[1x05] A Chill Goes Through Her Veins

Gorąca dyskusja na temat 10 odcinków pierwszego sezonu.

Oceń odcinek

10
1
14%
9
3
43%
8
1
14%
7
1
14%
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
1
14%

Liczba głosów : 7

Postautor: afgani » 2 sie 2011, o 11:25

Tytuł: A Chill Goes Through Her Veins
Premiera: 06.04.2009r.

Obrazek

Na placu budowy znalezione zostają zamarznięte zwłoki młodej kobiety.
Po identyfikacji odcisków palców okazuje się, że była ona zaginiona od pięciu lat.
Podczas śledztwa Castle dowiaduje się, że prowadzona przez nich sprawa przypomina Kate o jej osobistej tragedii sprzed lat i takim samym bezdusznym podejściu policji do sprawy morderstwa jej matki.

Nie spoilerujemy !!
Awatar użytkownika
afgani

Online: 121d 8h 54m 56s
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Ulubiona postać: Chuck Sarah
Obecnie oglądam: WSZYSTKO
    Windows XP Firefox

Postautor: Miss Beckett » 8 sie 2011, o 19:15

Na początku spodobała mi się piosenka, która wprowadziła smutną atmosferę dopóki nie zjawił się Castle. Bardzo podobalo mi się, że widz poznał kawałek Beckett.. Richard chyba ucieszył się z tego powodu. Akcja z indykiem i zamrożonymi zwłokami po prostu facepalm połączony z :D . Sprawa interesująca, współpraca się rozwija.. co mnie cieszy, fajnym momentem był ten kawałek kiedy są w mieszkaniu zamordowanego męża zamordowanej i ustalają przebieg zdarzenia, ten lokator rodem z Indii. Aaaaaaa no i bym zapomniała.. strzelanina na laserowe pistolety w domu Castle.. zasługuje na facepalm'a . 7/10
Awatar użytkownika
Miss Beckett

Online: 113d 21h 49m 7s
Otrzymał podziękowań: 222 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker i Chuck
    Windows 7 Firefox

Postautor: Sercio » 18 sie 2011, o 20:00

O, i to jest bardzo fajny odcinek, jest wszystko to, czego potrzeba dobremu epizodowi, jest humor, jest ciekawa sprawa, jest jakaś historia z przeszłości, jest boska współpraca dwójki naszych bohaterów, jest piękna muzyka, i tu należy się ogromny szacunek za muzykę Joshua Radiny, którego wielbię itd. <3

Początek przedstawia się dość smutaśno, a same zamarznięte ciało jest lekko przerażające. Następnie przechodzimy do pani detektyw, którą widzimy z samego rana, szkoda że nie pokazali jak brała prysznic, tak tylko mówię... :3
Samo śledztwo było interesujące, zwłaszcza dlatego bo wszystko to miało miejsce w ciągu 5 lat, więc łatwo nie było.
Scena, gdy Castle strzela się z Alexis, przezabawna, też bym chciał coś takiego. Fajnie że Beckett w końcu zobaczyła mieszkanie Castle'a, on sam zaś bardzo ciekawie ją przywitał :D
Widząc potem ich współpracę, pomyślałem że byliby dla siebie idealni - Cicho! Mamy fazę - Mówi Castle :lol:
Na koniec Kate w końcu coś opowiedziała o swojej przeszłości, czuć już jakąś więź między nimi.
No i muszę wspomnieć jeszcze raz o świetnej piosence, która nadała miłej atmosfery :good:
Awatar użytkownika
Sercio
Szpieg

Online: 185d 14h 8m 11s
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Ulubiona postać: Chuck i Sarah
Obecnie oglądam: Chuck, Glee
    Windows XP Chrome

Postautor: PanCartoon » 6 wrz 2011, o 13:44

Jak dotąd najlepszy odcinek sezonu. Działający na emocję, odkopujący stare rany. W końcu dowiedzieliśmy się coś więcej o Beckett. Jestem ciekawy, czy Castle rozwiąże sprawę morderstwa jej matki. Będzie ciekawie. 9.5/10, ale jeszcze nie dycha.
Awatar użytkownika
PanCartoon

Online: 206d 38m 13s
Otrzymał podziękowań: 375 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Chuck, Castle, TBBT, HIMYM, VD
    Windows XP Firefox

Postautor: Note » 22 wrz 2011, o 14:31

Największy plus odcinka za zabawę Ricka z córką w galaktyczną walkę i historia z przeszłości pani Detektyw. Od pilotażowego odcinka moim zdaniem najlepsza sprawa i śledztwo jak dotąd. Nie wiem czemu, ale było bardzo ciekawe. Nurtuje mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie czego Castle ciągle współpracuję z panią Detektyw? Myślałem, że jest tylko do napisania książki, a może umowa tyczy się napisaniu kilka części? Tak czy inaczej daję 8/10.

Aha no i ciekawe co wyniknie z tego, że Castle wziął w ręce sprawę matki Beckett. Myślę, że z tego jakaś ciekawa puenta wyniknie.
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows XP Firefox

Wróć do Sezon 1

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość