[3x11] Nikki Heat

Dyskusja tylko i wyłącznie na temat odcinków tego sezonu.

Oceń odcinek

10
5
83%
9
1
17%
8
0
Brak głosów
7
0
Brak głosów
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 6

[3x11] Nikki Heat

Postautor: afgani » 2 sie 2011, o 15:18

Tytuł: Nikki Heat
Premiera: 03.01.2011r.

Obrazek

Powieść Castle'a "Heat Wave" jest zamieniona na film, a gwiazda Hollywood pojawia się w sprawie Beckett, aby lepiej poznać postać, którą ma zagrać. Laura Prepon (“October Road,” “That ’70s Show”) pojawia się jako Natalie Rhodes. Sprawa będzie dotyczyła morderstwa swatki wysokiej klasy, Natalie będzie prowadziła "badania charakteru" detektyw, przekształcając się w jej żywy obraz - ku wielkiej radości Castle'a i przerażeniu Beckett.
Awatar użytkownika
afgani

Online: 121d 9h 11m 9s
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Ulubiona postać: Chuck Sarah
Obecnie oglądam: WSZYSTKO
    Windows XP Firefox

[3x11] Nikki Heat

Postautor: Miss Beckett » 19 sie 2011, o 23:56

Boli mnie twarz od śmiania się :D Mistrzowski odcinek :D. Teksty Castle "Przepraszam, chyba pani nie usłyszała. Jestem Richard Castle. -Wspaniale. -To ja napisałem "Heat Wave". -Właśnie, nazwisko brzmiało znajomo. - Ja cię stworzyłem." :D "-Nie możesz sądzić książki po okładce. -Mogę, szczególnie gdy to moja książka. I jest cywilem.
Nie boisz się, że wejdzie w paradę- i rozwali sprawę? - Żartujesz, prawda?
" :rofl:
"Nie pobiorę odcisków z tego materiału. -Sprawdź w rejestrze. -Rejestrze?
-To niemiecka, ręcznie robiona torba za 6 tys. dolarów.
Każda jest oznakowana i ma swój numer. Przy zakupie rejestrujesz ją na wypadek utraty lub kradzieży. -Jaki idiota zapłaciłby 6 patyków za taką torbę? -Mam cały komplet.
" Mina Beckett :rofl: A potem naśladowanie Kate przez tę babkę :D oo lool "Are you doing me? ". Rekcja Kate kiedy ta cycata, wypełniona botoksem gęba zabrała jej kawę..

ehh, Beckett z Castle.. uzasadnione zdenerwowanie się. I jeszcze to przefarbowanie włosów facepalm, zastanawiam się o kim Beckett mówiła "ukradnie mi chłopaka..." Bo jej reakcja kiedy zobaczyła, Ricka z tą kobietą której imienia nie pamiętam i wymieniać nie chce w windzie... i kiedy się opluła kawą po pytaniu "Czy Castle jest gejem..?" Cyrk po prostu :lol: I kiedy cała czwórka stoi i patrzy na te lafiryndę przy tablicy kocham Beckett :D

ale rzucenie się na stolik i wyduszenie z Grety nazwisk :rofl: i ta końcówka z oświadczynaaaaami i łzy Kate :D

Oj dyszka dyszka :rofl:
Awatar użytkownika
Miss Beckett

Online: 113d 21h 49m 21s
Otrzymał podziękowań: 222 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker i Chuck
    Windows 7 Firefox

[3x11] Nikki Heat

Postautor: PanCartoon » 12 wrz 2011, o 12:38

Chyba Miss napisała o tym odcinku wszystko i nie mam nic do dodania. Według mojej subiektywnej opinii odcinek ten zasługuje jednak na 9 :)
Awatar użytkownika
PanCartoon

Online: 206d 38m 13s
Otrzymał podziękowań: 375 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Chuck, Castle, TBBT, HIMYM, VD
    Windows XP Firefox

[3x11] Nikki Heat

Postautor: Note » 9 gru 2011, o 23:16

A ja dam dyszkę. Dlatego, że odcinek różnił się od tych średniaków i naprawdę świetnie się to wszystko oglądało. Wątek poboczny z naśladowczynią genialnie przyćmił śledztwo i pewnie większość oglądających skupiała się na tym, niż rozkminiała, co i kto uczynił w śledztwie zło :D. Więcej, chcę znacznie więcej takich odcinków.
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows 7 Chrome

Wróć do Sezon 3

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość