Ellie Bartowski

Rozmowy o bohaterach grających poszczególne role w serialu.

Ocena postaci

10
10
42%
9
9
38%
8
1
4%
7
1
4%
6
1
4%
5
2
8%
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów
Nie mam zdania
0
Brak głosów

Liczba głosów : 24

Ellie Bartowski

Postautor: Note » 28 lis 2010, o 12:19

Obrazek

Krótka biografia: Jest starszą siostrą tytułowego bohatera Chucka. Jako rodzeństwo zamieszkują wspólnie po tym jak Chuck zostaje wydalony ze Stanford Bridge. Niewątpliwym faktem jest to, że jako starsza siostra próbuje przetłumaczyć Chuckowi, że powinien znaleźć jakąś ambitniejszą pracę i wykształcenie. Po Chucku, najważniejszą osobą w jej życiu jest jej mąż Devon Woodcomb. Do tego jest osobą opiekuńczą, martwi się o sercowe życie swojego brata. Dlatego też, niezmiernie uradował ją fakt że jej młodszy brat wyrusza na randkę. Z zawodu jest lekarzem, podobnie jak jej mąż. Na studiach medycznych poznała swojego przyszłego męża, gdzie razem w komórce uprawiali dosyć przyjemną sztukę szlifunku znajomości. Dosyć ambiwalentnym wątkiem w serialu są jej zmagania z przyjacielem jej brata, który ewidentnie jest w niej zadłużony.

Kilka słów o postaci: Siostra Chucka, ładna, mądra, poważna, opiekuńcza. Musiała zbyt wcześnie wziąć na swoje barki opiekę nad bratem, sytuacja zmusiła ją by szybko dojrzeć. Chuck na pewno zawdzięcza jej wiele, są dobrym rodzeństwem a przede wszystkim kochającym, jedno za drugim poszło by za sobą w dym. Lecz wraz z nowym życiem Chucka pomału się od siebie oddalali, jej nie podoba się życie jakie prowadzi brat, chciała by z tym skończył. Jak myślicie jak zareaguję na fakt że brat ją okłamał i nadal prowadzi życie szpiega, zrozumie jego decyzję czy zrani ją fakt że została okłamana przez najbliższą swemu sercu osobę.

Zawód: Neurolog

Grana przez: Sarah Lancaster

Rodzina: Rodzice - Stephen Bartowski, Mary Bartowski brat - Chuck Bartowski Mąż - Devon Woodcomb Córka - Clara Bartowski

Pseudonim: Ellie

Pierwsze wystąpienie w serialu: 1x01 - "Chuck vs the Intersect"

Za ten post autor Note otrzymał podziękowania - 2
BaneraRashel
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Nieznany Nieznana

Re: Ellie Bartowski

Postautor: Banera » 28 lis 2010, o 13:37

Bardzo ją lubię. Ellie i Chuck przez wiele lat byli dla siebie jedyną rodziną. Może nie spędzają już ze sobą tyle czasu bo są starsi i każdy ma swoje życie ale jako rodzeństwo kochają się i jak to Note napisał, pójdą za sobą w dym :D Myślę, że Ellie na wieść, że Chuck jest dalej szpiegiem troszkę się zdenerwuje ale na pewno go zrozumie i mu wybaczy. W końcu jej młodszy brat robi to co kocha i do tego odszukał ich matke. Ellie to troskliwa i pełna uczuć kobieta. będzie świetną matką a Czadowy będzie czadowym ojcem :yahoo
Awatar użytkownika
Banera

Online: 7d 12h 30m 27s
Otrzymał podziękowań: 135 razy
Obecnie oglądam: Castle
    Nieznany Nieznana

Ellie Bartowski

Postautor: Black23 » 9 gru 2010, o 01:05

Ma na Chucka duży wpływ praktycznie zastępowała mu matkę i go wychowała jest bardzo odpowiedzialna i chce bezpiecznego i szczęśliwego życia zarówno dla siebie jak i dla brata lecz daje sobą manipulować np. agent kręgu Justin nią manipulował i podawał się za tego dobrego : (
Black23
Szpieg

Online: 2d 9h 54m 26s
Otrzymał podziękowań: 18 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
Obecnie oglądam: Californication s4, TVD sezon2
    Windows XP Firefox

Ellie Bartowski

Postautor: afgani » 9 gru 2010, o 13:35

Bardzo pozytywna postać - troszczy się o brata odkąd opuścili ich rodzice.
Mimo, że są teraz dorośli Ellie nadal martwi się o niego i spędza z nim dużo czasu.
Ma duży wpływ na Chuck'a, który źle się czuję z tym, że nie może jej wyznać prawdy .
Gdy dowiaduje o tym, że jej braciszek jest szpiegem, chcę by z tym skończył, bo nie chcę stracić też jego .
Awatar użytkownika
afgani

Online: 121d 9h 11m 9s
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Ulubiona postać: Chuck Sarah
Obecnie oglądam: WSZYSTKO
    Windows XP Internet Explorer 8.

Re: Ellie Bartowski

Postautor: Emeraldine » 13 mar 2011, o 19:30

Ellie jest bardzo pozytywną postacią. Zdobyła moją sympatię od pierwszego odcinka swoim uśmiechem i siostrzaną troską o Chucka. Uważam, że jest bardzo śliczna. Ma piękne orzechowe oczy i miły uśmiech. Czasami za bardzo się zamartwia i się stresuje, jednak trudno się dziwić, bo od dziecka musiała zadbać o siebie i brata. Jest bardzo odpowiedzialną kobietą. Niezbyt podobało mi się jednak gdy pod koniec 3 sezonu wymogła na Chucku przysięgę, że rzuci szpiegostwo. To tak jakby mu kazała wyrzec się części swej tożsamości. Z drugiej strony było trochę nie fair, że dowiedziała się o wszystkim na samym końcu.
Nie widziałam jeszcze odcinków 4 sezonu i bardzo mnie ciekawi jak będzie się zachowywała w okresie ciąży i po urodzeniu córeczki.
Awatar użytkownika
Emeraldine
Greta

Online: 12h 5m 3s
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Ulubiona postać: Casey
Obecnie oglądam: Chuck, TVD, Deadwood
    Windows Vista Internet Explorer 7.

Ellie Bartowski

Postautor: Rashel » 4 lip 2011, o 11:04

Ellie jest świetna i uważam, że nie ma osoby, która by ją nie lubiła. Dziewczyna ma bardzo dobre serce, wskazuje na to jej zawód, który oznacza, że chce pomagać innym. Uwielbiam ją jako siostrę Chucka, bo doskonale go rozumie i zawsze mu pomaga. Do niej można zawsze przyjść, wyżalić się, a ona pomoże - tak spostrzegam Ellie. Jest bardzo pozytywną postacią i Chuck ma szczęście, że ma tak kochaną siostrę. ;)
Awatar użytkownika
Rashel
Szpieg

Online: 18d 2h 53m 22s
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Ulubiona postać: team Bartowski
Obecnie oglądam: Game of Thrones
    Windows 7 Firefox

Ellie Bartowski

Postautor: FlashBack » 4 lip 2011, o 14:52

Mnie trochę irytuje, zwłaszcza przez podejście do każdej sprawy. Jest taką mamuśką, która pogrozi paluszkiem i zrobi obiad. Na szczęście jej charakter jest jakoś uwarunkowany, ale nie przepadam za nią. W pierwszym sezonie ją lubiłem.
Awatar użytkownika
FlashBack
Major

Online: 57d 2h 39m 56s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 116 razy
Ulubiona postać: John Casey
Obecnie oglądam: Jak do tej lipy i dużo dalej
    Windows 7 Firefox

Ellie Bartowski

Postautor: aTh4DpT4 » 31 sie 2012, o 18:26

Obok Chucka , Sarah i Casey'a moja ulubiona bohaterka , jako siostra bardzo kocha młodszego brata .
Jako że musiała się opiekować bratem niejako zastępując mu rodziców powodowało że kotrolowała Chuck'a nawet gdy ten był już dorosły i miał swoje życie , najbardziej się denerwowałem gdy prosiła Chuck'a aby mówili sobie wszystko , a sama pracowała nad komputerem Oriona.

Postać ogólnie na duży plus.
Awatar użytkownika
aTh4DpT4
Sprzedawca z BuyMore

Online: 11h 3m 24s
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Ulubiona postać: Team Bartowski
Obecnie oglądam: Chuck,Dexter
    Windows 7 Chrome

Ellie Bartowski

Postautor: Inka » 31 sie 2012, o 18:55

Cóż, jeśli chodzi o mnie to nie wzbudzała mojej sympatii, chociaż wiem, że bardzo się troszczyła o swojego brata, to jednak jej nadopiekuńczość często bywała drażniąca. Rozumiem jednak, że wpłynęły na to jej i Chucka doświadczenia z dzieciństwa.
Awatar użytkownika
Inka
Sprzedawca z BuyMore

Online: 2d 7h 51m 55s
Otrzymał podziękowań: 10 razy
    Windows XP Firefox

Wróć do Postacie

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość