chociaż nie sądzę, że taki będzie. Trochę za wcześnie skończyli sprawę z Volkoffem i mogą mieć teraz problem. Zapewne będą ciągnąć jakieś pojedyncze misje jak dotychczas, a gdyby pojawił się 5 sezon to wtedy coś wymyślą.
ziomeq1100
Kierownik sklepu

Online: 2d 9h 31m 21s
Otrzymał podziękowań: 11 razy
Ulubiona postać: John Casey
    Windows XP Firefox

Postautor: afgani » 8 lut 2011, o 09:57

Moim zdaniem Volkoff na pewno powróci, świadczyć może o tym choćby i to, że troszkę szybko skończył się ten wątek.
Nie jestem pewna, czy wróci pod koniec sezonu 4, czy może w 5(jeśli będzie) ale według mnie wątek "psychola" zadurzonego w matce głównego bohatera jest interesujący dla widza.
Wiem niektórzy go nie lubią, ale przecież nie każdy dobry wątek musi się opierać na przeciętnym handlarzu bronią pragnącym zniszczyć świat :P
Awatar użytkownika
afgani

Online: 121d 9h 11m 9s
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Ulubiona postać: Chuck Sarah
Obecnie oglądam: WSZYSTKO
    Windows XP Firefox

Postautor: Note » 8 lut 2011, o 14:09

afgani pisze:Moim zdaniem Volkoff na pewno powróci, świadczyć może o tym choćby i to, że troszkę szybko skończył się ten wątek.

Ja też uważam że ostatecznie sprawa Volkoffa nie została zamknięta na kłódkę. Generalnie to myślę że w 4 sezonie trochę za wcześnie na powrót... ale za to w 5 sezonie jak najbardziej. Alexei to bardzo interesująca postać i właściwie taki czarny charakter jest w serialu (w każdym) potrzebny.

ziomeq1100 pisze:Po dzisiejszym odcinku zostało jeszcze 10 i przydałby się jakiś jeden wątek główny, chociaż nie sądzę, że taki będzie. Trochę za wcześnie skończyli sprawę z Volkoffem i mogą mieć teraz problem. Zapewne będą ciągnąć jakieś pojedyncze misje jak dotychczas, a gdyby pojawił się 5 sezon to wtedy coś wymyślą.

No, ja myślę że wątek Volkoffa ucięli tak szybko ze względu na to że dostali w prezencie kolejnych 11 odcinków i postanowili zakończyć jednym odcinkiem stare brudy i wdrożyć nowy wątek główny. Może teraz czas na wielkie powroty? Dawno zapomnianych bohaterów :P
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 20m 38s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows XP Chrome

Postautor: chuck1234 » 8 lut 2011, o 15:17

No również ciekaw jestem jak to się potoczy. Biorąc pod uwagę 14 odcinek, sporo będzie dotyczyło przeszłości Sarah, pewnie wróci jej ojciec ;)
chuck1234
Assman

Online: 8h 25m 35s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ulubiona postać: Sarah
    Windows XP Firefox

Postautor: roztrzepana » 9 lut 2011, o 00:00

volkoff powróci na pewno.. tak jak dowiemy się czegoś więcej o przeszłości Sarah.. może jej ojciec pojawi się ponownie, imo na ślubie Chucka i Sarah.. o matce chyba nic nie wiemy.. najwięcej wątków do rozbudowania dotyczy Sarah.. więc może skoncentrują się na jej przeszłości.. oby, jestem za!
Awatar użytkownika
roztrzepana

Online: 5d 21h 36m 42s
Otrzymał podziękowań: 57 razy
Ulubiona postać: Kate Beckett
Obecnie oglądam: Castle
    Windows Vista Firefox

Wróć do Ogólne

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość