[5x01] Chuck Versus the Zoom

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków ostatniego 5 sezonu.
Regulamin forum
1. Spoilery do następnych odcinków umieszczamy w tagach [spoiler*]Treść spoilera[/spoiler*] (bez gwiazdek).
2. Zakaz pisania postów z prośbami o napisy.
3. Mile widziane są rozbudowane posty na temat poszczególnych odcinków oraz głos w ankiecie.
4. Posty jednozdaniowe zazwyczaj są usuwane do kosza.
5. Download odcinków znajduje się w tym dziale.

Ocena odcinka (1-10)

10
23
44%
9
12
23%
8
9
17%
7
3
6%
6
2
4%
5
0
Brak głosów
4
2
4%
3
0
Brak głosów
2
1
2%
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 52

Postautor: QAPAERF » 4 lis 2011, o 19:17

Pełna dycha! Był humor z Buy More. I to całkiem niezłej klasy. Jak dla mnie to Morgan sprawdził się w roli Intersekta. Powiem szczerze, że bałem się co wymyśli Chuck w siedzibie Bale'a, ale akcja ze skokiem i słowa Morgana "That was awesome!" rozwiały wszystkie wątpliwości. Szkoda tylko, że Carmichael Industries jest bez środków. Chociaż powrót Clyde'a
doda serialowi nieco akcji i tajemnicy, bo do końca nie wiadomo o jaki plan chodzi. Brakło mi tylko warknięć Casey'a i ciapowatości Morgana. Ogólnie, bardzo dobry odcinek. Zapowiada się świetny sezon.
QAPAERF
Greta

Online: 5d 3h 14m 10s
Otrzymał podziękowań: 2 razy
    Windows XP Chrome

Postautor: Rashel » 12 mar 2012, o 20:44

Nareszcie udało mi się obejrzeć ten odcinek, brawa dla mnie. xD A więc, szczerze mówiąc to spodziewałam się jakiegoś lepszego początku, nie powiem, było fajnie, ale nie aż tak bardzo. Uśmiałam się, zwłaszcza na scenach, kiedy Morgan walczył, dziwnie patrzeć się na niego z Intersektem.. Sarah jak złamała Chucka. :D Najlepsza scena to zdecydowanie była z tym domkiem, aż łezka w oku się zakręciła. :placz: Mam nadzieję, że w końcu uda im się kupić ten wymarzony dom. ;)
Ocena odcinka to 9/10

Za ten post autor Rashel otrzymał podziękowanie od
Note
Awatar użytkownika
Rashel
Szpieg

Online: 18d 2h 53m 22s
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Ulubiona postać: team Bartowski
Obecnie oglądam: Game of Thrones
    Windows 7 Opera

Poprzednia

Wróć do Sezon 5

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość