Organizacja Volkoffa powróci?

Czyli zakurzone tematy, których treść skupiała się na serialu.

Postautor: blondasek » 27 lut 2011, o 01:49

dla mnie, jak już pisałem w ocenie ogólnej odcinka, wszystko jest takie.. mdłe?
cały odcinek przeleciał mi jak woda przez sitko, gdzie inne były "wypchane" fabularnie.
Vivian? ledwo pamiętam jej wygląd, dopiero pewnie po kilku odcinkach będzie można spojrzeć na to co przedstawia ta postać. póki co, tylko imię zapamiętałem :D

co do samego Volkoff Industries, dla mnie od początku było jasne że to się nie skończy po zamknięciu Alexiei'ja.
acha! obejrzałem sobie ocinki z 4 serii gdzie jest jego gabinet i... nie widziałem miejsca na medalik w statuetce z koniem :> hihih
blondasek
Assman

Online: 1d 7h 56m 20s
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Ulubiona postać: Big Mike
    Windows XP Firefox

Postautor: Sara » 27 lut 2011, o 11:11

Z tą 'delikatną" miałam na myśli,że chce sprawiać takie wrażenie, przynajmniej przed ludzmi z CIA, a to już coś oznacza,nie? Czyżby nie chciała,żeby wiedzieli o niej wszystko ;P?
Awatar użytkownika
Sara
Assman

Online: 8h 26m 6s
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Chuck(sezon 4), Dr House(sezon
    Windows 7 Internet Explorer 8.

Re: Organizacja Volkoffa powróci?

Postautor: PanCartoon » 27 lut 2011, o 15:44

blondasek pisze:1.Vivian? ledwo pamiętam jej wygląd, dopiero pewnie po kilku odcinkach będzie można spojrzeć na to co przedstawia ta postać. póki co, tylko imię zapamiętałem :D

2.obejrzałem sobie ocinki z 4 serii gdzie jest jego gabinet i... nie widziałem miejsca na medalik w statuetce z koniem :> hihih

1. Aha, to nie wiem jak Ty oglądałeś ten odcinek skoro ledwie pamiętasz ten wygląd ;) Co przedstawia ta postać jest imo jasne: córka Volkoffa, namaszczona przez niego na szefową Volkoff Industries, najprawdopodobniej będzie chciała odbudować imperium ojca.
2.Nie wiem, czy napisałeś to na serio, czy nie, ale biurko to co? Dla ozdoby tam stało?
Awatar użytkownika
PanCartoon

Online: 206d 38m 13s
Otrzymał podziękowań: 375 razy
Obecnie oglądam: Chuck, Castle, TBBT, HIMYM, VD
    Windows XP Firefox

Postautor: afgani » 1 mar 2011, o 23:34

Vivian może i jest córką Volkoffa ale wydaję się być bardziej nieprzewidywalna od ojca, zwłaszcza po dzisiejszym odcinku.
Wydaję mi się, że sporo będzie przez nią zamieszania i to niedługo... a może pokusi się o wydostanie tatusia z więzienia...hmm >myśli< byłoby ciekawie :P Potem razem będą władać organizacją Volkoffa i obmyślać plan zemsty.
Może do tego dołączy mama Chucka, oczywiście po stronie "dobra" i emocje zapewnione... choć i teraz ich nie brakuję tak bardzo :-P
Awatar użytkownika
afgani

Online: 121d 9h 11m 9s
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Ulubiona postać: Chuck Sarah
Obecnie oglądam: WSZYSTKO
    Windows XP Firefox

Postautor: Sara » 2 mar 2011, o 15:49

No to by było coś: taki zjazd rodzinny tylko jak wszyscy będą mieć już siebie dość to zamiast się obgadywać, kłócić i na siebie wściekać, wyciągną broń. Może nawet coś wysadzą ;)
Awatar użytkownika
Sara
Assman

Online: 8h 26m 6s
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Obecnie oglądam: Chuck(sezon 4), Dr House(sezon
    Windows 7 Internet Explorer 8.

Postautor: Note » 6 maja 2011, o 01:13

Tak spoglądając na zmiane córki Volkoffa dopuszczacie gdzieś na finał opcję oficjalnego powrotu organizacji Volkoffa? Na chwile obecną wiemy, że coś tam Viv odbudowała coś wznowiła, ale czy taki powrót Volkoffa na stare śmieci jest już z góry niemożliwy? :)
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows XP Firefox

Postautor: afgani » 6 maja 2011, o 11:16

Ja myślę, że ten powrót jest wysoce prawdopodobny gdyż Ellie chyba nie zdąży się wyrobić z "naprawą" Volkoffa a wiadomo to cwany gracz i sposób na wydostanie się z więzienia na pewno znajdzie. Choć nie jestem pewna na kim skieruję swą uwagę :D Choć myślę, że jeśli powróci to na samiutki koniec odcinka 24 by zrobić jakiś mały wstęp do możliwego następnego sezonu(na co bardzo liczę).
Awatar użytkownika
afgani

Online: 121d 9h 11m 9s
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Ulubiona postać: Chuck Sarah
Obecnie oglądam: WSZYSTKO
    Windows XP Firefox

Poprzednia

Wróć do Ogólne

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości