[5x12] Chuck Versus Sarah [FINAŁ]

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat odcinków ostatniego 5 sezonu.
Regulamin forum
1. Spoilery do następnych odcinków umieszczamy w tagach [spoiler*]Treść spoilera[/spoiler*] (bez gwiazdek).
2. Zakaz pisania postów z prośbami o napisy.
3. Mile widziane są rozbudowane posty na temat poszczególnych odcinków oraz głos w ankiecie.
4. Posty jednozdaniowe zazwyczaj są usuwane do kosza.
5. Download odcinków znajduje się w tym dziale.

Ocena odcinka (1-10)

10
32
76%
9
6
14%
8
2
5%
7
1
2%
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
1
2%
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 42

Postautor: Turek » 19 lut 2012, o 23:59

A wystarczyło powiedziec Sarze, o tym jak poznał jej rodziców, zwłaszcza matkę i małą Molly, czyli to co wszyscy wiedzą, jest największa tajemnicą Sary, której strzegła nawet długo po ślubie... Wiem, że w takich sytuacjach nie myśli się w ten sposób, że serce ma swoje do powiedzenia, dlatego przymnijmy na to oko. Ode mnie 10, co prawda też wolę stary klimat Chucka, ale odcinek był mocny.
Awatar użytkownika
Turek
Sprzedawca z BuyMore

Online: 12h 7m 44s
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Ulubiona postać: Charles
Obecnie oglądam: Breaking Bad 4, Suits 1
    Windows 7 Chrome

Postautor: Inka » 20 lut 2012, o 22:07

Odcinek rzeczywiście mocny, a właściwie dla ludzi o mocnych nerwach, ja zaś najwyraźniej do takowych się nie zaliczam bo co rusz się rozklejałam. Jedną z najbardziej poruszających była scenka w ich wymarzonym domu. Łamliwy głos Chucka i jego łzy dosłownie ścisnęły mnie za serce, a jeszcze mało tego że przeżywał taki uczuciowy dramat, to na dodatek Sarah spuściła mu łomot. A on? On ją osłonił własnym ciałem (myślę, że zrobiłby to niezależnie od tego czy by miał tę kamizelkę czy nie). Podobny zresztą efekt wywołała we mnie scenka z ocieplaniem stóp i tego, co Chuck potem mówił siostrze na ten temat (swoją drogą szczęście miała Sarah, że trafiła na tak kochającego, uczuciowego, romantycznego faceta, który dbał nawet o to, żeby jej było ciepło w stopy), podobnież chwila kiedy w pomieszczeniu z Intersectem Sarah go uderzyła gdy próbował ją objąć. A już zupełnie dobiło mnie emocjonalnie pożegnanie Sary. Scena gorzka, przesiąknięta smutkiem, wręcz dojmująco-dołująca. :placz:
Awatar użytkownika
Inka
Sprzedawca z BuyMore

Online: 2d 7h 51m 55s
Otrzymał podziękowań: 10 razy
Ulubiona postać: Chuck
    Windows XP Firefox

Poprzednia

Wróć do Sezon 5

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość