[1x09] Little Girl Lost

Gorąca dyskusja na temat 10 odcinków pierwszego sezonu.

Oceń odcinek

10
2
67%
9
1
33%
8
0
Brak głosów
7
0
Brak głosów
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

[1x09] Little Girl Lost

Postautor: afgani » 2 sie 2011, o 11:37

Tytuł: Little Girl Lost
Premiera: 04.04.2009r.

Obrazek

Castle i Beckett zostają wezwani do sprawy porwania 2-letniej dziewczynki.
Okazuje się, że z ramienia FBI śledztwo prowadzi były chłopak Kate… Widząc, że współpraca między oboma mężczyznami nie układa się najlepiej, Kate prosi Rick’a, aby poszedł do domu.

Porywacze dzwonią z żądaniem okupu i wydają się doskonale orientować w finansach rodziców dziewczynki.

Przypominam, że nie spoilerujemy na temat następnych odcinków w tym temacie.
Awatar użytkownika
afgani

Online: 121d 9h 11m 9s
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Ulubiona postać: Chuck Sarah
Obecnie oglądam: WSZYSTKO
    Windows XP Firefox

[1x09] Little Girl Lost

Postautor: Miss Beckett » 15 sie 2011, o 00:31

Były facet Beckett no proooszę :D nie wygląda na taką, w dodatku to federalny :D na początku mała kłótnia, bo nie mogłoby być odcinka bez małej napinki :P Dziecko zaginęło z domu w którym byli rodzice.. nie no bez jaj. Żart z krawatem :D Rozgryzania Castle na temat Katy i Willa i to przesłuchanie w kuchni :D taką lekką zazdrością mi poleciało :D Wyrzucenia go z posterunku troszeczkę mnie wkurzyło.. ale akcja w domu była jak miód :D "Trener życiowy" Kocham Martę :D I wszyscy myślą że Castle i Beckett są razem :D no kurde :D . Kate i Will mieli chyba parę dobrych chwil.. ale ten pocałunek egh.. no i wpadl Rich i skończył ten pożal się Boże romansik. Sztuczka z plecakami przednia.. Dobry pomysł dla tych którzy planują kiedyś porwanie z okupem. Ale wystawienie Castle jako dostawce kasy nie było dobrym pomysłem.. wiadomo było kogo wybiorą jeśli ma to być cywil.. zdziwiłam się że Beckett się zgodziła. Aaaaa no i okazało się ze Kate była fanką powieści Richarda :D to mnie rozbawiło :D 9/10
Awatar użytkownika
Miss Beckett

Online: 113d 21h 49m 7s
Otrzymał podziękowań: 222 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker i Chuck
    Windows 7 Firefox

[1x09] Little Girl Lost

Postautor: PanCartoon » 7 wrz 2011, o 11:05

No i jest pierwsza 10 ode mnie. Odcinek od początku do końca trzymający w napięciu, osobiście podejrzewałem ojca, ale matka i jej siostra to też dobre rozwiązanie. Mamy pierwszy trójkącik w Castle i to mi się podoba, poprzednio napisałem, że czekam na pierwszy pocałunek Sreket i Caste'a, ale chyba jeszcze troszkę poczekam. Podobało mi się również w tym odcinku to, że w końcu zaczął się jakoś inaczej niż od sceny morderstwa, jak już napisałem wcześniej 10.
Awatar użytkownika
PanCartoon

Online: 206d 38m 13s
Otrzymał podziękowań: 375 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Chuck, Castle, TBBT, HIMYM, VD
    Windows XP Firefox

[1x09] Little Girl Lost

Postautor: Note » 23 wrz 2011, o 11:49

Emocjonujący, zabawny i bardzo ciekawy - tak określę ten odcinek. Od razu mi się spodobał fakt, że od początku serialu w tym odcinku zagościł Castle z kawą, a nie zadźgane ciało czy coś inne tego typu, jak to miało miejsce w każdym poprzednim odcinku. Taki powiew świeżości spodziewał bym się na finałowy ep, a nie na przedostatni. Ucieszyło mnie, że choć w małym stopniu poruszyli przeszłość Beckett co wiązało się z powrotem jej byłego - tajnego napinkowego agenta specjalnego. Zaskoczył mnie tekst, że Beckett wspomagała się książkami Castle'a w ciężkich dla niej chwilach. Dlatego mnie zaskoczyło, bo trochę ozięble jest przez nią traktowany , ale to typowe u bab, które skrywają w sobie lubość do płci przeciwnej. Zawsze muszą pokazać, że się im narzucają i ciągle przeszkadzają. Przyznam się bez bicia, ale wzruszyły mnie scena jak rodzice oglądają nagranie video z tęsknoty za córką. Swoją drogą matka dobrze udawała przy policjantach i mężu. Z drugiej jednak strony niby agent specjalny, a dzięki pisarzowi zostali naprowadzeni na właściwą ścieżkę. Drugi raz 10/10. Mam nadzieję, że finał 1 sezonu będzie godny i tak jak w przypadku 7 i 9 odcinka będę mógł z ręką na sercu dać dziesiątkę.

R.Castle: Obściskujecie się?

(chwila przerwy)

Agent Specjalny: Powiedz mu, żeby przestał się wydurniać.

Rozśmieszyła mnie ta scena :hehe:

PanCartoon pisze:osobiście podejrzewałem ojca

Powiedz skąd wysnułeś takie podejrzenia? :P
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows XP Firefox

Wróć do Sezon 1

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość