[5x10] Chuck Versus Bo

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków ostatniego 5 sezonu.
Regulamin forum
1. Spoilery do następnych odcinków umieszczamy w tagach [spoiler*]Treść spoilera[/spoiler*] (bez gwiazdek).
2. Zakaz pisania postów z prośbami o napisy.
3. Mile widziane są rozbudowane posty na temat poszczególnych odcinków oraz głos w ankiecie.
4. Posty jednozdaniowe zazwyczaj są usuwane do kosza.
5. Download odcinków znajduje się w tym dziale.

Ocena odcinka (1-10)

10
14
52%
9
5
19%
8
5
19%
7
1
4%
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
2
7%
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 27

Re: [5x10] Chuck Versus Bo

Postautor: Goszczu » 15 sty 2012, o 20:34

shobi pisze:No i ładnie w jednym zdaniu wyjaśnili cały wątek spisku przez cztery sezony... brawo dla "goszczu" który przewidział że Sarah skończy z intersektem... [/edit]

Dziekuje bardzo :) Odcinek podobal mi sie, jednak jezeli ja z 30 sekundowego promo przewidzialem cala akcje to ewidentnie ten serial nie zaskakuje tak jak kiedys. Lester i Jeff - kupa smiechu jak utkneli w czaso-przestrzeni :D. Mimo ze serial nie jest juz taki jak dawniej wielka szkoda ze sie konczy... Chcialbym zobaczyc jak walcza z komputerowymi terrorystami :). Jak ja bym chcial zeby Chuck mial tyle odcinkow co "Moda na sukces" :D Odcinek 10/10.
pzdr.
Goszczu
Obibok z BuyMore

Online: 1h 28m 23s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ulubiona postać: Chuck i Sarah ofc.
    Windows 7 Firefox

[5x10] Chuck Versus Bo

Postautor: shobi » 15 sty 2012, o 21:38

Do swojej poprzedniej wypowiedzi jeszcze dodam, że osobiście jestem usatysfakcjonowany tym jak akcja serialu zatoczyła koło, że się tak wyrażę. Decker powiedział Chuckowi, że cały spisek sięga początków i przedstawione wyjaśnienie nawet nieźle się wpisuje. Quinn, który miał być pierwszym intersektem, nie dostaje go przez Larkina, który wykradł program i przesłał Chuckowi. Przez co Quinn podczas akcji zostaje schwytany, więziony ponad rok i zwolniony z CIA. Od tamtej pory mści się na wszystkim co związane z Chuckiem i próbuje za wszelką cenę sam zdobyć intersekt. Motywacja całkiem realistyczna.
No i Casey jako 'chief googler' i stwierdzający, że nienawidzi twittera :P (kiedyś adam baldwin przyznał że uwielbia twittera). Pierwszy raz powtórzył za Chuckiem i Morganem "never say one last mission", ale w końcu to piątek 13-tego.
Ostatnio zmieniony 15 sty 2012, o 23:08 przez shobi, łącznie zmieniany 1 raz
shobi
Sprzedawca z BuyMore

Online: 7h 18m 55s
    Windows 7 Firefox

Postautor: denis0011 » 15 sty 2012, o 22:48

CMP pisze:
Remendoster pisze:Wiec, skad intersekt w tych okularach ??

Jak sam nowy bad guy powiedział, stracił kupę czasu i pieniędzy, że zdobyć te okulary. Okulary od Deckera leżą nadal zużyte w Zamku. Nie wiadomo skąd je ma, tak samo nie wiadomo skąd Decker miał. Ekipa Bartowski widocznie się już tym nie interesuje.

Jeżeli dobrze zrozumiałe to Morgan podczas Intersectowej zamuły wspominał coś o jakimś magazynie z okularami ale nie jestem pewiem.

Jeżeli chodzi o akcje to mamy coraz niespodziewańsze wątki, ciekaw jestem jak to rozwiążą w finale
Awatar użytkownika
denis0011
NerdHerd

Online: 1d 2h 23m 44s
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Chuck,Partnerki, Royal Pains,
    Windows 7 Firefox

[5x10] Chuck Versus Bo

Postautor: He4D » 16 sty 2012, o 11:43

Odcinek niestety baaaaaaardzo słaby, 0 uczuć 0 dynamiki 0 wszystkiego, nawet gra aktorska jakoś strasznie słabo wyglądała :/ nic zobaczymy jak rozwinie się sytuacja w dalszych odcinkach.
He4D
Obibok z BuyMore

Online: 38m 49s
Ulubiona postać: Jeff
    Windows 7 Chrome

[5x10] Chuck Versus Bo

Postautor: Pawelasek » 16 sty 2012, o 14:46

Fakt ta ostatnia walka może i była słaba, ale nie wiem :niewiem: co macie do tego, że nie była realistyczna przecież wszystkie walki z intersektem takie były/są :tak: .
Pawelasek
Obibok z BuyMore

Online: 10m 12s
Ulubiona postać: Morgan
    Windows Vista Chrome

[5x10] Chuck Versus Bo

Postautor: Papilarny » 16 sty 2012, o 16:36

Głupio się czuję, jak mi przychodzi facepalmować na odcinku, czy oceniać go na forum i wystawiać słabszą notę. Przecież to mój kochany Chuck, serial, który tak uwielbiam... Piąty sezon jednak głównie rozczarowuje i mimo tego, że kraja mi się serce muszę pozostać fair wobec samego siebie i nie udawać, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, a epizody to klasa sama w sobie. Do tej pory nie wiedziałem, kto to jest Bo Derek i najwidoczniej niewiele traciłem - absolutnie nie porwała mnie jej kreacja w tym odcinku, ale bardziej winię tutaj scenarzystów/reżyserów, którzy wykreowali ją na super-hot szpieg, ale nieco po terminie (no sorry, 56 lat). Drażni mnie Jeff i Lester, ale nie jest to legendarny poziom drażnienia, jaki przedstawił Morgan (który w tym odcinku wypadł całkiem nieźle). Zaśmiałem się, kiedy była mowa o Kim Dzongu Ilu, kiedy rozmawiano o Twitterze - przecież cała czwórka to zatwardziali twitteromaniacy, a zakończenie skwitowałem w/w facepalmem. Really? 15 wyszkolonych agentów celuje do Walker, a ta jak gdyby nigdy nic robi sobie fikołka i tym genialnym posunięciem wyprowadza wszystkich w pole. W ogóle sam fakt, że poszli tam we dwójkę, nie spodziewając się pułapki (jakby do tej pory życie ich nie nauczyło, że takie spotkania to zazwyczaj fortel) bardzo naciągany. Uczucia między Chuckiem a Sarą dalej stoją w miejscu, mnie tam te rozmowy o przyszłości niezbyt przekonują. 7/10

@Harku: nie chce mi się wdawać w polemikę.
Ostatnio zmieniony 16 sty 2012, o 19:36 przez Papilarny, łącznie zmieniany 1 raz

Za ten post autor Papilarny otrzymał podziękowania - 2
CMPYangMer
Awatar użytkownika
Papilarny

Online: 37d 2h 6m 18s
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
Obecnie oglądam: Game of Thrones, Sons of Anarchy
    Windows 7 Firefox

[5x10] Chuck Versus Bo

Postautor: MrBrackley » 16 sty 2012, o 17:46

Stracili zapał i wenę. Najlepiej byłoby skończyć na 4 sezonie, albo jeszcze na 3. Brak tej chemii, uczuć i tego, co zawsze tworzyło ten serial. Oglądam tylko ze względu na historię, jaką tworzą bohaterzy. Wątek od kilku odcinków nie zmienia się - nic nowego się nie dzieje, serial strasznie jest już naciągany.

Odcinek oceniam na 4/10 w stosunku do pierwszych sezonów.
MrBrackley
Sprzedawca z BuyMore

Online: 1d 10h 45m 32s
Ulubiona postać: Sarah Walker
    Windows XP Chrome

[5x10] Chuck Versus Bo

Postautor: mariuszn94 » 16 sty 2012, o 18:05

Mnie też zdenerwowała naiwność Caseya i Sarah. Są uważani za jednych z najlepszych szpiegów na świecie a O DZIWO nie pomyśleli o wsparciu tylko jak gdyby nigdy nic wpadli we dwojke i razem rozniosą 50 wyszkolonych agentów ze świetną amunicją.
Druga sprawa. Brak pomysłu na fabułe. Będą się wymieniać teraz intersectem. Jeszcze Casey został. Wogóle to, że CIA nie odebrało im okularów z intersectem (najgroźniejszą bronia jaka może być) tylko zostawiło od tak byłym agentom jest śmieszne.

Pisałem na szybkiego. Troche zbyt chaotycznie, ale chyba da się zrozumieć.
mariuszn94
Sprzedawca z BuyMore

Online: 1d 8h 14m 10s
Otrzymał podziękowań: 1 raz
    Windows XP Opera

Postautor: Harku » 16 sty 2012, o 19:26

Papilarny pisze:Głupio się czuję, jak mi przychodzi facepalmować na odcinku, czy oceniać go na forum i wystawiać słabszą notę. Przecież to mój kochany Chuck, serial, który tak uwielbiam... Piąty sezon jednak głównie rozczarowuje i mimo tego, że kraja mi się serce muszę pozostać fair wobec samego siebie i nie udawać, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, a epizody to klasa sama w sobie. Do tej pory nie wiedziałem, kto to jest Bo Derek i najwidoczniej niewiele traciłem - absolutnie nie porwała mnie jej kreacja w tym odcinku, ale bardziej winię tutaj scenarzystów/reżyserów, którzy wykreowali ją na super-hot szpieg, ale nieco po terminie (no sorry, 56 lat). Drażni mnie Jeff i Lester, ale nie jest to legendarny poziom drażnienia, jaki przedstawił Morgan (który w tym odcinku wypadł całkiem nieźle). Zaśmiałem się, kiedy była mowa o Kim Dzongu Ilu, kiedy rozmawiano o Twitterze - przecież cała czwórka to zatwardziali twitteromaniacy, a zakończenie skwitowałem w/w facepalmem. Really? 15 wyszkolonych agentów celuje do Walker, a ta jak gdyby nigdy nic robi sobie fikołka i tym genialnym posunięciem wyprowadza wszystkich w pole. W ogóle sam fakt, że poszli tam we dwójkę, nie spodziewając się pułapki (jakby do tej pory życie ich nie nauczyło, że takie spotkania to zazwyczaj fortel) bardzo naciągany. Uczucia między Chuckiem a Sarą dalej stoją w miejscu, mnie tam te rozmowy o przyszłości niezbyt przekonują. 7/10

Ja nie wiem czemu na to nie narzekałeś wcześniej, jak Chuck rozwalał 10 uzbrojonych agentów, którzy stoją jak kołki, zawsze tak było i pewnie będzie tak zawsze. A uczucia stoją w miejscu, bo gdzie mają iść skoro obydwoje się kochają i są sobie całkowicie wierni. Jak już to powinniście być szczęśliwi, że Sara dostała intersect, bo on będzie miał poważne dla niej konsekwencje, jak pokazało promo i powinien na te kilka odcinków zakłócić idylle między naszymi bohaterami.
Ostatnio zmieniony 16 sty 2012, o 21:13 przez Harku, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Harku
Członek Teamu Bartowski

Online: 20d 21h 57m 41s
Otrzymał podziękowań: 36 razy
Ulubiona postać: Sarah
    Linux Safari

Postautor: denis0011 » 16 sty 2012, o 20:59

Moim zdaniem uczucia nie stoją w miejscu ponieważ Sara i Chuck myślą już nad dalszą przyszłością i o dzieciach.
Jeżeli chodzi o Intersecta to mieli go zamiar przekazać Beckhman, a ponieważ robią wystrzałowy finał to musieli wymyśleć jakiś wątek nietypowy. Podejrzewam że zakończenie to będzie mieszanina finałów 3 i 4 tzn Chuck ratuje Sarę i Pokonuje złego. Tyle że to w lepszej wersji.
Spoiler:
Awatar użytkownika
denis0011
NerdHerd

Online: 1d 2h 23m 44s
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Chuck,Partnerki, Royal Pains,
    Windows 7 Firefox

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sezon 5

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość