Terra Nova

Znajdziesz tu tematy pozostałych seriali, które spodobały się naszym użytkownikom na tyle, by założyć na ich temat nowy wątek.

Czy skusisz się na pilotażowy odcinek?

Z pewnością.
8
80%
Raczej nie. Poczekam na oceny innych
0
Brak głosów
Zdecydowanie nie. Nigdy nie zapoznam się z tą produkcją.
2
20%

Liczba głosów : 10

Terra Nova

Postautor: ftommy » 3 paź 2011, o 21:58

ta, mnie tez moze nie tyle synalek a te takie motywy rodem z teen/family drama na abc wkurzaja niemilosiernie. i to mnie wlasnie zrazilo do np. falling skies.

zeby nie bylo, Brighty, ja wcale nie uwazam, ze jako jedyny tudziez 1 z niewielu zdaje se sprawe z problemow jakie wiaza sie z podrozami w czasie i wyjasnien jakich takie podroze albo seriale o nich traktujace wymagaly ;) fajnie, ze scenarzysci zgrabnie omineli te mine mowiac krotko, ze to inne kontinuum. ale rownie dobrze inne kontinuum moze oznaczac - ze skoro juz tu jestesmy, cofnelismy sie w czasie do czasow ziemskich dinusi to to jest inne kontinuum. a moze tj na tej samej zasadzie jak to dr bishop z fringe powiadal - ze tego typu kontinua to tzw. road not travelled, i kazda z takich drog, ktorych jako jednostki czy zbiorowosci nie obralismy (a ktore w innych, alternatywnych wszechswiatach jednak obralismy) to wlasnie tego typu alternatywna wersja naszego wszechswiata. troche maslo maslane ale tak ma byc - inne kontinuum, alternatywny wszechswiat do naszego - dlaczego? bo ta sprawilismy, ze ta not travelled road jest travelled :) a ta, ktora podazalismy poprzednio/jak do tej pory nie przestala istniec (tak, wszyscy mi mowia, ze jestem marny w artykulowaniu swych mysli w prosty spos ;) )

takze tak z 1 strony potencjal, tajemnica, niewyjasnione watki i oczywiscie efekty... to wszystko in plus. z 2iej strony czerstwe rodzinkowate wateczki i miejscami beznadziejne dialogi. ale mysle, ze poki co wrazenia ogolnie sa na korzysc, zdecydowanie. mam nadzieje, ze 2i odcinek dotrzyma kroku. ba... caly sezon.
ftommy
Obibok z BuyMore

Online: 23m 41s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
    Windows 7 Firefox

Terra Nova

Postautor: Note » 25 gru 2011, o 16:43

Finał wyśmienity! Wynagrodził mi kilka naprawdę słabiutkich epów i ogólnie zaskoczył akcją. Nie jest to mój serial numer jeden, ale całkiem przyjemnie się go oglądało. W finale dali zaczepkę na fabułę drugiego sezonu i to się ceni. Szkoda tylko, że zakończyli finał znanym już z poprzednich zakończeń odcinków rodzinną sceną.
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows 7 Chrome

Re: Terra Nova

Postautor: Smolek » 1 lut 2012, o 22:44

Miałem wielkie oczekiwania co do tego serialu, niestety się zawiodłem.. Było kilka dobrych odcinków jak pilot, jak przedostatnio odcinek, finał. Pod koniec zaczęło się w miarę ciekawie, ale do tego było kilka słabiutkich odcinków, które psują obraz całego serialu.. Zdecydowanie za mało pokazywane są dinozaury, większość obsady irytuje (przede wszystkim Elisabeth i Josh..). Niestety nie ma chemii między bohaterami, więc to co mogłoby przyciągnąć do serialu. ;) Nathaniel Taylor i Jim na plus, reszta bez rewelacji.. Finał daje nadzieje, że w drugim sezonie ich historia zosatnie zdecydowanie lepiej opowiedziana. Tylko nie wiadomo czy to zobaczymy, bo wciąż nie ma pewności, że TN dostanie drugi sezon..

Za ten post autor Smolek otrzymał podziękowanie od
Note
Awatar użytkownika
Smolek
Assman

Online: 9h 2m 55s
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Ulubiona postać: Chuck Sarah Casey
    Windows XP Opera

Terra Nova

Postautor: Kimmi84 » 13 sie 2013, o 10:53

genialny :)
Kimmi84
Sprzedawca z BuyMore

Online: 16m 11s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
    Windows 8 Chrome

Poprzednia

Wróć do Pozostałe seriale

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość