[5x07] Chuck Versus the Santa Suit

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków ostatniego 5 sezonu.
Regulamin forum
1. Spoilery do następnych odcinków umieszczamy w tagach [spoiler*]Treść spoilera[/spoiler*] (bez gwiazdek).
2. Zakaz pisania postów z prośbami o napisy.
3. Mile widziane są rozbudowane posty na temat poszczególnych odcinków oraz głos w ankiecie.
4. Posty jednozdaniowe zazwyczaj są usuwane do kosza.
5. Download odcinków znajduje się w tym dziale.

Ocena odcinka (1-10)

10
21
51%
9
8
20%
8
4
10%
7
4
10%
6
1
2%
5
2
5%
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
1
2%

Liczba głosów : 41

Postautor: Harku » 26 gru 2011, o 15:36

Nie chcesz wierzyć, to nie. I różne rzeczy można powiedzieć o tym gościu, ale na pewno nie to że nie jest wiarygodny, szczególnie, że on podał już setki informacji i wszystkie okazały się prawdą.

P.S. I on nie powiedział, że ktoś zginie w finale 4-tego sezonu, tylko, że będzie pogrzeb. I był, a raczej tabliczka z informacją o pogrzebie.
Awatar użytkownika
Harku
Członek Teamu Bartowski

Online: 20d 21h 57m 41s
Otrzymał podziękowań: 36 razy
Ulubiona postać: Sarah
    Windows 7 Firefox

Postautor: Szym » 26 gru 2011, o 17:17

Tak samo jakbyś zamiast samochodem jeździł jego narysowanym odpowiednikiem. Jeśli już mamy być tacy szczerzy i drobiazgowi, odpowiedział tylko "come on", co może wyrażać tylko jego opinię, nie koniecznie fakty.
Po raz kolejny powtarzam, nie chodzi o to, że się upieram przy wersji, że dziecko urodziła Sarah, nie! Mówię, że było by fajnie i nic ku temu nie stoi na przeszkodzie oprócz faktu, że na tak wielki wątek byłby poświęcony zaledwie jeden odcinek.
Z mojej strony już chyba starczy w temacie. :)
Awatar użytkownika
Szym

Online: 56d 10h 47m 55s
Otrzymał podziękowań: 143 razy
Ulubiona postać: Sarah i Casey
Obecnie oglądam: Person of Interest, Castle, White Collar
    Windows 7 Opera

Postautor: blondasek » 26 gru 2011, o 20:32

Błeeeeee. Systematycznie od 4 sezonu serial leci na dno :< No cóż.

A co do planu scenarzystów, śmierdzi mi tu ojcem Chucka, który byłby głową tego wszystkiego, tylko po to, by sprawdzić Intersekt. Ale widząc że Chuck intersektu nie odzyska (WHY!?), moja teoria jest niewiele niżej od serialu.

Wesołych :)
blondasek
Assman

Online: 1d 7h 56m 20s
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Ulubiona postać: Big Mike
    Windows 7 Firefox

Re: [5x07] Chuck Versus the Santa Suit

Postautor: Harku » 26 gru 2011, o 21:38

Szym pisze: Mówię, że było by fajnie i nic ku temu nie stoi na przeszkodzie

No to jest właśnie ten punkt, w którym się nie zgadzamy, ale nieważne, zobaczymy jak będzie.
Awatar użytkownika
Harku
Członek Teamu Bartowski

Online: 20d 21h 57m 41s
Otrzymał podziękowań: 36 razy
    Windows 7 Firefox

Postautor: Xian » 26 gru 2011, o 23:28

Moim zdaniem mogło mu chodzić o małą Klarę że ją skrzywdzi czy coś takiego, podobało mi się działanie Chuck'a oby tak dalej. A do końca zostało tylko 6 odcinków. :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
10/10
Awatar użytkownika
Xian
Assman

Online: 15h 1m 24s
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Ulubiona postać: Chuck Bartowski
Obecnie oglądam: Chuck 1-5, Gra o Tron, Dr Hous
    Windows XP Chrome

Re: [5x07] Chuck Versus the Santa Suit

Postautor: ferencus » 28 gru 2011, o 02:36

Moim zdaniem Shaw miał na myśli misję, bądź czas relaksy który wspólnie spędzali na terenie Węgier. Sarah będzie nosić dziecko Shaw'a co dla mnie jest wielką pomyłką. Epizod Shaw'a nie powinien być już poruszany, a jednak do tego doszło co wywołało wiele niesnasek.
ferencus
Obibok z BuyMore

Online: 33m 30s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
    Windows XP Chrome

Postautor: Papilarny » 29 gru 2011, o 09:24

Hm, dziwny ten odcinek. Z jednej strony naiwny, w kluczowych momentach niewzbudzający emocji, ale z drugiej potrafił być zabawny, ukazywał desperację Chucka w związku z niebezpieczeństwem, w którym znalazła się jego ukochana, czy też trochę ludzkich emocji Casey'a. Co do dziecka - oczywiste wydaje się, że Sarah żadnego dziecka nie urodzi, jej ostatnie spotkanie z Shaw'em było na tyle dawno temu, że gdyby miała to zrobić, już dawno by to zrobiła. W zasadzie wszystko, co chciałbym jeszcze napisać, przekazał Wam Brighty - coś, co mogło być motorem napędowym serialu umarło i nie mam pojęcia, jak może przez te kilka ostatnich epizodów wyglądać Chuck, by dalej dał się oglądać. Orionie wróć!

8/10
Awatar użytkownika
Papilarny

Online: 37d 2h 6m 18s
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
Obecnie oglądam: Game of Thrones, Sons of Anarchy
    Windows 7 Firefox

Postautor: marecki » 30 gru 2011, o 12:06

Mnie się ten odcinek podobał. Lubię czytac inne komentarze zanim sam obejrze i spodziewalem sie po nich dosć słabego odcinka. A tu pozytywnw rozczarowanie . Według mnie ten pomysł z Shawem trafiony. Kawał s******a i to ostrego. Nie będę opisywal co mi sie podobało w tym odcinku, ale kazdemu tracącemu wiarę w Chucka zacytuje:
"Naprawde nie doceniasz mocy Nerd Herd"
10/10
  Powód edycji: Nie przeklinamy ~PC

ups:)
Awatar użytkownika
marecki
Greta

Online: 3d 12h 19m 29s
Otrzymał podziękowań: 8 razy
Ulubiona postać: Casey
    Windows 7 Internet Explorer 9.

Postautor: MrBrackley » 4 sty 2012, o 18:41

Wszystko fajnie, natomiast jednoodcinkowe wtrącenie Shawa jest głupotą. Brak realizmu i pomyślunku na całej linii, zero uczuć i jakiegoś fajnego nawiązania. Mogliby to rozłożyć na kilka odcinków. Ja chcę coś takiego jak było w 3x13 i 3x14. Brakuje mi tego klimatu. To, co teraz robią jest denerwujące. Sarah będąc dosłownie w każdym odcinku bita jak pies już dawno powinna wylądować na OIOM-ie. Brak tej dynamicznej, przemyślanej akcji jak w pierwszych sezonach. Teraz to co odcinek jest inny 'wróg' a schemat ten sam.

Chuck powinien zastrzelić Shawa od razu, a nie bawić się z nim w kotka i myszkę. Ten człowiek zagraża jemu i jego całej rodzinie, a ten woli umieścić go w więzieniu z powrotem? Słabo przemyślany scenariusz. Chyba już się poddali przed samym finałem i zakończeniem serii Chucka. :(

No nic. Obejrzę do końca wszystkie odcinki. Ale na razie widzę, że seria zakończyła się na 3/4 sezonie. Spaprali sprawę w taki głupi sposób. I to takie wszystko sztuczne jest, że odechciewa się oglądać.

Za ten post autor MrBrackley otrzymał podziękowanie od
Szym
MrBrackley
Sprzedawca z BuyMore

Online: 1d 10h 45m 32s
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
    Windows XP Chrome

Postautor: afgani » 4 sty 2012, o 23:09

Mi się tam podobało, fakt wsadzenie ponownie Shawa do kicia nie jest dobrym pomysłem ale ujdzie w tłoku, Trochę tam tak na zainteresowanie trailerem poszli i szczerze trochę się zawiodłam oglądając ten odcinek, no ale trudno...
bd 8
Awatar użytkownika
afgani

Online: 121d 9h 11m 9s
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Ulubiona postać: Chuck Sarah
Obecnie oglądam: WSZYSTKO
    Windows XP Firefox

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sezon 5

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości