[5x05] Chuck Versus the Hack-Off

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków ostatniego 5 sezonu.
Regulamin forum
1. Spoilery do następnych odcinków umieszczamy w tagach [spoiler*]Treść spoilera[/spoiler*] (bez gwiazdek).
2. Zakaz pisania postów z prośbami o napisy.
3. Mile widziane są rozbudowane posty na temat poszczególnych odcinków oraz głos w ankiecie.
4. Posty jednozdaniowe zazwyczaj są usuwane do kosza.
5. Download odcinków znajduje się w tym dziale.

Ocena odcinka (1-10)

10
22
58%
9
10
26%
8
4
11%
7
1
3%
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
1
3%

Liczba głosów : 38

Postautor: ziomeq1100 » 14 gru 2011, o 17:13

Bardzo dobry odcinek, świetny wątek Chucka jako hakera. Najgorzej moim zdaniem wyszło te całe rozbieranie, nijak pasowało do klimatu filmu. Nareszcie Decker załatwiony
ziomeq1100
Kierownik sklepu

Online: 2d 9h 31m 21s
Otrzymał podziękowań: 11 razy
Ulubiona postać: John Casey
    Windows XP Firefox

Postautor: Nika99 » 18 gru 2011, o 14:52

Myślę, że odcinek świetny.
Super zabawny + Casey i miŁość + Pirania + Super akcja = 10/10 :good:

"-Nazwaliśmy tą rutynę Rutyną.
-Bardzo kreatywnie"
:lol:
Tylko koniec sie zbliza :placz: :placz: :[ :placz: :placz:
Nika99
Sprzedawca z BuyMore

Online: 18h 8m 50s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ulubiona postać: Chuck+Sara i Morgan
Obecnie oglądam: Castle, White Collar
    Windows XP Chrome

Postautor: Bielik » 18 gru 2011, o 19:22

Tak, nudyści nie byli potrzebni zwłaszcza, że nie wpłynęli na fabułę w jakiś istotny sposób. Za to powrót do korzeni Chucka, czyli spraw komputerowych świetny! Jakim cudem Charles wylądował w Buy More skoro to taki mózgowiec!?
Bielik
Obibok z BuyMore

Online: 20h 52m 28s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: HIMYM, the big bang theory
    Windows 7 Firefox

Postautor: PanCartoon » 18 gru 2011, o 19:25

Prawdopodobnie dlatego, ze nie skończył studiów?
Awatar użytkownika
PanCartoon

Online: 206d 38m 13s
Otrzymał podziękowań: 375 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Chuck, Castle, TBBT, HIMYM, VD
    Windows 7 Firefox

Postautor: Banera » 23 gru 2011, o 19:56

Najlepszy odcinek tego sezonu jak na razie dla mnie. Nawet mnie w jednym momencie rozśmieszył więc to cholerny sukces jak na ostanie odcinki "Chucka". Sama tematyka odcinka mocno mnie zainteresowała. W końcu Chuck robił coś w czym jest doskonały bez pomocy intersectu. Chuck poczuł się jak ryba w wodzie kompilując kod na swoim laptopie. To właśnie wyciągnięta buteleczka "rutyny" wywołała u mnie ten śmiech. Dobre porównanie do filmu "Swordfish" ale ja bym bardziej porównał to do kultowego już "Hackers" z 1995r. od którego tak naprawdę zaczęła się moja przygoda z komputerami. I nie mam na myśli gier ale pierwsze kroki w basicu i asemblerze. Wracając do samego filmu to warty polecenia dla fanów tematyki i potwierdzenie, że piękna kobieta nawet w krótkich włosach będzie pięknie wyglądać (Angelina Jolie)
Akcja we więzieniu z Caseyem i Lesterem też przednia. W ogóle fajny pomysł aby troszkę odciągnąć uwagę od Buy More. Nie wiem czemu Wam się nie podoba motyw "rozebranej" sekty. Mnie to nawet rozbawiło jak Sarah szybko wpadła na pomysł "kamuflażu" bo było oczywistym, że najlepszym "kamuflażem" będzie jego brak, dosłownie. Tylko do wykonania tych rozbieranych scen mogę się przyczepić bo nie jestem fanem simsów. Ale co tam, zapomnę o tym jak w wydaniu dvd i blu-ray 5 sezounu będzie wydanie 'Unrated' tego odcinka, czyli bez cenzury I co? Dalej będziecie narzekać? Wątpię :P
Dobra muzyczka nawet się znalazła w tym odcinku. Chodzi mi o ten kawałek jak Sarah kopała tą sekciarę w tym lasku. Nie zły numer. Nie podpasował mi trochę ten hipis-hacker no ale do czegoś muszę się na siłę przyczepić.
Cieszę się, że postać Verbanski została na dłużej z nami bo wprowadziła ona dużo pozytywnych relacji z naszymi bohaterami. Podobała mi się jak i wizyta małżeńska u Caseya, jak i jej nieoceniona pomoc w akcji,a w szczególności jej pogawędki z Sarah. Duży plus za tę postać.
Za to nie wiem co mam sądzić o tym Deckerze. Niby to ostatni sezon, miał być boss nad bossy, postać której buty czyścić mógł Volkof, Ring i Fulcrum a tu dał się załatwić w taki sposób. Oby mieli na to jakieś wytłumaczenie potem (może to tylko jakiś pionek) bo inaczej moja ocena ulegnie zmianie.
Awatar użytkownika
Banera

Online: 7d 12h 30m 27s
Otrzymał podziękowań: 135 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Castle
    Windows 7 Firefox

Poprzednia

Wróć do Sezon 5

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość