Strona 1 z 1

Carina Miller

PostZamieszczono: 29 lis 2010, o 22:26
autor: Brighty
ObrazekKrótka biografia: Jest kobietą uwielbiającą podejmowanie ryzyka, oraz osobą której nie warto ufać. Po raz pierwszy pojawia się w 1 sezonie, gdzie spotyka agnetką Walker i uznaję że potrzebna jest jej pomoc w odzyskaniu diamentów. Jak się później dowiadujemy ona i Sarah wspólnie służyły w "Cat Sqaud" - to taki klasyczny Femme Fatale. Które na celu miało uwodzenie mężczyzn w celu zakończenia misji.
Kilka słów o postaci: Jedna z najciekawszych postaci występujących gościnnie. Dotąd widzieliśmy ją tylko dwa razy, ale zdecydowanie chcemy więcej. Morgana mogłoby to postawić w niezręcznej sytuacji, kiedy przedstawiał by ją Alex, ale jedno wiadomo na pewną: z tą panią nie jest nudno.Nie wiemy o niej niby wiele, ale zapisała się jako postać bardzo wyrazista: koleżanka z przeszłości Sarah, w dodatku osoba która ją bardzo dobrze zna i rozumie. Być może lepiej, niż Sarah samą siebie. Z pewnością wiele razem też przeżyły.W swojej naturze wydaje się mieć szukanie dreszczyku emocji. Nie ma też problemu z dostarczaniem go innym, życzą sobie tego czy nie. Nie wydaje się mieć jakichkolwiek zahamowań. Jest bezwzględna i wyrachowana. Nie ma żadnych skrupułów w manipulowaniu cudzymi uczuciami. Jest prawdziwą uwodzicielką i doskonale zdaje sobie sprawę, ze swej atrakcyjności, którą wykorzystuje jako narzędzie. Czuje się wręcz urażona, kiedy jej "metody" nie odnoszą właściwego skutku.Jej podejście do życia jest generalnie cyniczne. Jednak w serialu, zwłaszcza dla związku Chucka i Sarah zasadniczo ma bardzo pozytywny efekt. Pomaga naszym bohaterom zobaczyć co czują i co czuje ten drugi.
Zawód: Agentka DEA
Grana przez: Mini Anden
Pseudonim: Brak
Rodzina: Brak/Nieznana
Pierwsze wystąpienie w serialu: 1x04 - "Chuck vs the Wookiee"

Carina Miller

PostZamieszczono: 9 gru 2010, o 00:50
autor: Black23
No tak Carina to jedna z ciekawszych postaci i przyjemnych pewnych siebie nie lubiących odmowy: )- Morgan Wie to najlepiej :brawo:

Carina Miller

PostZamieszczono: 3 lut 2011, o 20:20
autor: Diuna16
Carina powinna jeszcze pojawić się w serialu. Dzięki niej akcje byłyby troszkę bardziej dynamiczne, niż teraz, a jej ciągła rywalizacja z Sarą byłaby ciekawym tematem przewodnim paru odcinków. No i nie obraziłabym się, gdyby jeszcze raz włączyli do scenariuszu jakąś jej konwersację z Sarą w wersji szwedzko-polskiej ;)

Carina Miller

PostZamieszczono: 12 lip 2011, o 15:32
autor: Rashel
Lubię ją, bo jest strasznie nieobliczalna i sprytna. Jest trochę jak lis, ale nic dziwnego, w końcu ma rude włosy. :hehe: Niby nie można jej ufać, ale jednak gdy była potrzebna Chuckowi do odbicia Sary to się zgodziła i pomogła. Bardzo fajna z niej postać, więc szkoda, że tak mało jest jej w serialu.