II Spotkanie w Warszawie - 5.08!!!

Specjalne subforum dzięki któremu nasi użytkownicy mogą ustalać terminy nowych zlotów, jak i dzielić się emocjami z przeżytych już wrażeń.

Który weekend preferujesz?

5, 6, 7 sierpnia
2
11%
12, 13, 14 sierpnia
7
39%
19, 20, 21 sierpnia
4
22%
26, 27, 28 sierpnia
5
28%

Liczba głosów : 18

Postautor: Miss Beckett » 4 sie 2011, o 10:42

Weź zaświadczenie o stanie psychicznym.

Za ten post autor Miss Beckett otrzymał podziękowanie od
FlashBack
Awatar użytkownika
Miss Beckett

Online: 113d 21h 49m 21s
Otrzymał podziękowań: 222 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker i Chuck
    Macintosh Safari

Postautor: Sercio » 4 sie 2011, o 16:17

A jednak, lost zlitował się nade mną i w ten oto sposób jadę do was !!
Awatar użytkownika
Sercio
Szpieg

Online: 185d 14h 18m 24s
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Ulubiona postać: Chuck i Sarah
Obecnie oglądam: Chuck, Glee
    Windows XP Chrome

Postautor: FlashBack » 4 sie 2011, o 16:24

Potwierdzam gotowość i ramówkę z przyjazdem o 12.10 i odjazdem o 19.40. Chyba że będzie fajnie, to poświęcę swoje boskie nogi ;*
Awatar użytkownika
FlashBack
Major

Online: 57d 2h 39m 56s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 116 razy
Ulubiona postać: John Casey
Obecnie oglądam: Jak do tej lipy i dużo dalej
    Nieznany Opera

Postautor: Sercio » 4 sie 2011, o 17:06

Ja jadę tym samym pociągiem co CMP, więc obaj będziemy o 12:45.
Awatar użytkownika
Sercio
Szpieg

Online: 185d 14h 18m 24s
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Ulubiona postać: Chuck i Sarah
Obecnie oglądam: Chuck, Glee
    Windows XP Chrome

Postautor: PanCartoon » 4 sie 2011, o 17:08

Ja potwierdzam swoją obecność od 9.30. Niestety nie wiem, czy będę na całym spotkaniu, potwierdzę się dopiero wieczorem. Na godzinkę, dwie na pewno wpadnę :)
Awatar użytkownika
PanCartoon

Online: 206d 38m 13s
Otrzymał podziękowań: 375 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Chuck, Castle, TBBT, HIMYM, VD
    Windows XP Firefox

Postautor: afgani » 5 sie 2011, o 06:44

Melduję, że jade ale bd najprawdopodobnie po 15 rypane drogowcy facepalm
Awatar użytkownika
afgani

Online: 121d 9h 11m 9s
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Ulubiona postać: Chuck Sarah
Obecnie oglądam: WSZYSTKO
    Symbian Mozilla

Postautor: Note » 5 sie 2011, o 14:21

Kurczę, sorry. Miałem być na tym sierpniowym zlocie, ale niestety wypadły mi wakacje i sobie pojechałem w siną dal. Mam nadzieje, że będziecie się świetnie bawić :). Oczywiście, jak zwykle czekam na fotki/video :hehe:
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows 7 Chrome

Postautor: CMP » 5 sie 2011, o 23:30

Note pisze:Oczywiście, jak zwykle czekam na fotki/video :hehe:

Nie będzie tego. Zlot był bez żadnych mediów, bo była tam Yvonne. To jej decyzja i należy to uszanować.
Awatar użytkownika
CMP

Online: 65d 8h 18m 50s
Otrzymał podziękowań: 724 razy
Obecnie oglądam: Community in da HOUSE
    Windows 7 Firefox

II Spotkansiie w Warszawie - 5.08!!!

Postautor: PanCartoon » 6 sie 2011, o 02:22

No i drugie spotkanie za nami :) Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim za przesympatyczny zlot, do zobaczenia na następnym!

Tym razem określiłem je jako spotkanie CMP z plebsem, ale nie wszyscy do końca zgodzili się z tym stwierdzeniem :D W Wawie zameldowałem się kilka minut po 9, zadzwoniłem do afgani, ale ku mojej rozpaczy okazało się, że dotrze ona kolo 15 do stolicy. Z Miss znowu spotkaliśmy się pierwsi, oczywiście znowu naszym punktem zbornym był duży radiowóz policyjny. Jak się okazało Flash czekał już na nas w Złotych Tarasach, w między czasie stawał się władcą świata, no ale tutaj takie pozdro dla kumatych :D Następnie z peronu odebraliśmy CMP i Sercia, wszyscy udaliśmy się w stronę SubWaya. Niestety - tylko ja, Flash i CMP złożyliśmy hołd Big Mike'owi i wszamaliśmy kanapki. Sercio okazał się neutralny, a Miss zdradziła CIA (SubWay) na rzecz Ringu (KFC). Tym razem dopisała nam pogoda, lecz nie dopisały nam lokale. W Sphinxie, w którym byliśmy na poprzednim zlocie zabrakło(?) alkoholu, a to dziwne, bo przecież nie było mnie w Warszawie 3 tygodnie. W drugim lokalu natomiast ceny były zbyt duże, jak dla naszej piątki. Wybraliśmy natomiast Kerfur oraz piwko w plenerze. Tak jak na pierwszym zlocie, ciche rajdy były rzadkością. Dużo rozmów prowadziliśmy na temat Chucka i przyszłości forum. Lekko po 15 w końcu dotarła do nas afgani, która powinna być pierwsza w Warszawie. Co do debiutantów (CMP, afgani) zawiodłem się bardzo na Was, ponieważ nie ujrzałem po połówce wpisowego, które się należało :D :D :D ;) Następnie przeszliśmy się trochę po Warszawie. Niestety tutaj podzieliliśmy się na dwie 3-osobowe grupki, ale może to i lepiej, bo ciężko rozmawia się w 6, zwłaszcza idąc. Kolejnym przystankiem była Pizza Hut, niestety nie obsługiwał nas ten sam kelner co ostatnio. Biedny Sercio nie mógł się napić z napić z nami piwka, ponieważ uprzejma p. Ani poprosiła wszystkich o dowody. Tutaj rozmawialiśmy na wiele tematów, ale chyba najwięcej śmiechu było, gdy wspominaliśmy różne sytuację na forum. Następnie czekał nas morderczy sprint do Centralnego, ale zdążyliśmy :yahoo i Flash wszedł do odpowiedniego pociągu kilkadziesiąt sekund przed odjazdem z peronu. Z pozostałą czwórką poszliśmy znów do Złotych, każdy z nas był wyraźnie zmęczony trudami zlotu, albo i sprintu :D Na dodatek Miss dopadła migrena, ale całą sytuację uratowała Papuga - prezent od Domi. To nic, że przywłaszczyłem go sobie siłą :D Myślę, że i obserwatorom przypadło do gustu moje składanie tego preznetu :D Po odstawieniu CMP i Sercia udaliśmy się na przystanek, by wsadzić afgani do autobusu na swój dworzec. Biedna afganie musiała czekać 3 godziny na autobus do Chojnic. Następnie pożegnałem się z Miss, i jak się wydawało - jej sympatyczną siostrą i udałem się na plażę - w kierunku palmy ;) Gdy już myślałem, że nie zobaczę dzisiaj znajomej twarzy z naszego forum do tramwaju weszła Dominika i potowarzyszyła mi przez część drogi :) Uff... rozpisałem się :D Teraz chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim za udział w zlocie, no i teraz tak po nicku:
Miss - po raz kolejny wielkie dzięki za niańczenie nas po Warszawie. No i oczywiście wielki buziak za prezent. Mam nadzieję, że się widzimy dzisiaj :) Polecam się na przyszłość w sprawach migreny :D
afgani - wielki rispekt za to że chciało CI się tarabanić tyle kilometrów. Szacun, ogrooomny szacun. Myślę, że tak jak reszta po dzisiejszym spotkaniu, a weterani po lipcowym stwierdziłaś, że nie taki Cartoon straszny jak go malują :) Badzo pozytwnie :)
Sercio - po raz kolejny dzięki Ci, że mimo takiej odległości wpadłeś i to na ostatnią chwilę. No i byłeś bardziej rozgadany jak poprzednim razem :D Przemyśl moją propozycję z więzieniem, może ja to nie afgani i moje rady nie są tak dobre, ale warto się skusić! Nasz tajny projekt musi się udać!
CMP - jeden z członków naszej trójki. Nie będę się powtarzał, więc te podziękowania za odległość są takie same jak dla afgani i Sercia. Bardzo pozytywnie, mogę czuć się zaszczycony, że Cię poznałem :D
Flash - kolejny z członków naszej trójcy, człowiek, z którym chyba najwięcej pogadałem na zlocie, dzięki Ci za sprint, przypomniałeś mi jak brakuje sportu w moim życiu. :) Szkoda, że nie zostałeś godzinkę dłużej, ale jednak 2 godziny z buta są wystarczającym usprawiedliwieniem :)
To tak indywidualnie. Ogólnie dodam, że każdy ze zlotowiczów to klasa sama w sobie i mogę powiedzieć tylko - chcę więcej!!

PS specjalne podziękowania dla KierowcyPralki, który całe spotkanie spędził w Saturnie. Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że nie jeździł po alkoholu. :)

PS2 Nigdy nie zostawiaj włączonego forum przy koleżance. Może obrócić się to przeciw Tobie..

Za ten post autor PanCartoon otrzymał podziękowania - 6
afganiCMPFlashBackMiss BeckettRashelSercio
Awatar użytkownika
PanCartoon

Online: 206d 38m 13s
Otrzymał podziękowań: 375 razy
Obecnie oglądam: Chuck, Castle, TBBT, HIMYM, VD
    Windows XP Firefox

Postautor: Rashel » 6 sie 2011, o 08:14

Dawac zdjęcia! Dawac zdjęcia! :warn:
Awatar użytkownika
Rashel
Szpieg

Online: 18d 2h 53m 22s
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Ulubiona postać: team Bartowski
Obecnie oglądam: Game of Thrones
    Windows 7 Opera

PoprzedniaNastępna

Wróć do Forumowe Zloty

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość