Związek Ricka i Kate?

Rozmowy na temat serialu stacji ABC "Castle".

Związek Ricka i Kate?

Postautor: Szym » 26 lut 2012, o 23:21

sądzę że nie warto przerywać oglądania serialu ze względu na brak miłości miedzy dwójką bohaterów. Zawsze pozostaje espo, ryan oraz nowa przełożona

Kiedy twórcy decydują się na to, by relacje między głównymi bohaterami były motorem serialu, nie dziw się, że dla wielu fanów czar pryska, kiedy wspomniany motor wysiada. Postęp związku Beckett i Castle'a oraz wątek śmierci matki, a także od jakiegoś czasu sprawa 3xK są dla mnie najważniejszymi kwestiami w serialu, które zostały widocznie zapomniane i zakopane.

Za ten post autor Szym otrzymał podziękowanie od
CMP
Awatar użytkownika
Szym

Online: 56d 10h 45m 10s
Otrzymał podziękowań: 143 razy
Ulubiona postać: Sarah i Casey
Obecnie oglądam: Person of Interest, Castle, White Collar
    Windows 7 Internet Explorer 9.

Związek Ricka i Kate?

Postautor: Note » 26 lut 2012, o 23:55

Wiem, że twórcy napędzili ten serial motorem, który cały jeździł ścieżką po relacji konkretnej dwójki bohaterów w serialu. Niemniej jednak zbyt lubię i szanuje ten serial, by zakończyć jego oglądanie bez ujrzenia tego, co zawsze chciałem ujrzeć.

Szym pisze:Postęp związku Beckett i Castle'a oraz wątek śmierci matki, a także od jakiegoś czasu sprawa 3xK są dla mnie najważniejszymi kwestiami w serialu, które zostały widocznie zapomniane i zakopane.

Dla mnie też, ale nie sądzę, by o tym zapomnieli. Oni po prostu zwlekają z takimi wątkami lub przedłużają je w możliwe najdłuższy sposób. Przynajmniej mam taką nadzieje...
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows 7 Chrome

Związek Ricka i Kate?

Postautor: afgani » 27 lut 2012, o 14:48

Ja szczerze mówiąc czekam na ten moment, w którym Kate powie Castle, że go kocha.. jakoś na razie nie potrafię sobie wyobrazić by byli razem ale trzymam za nich kciuki, co do tego jak by miał wyglądać ich związek to powiem, że mniej więcej tak jak wszystkie tylko, że żadne z nich nie powinno się zmieniać, by pozostało to co jest dotychczas... te ich przekomarzania itd.
BTW. ja tam lubię ten serial tak bardzo, zwłaszcza teraz gdy nie ma już Chucka, że będę go oglądać do samego końca, bez względu na to czy Castle i Beckett będą razem czy nie... grunt by było ciekawie i by była ta sama atmosfera co do tej pory :tak:
Awatar użytkownika
afgani

Online: 121d 8h 54m 56s
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Ulubiona postać: Chuck Sarah
Obecnie oglądam: WSZYSTKO
    Windows XP Firefox

Związek Ricka i Kate?

Postautor: roztrzepana » 27 lut 2012, o 20:20

hmm w sumie to irytuje mnie, że CB nie są jeszcze razem i zapewne dłuuuugo nie będą ale serialu nie przestane ogladać nawet jeśli CB nie będą razem.. owszem byłabym bardzo rozczarowana gdyby tak się stało ale chyba za bardzo lubię serial jako całość, te przekomarzanie się CB no i Stane.
ich związek.. hmm myślę, że wyglądałoby to bardzo podobnie do tego jak jest teraz tylko więcej napięcia by było i Kate w końcu pokazałaby tak otwarcie że jak Castle'owi coś grozi to się martwi i jest ciężko przerażona, że może go stracić. pewnie nie obyłoby się bez przypałów z Gates <zakładając, że zagości w serialu na dłuuużej> ;p

hmm a przełomowy moment.. tutaj ciężko stwierdzić.. bo już było sporo okazji do takowego momentu.. jak dla mnie małe deja vu z s03e24.. tylko zamiana ról.. i Castle walczacy o życie. mam wrażenie że to jedyna metoda, która mogłaby zmusić Kate do wyznania.. tak jak zmusiła Castle.
Awatar użytkownika
roztrzepana

Online: 5d 21h 36m 42s
Otrzymał podziękowań: 57 razy
Ulubiona postać: Kate Beckett
Obecnie oglądam: Castle
    Windows 7 Chrome

Związek Ricka i Kate?

Postautor: Szym » 29 lut 2012, o 19:22

Złapali się za łapki, jest progress!
Awatar użytkownika
Szym

Windows 8 Internet Explorer 10

Re: Związek Ricka i Kate?

Postautor: Miss Beckett » 1 mar 2012, o 15:23

Szym pisze:Złapali się za łapki, jest progress!

Szym... Love normalnie za to <3. Choc dla mnie to i tak nic nowego .. Juz wiele razy sie za nie lapali, i nawet twarzy nie pokazali .. Marlowe <3
Awatar użytkownika
Miss Beckett

Online: 113d 21h 49m 7s
Otrzymał podziękowań: 222 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker i Chuck
    Macintosh Safari

Związek Ricka i Kate?

Postautor: Szym » 1 mar 2012, o 17:38

Ale jak go ochoczo załapała, z własnej woli, a nie pod wpływem impulsu z cyklu "zaraz zginiemy, całuj." Przynajmniej ja tak to widzę. :P
Awatar użytkownika
Szym

Windows 7 Internet Explorer 9.

Związek Ricka i Kate?

Postautor: Nika99 » 24 sie 2012, o 17:55

Ja mam nadzieję, że będzie tak jak to rotrzepana powiedziaŁa - powtórka z 3x24. Albo 10x powiększone emocje Beckett z 4x7. Najlepiej w poŁączeniu z 3xK :happy:
Nika99
Sprzedawca z BuyMore

Online: 18h 8m 50s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ulubiona postać: Chuck+Sara i Morgan
Obecnie oglądam: Castle, White Collar
    Windows XP Opera

Poprzednia

Wróć do Castle

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość