Sons of Anarchy

Znajdziesz tu tematy pozostałych seriali, które spodobały się naszym użytkownikom na tyle, by założyć na ich temat nowy wątek.

Sons of Anarchy

Postautor: mat632 » 14 sie 2012, o 20:13

Obrazek

Producent wykonawczy "Świata gliniarzy" przedstawia fascynujący serial, który zabiera widza do brutalnego, bezwzględnego świata wyjętych spod prawa motocyklistów. Synowie Anarchii żyją, jeżdżą i umierają dla swoich braci. Kiedy lider klubu (Ron Perlman) i jego żona (Katey Sagal) prowadzą resztę w stronę eskalującego bezprawia, jej syn Jax (Charlie Hunnam) musi wybierać pomiędzy lojalnością a dziedzictwem. Oto pierwszy sezon tego przepełnionego adrenaliną serialu.

Awatar użytkownika
mat632
Członek Teamu Bartowski

Online: 9d 4h 8m 35s
Otrzymał podziękowań: 86 razy
Ulubiona postać: Geralt z Rivii
Obecnie oglądam: SoA, s5
    Windows 7 Firefox

Sons of Anarchy

Postautor: mat632 » 14 paź 2012, o 15:58

soa.c0.pl

Taki mój mały projekt realizowany 'po godzinach'. Jeśli ktoś ogląda - zapraszam.
Awatar użytkownika
mat632
Członek Teamu Bartowski

Online: 9d 4h 8m 35s
Otrzymał podziękowań: 86 razy
Ulubiona postać: Geralt z Rivii
Obecnie oglądam: SoA, s5
    Windows 7 Firefox

Sons of Anarchy

Postautor: Papilarny » 14 paź 2012, o 17:35

Dziwię się sobie, że jeszcze się tutaj nie wypowiedziałem. Bezwzględnie najlepszy serial, jaki oglądałem. Pod względem emocji, jakie u mnie wywołuje przebija go tylko Chuck, natomiast sama warstwa techniczna, aktorstwo, TEMATYKA, wykonanie to coś, czego w moich oczach już nic nie pokona. Jasne - jest Breaking Bad, twór równie genialny, bardziej złożony, ale ciężki, metalowy klimat, pełen budzących postrach dźwięków motocyklów - wybacz Walter, ale z Synami nie wygrasz :). Portal, który zaprezentowałeś u góry na pierwszy rzut oka wygląda bardzo schludnie, a polskiej fanbazy SoA bardzo mi brakowało, także postawię tam swoją nogę. Czy raczej nóżkę, tą od motoru :P.
Awatar użytkownika
Papilarny

Online: 37d 2h 6m 18s
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
Obecnie oglądam: Game of Thrones, Sons of Anarchy
    Windows 7 Firefox

Sons of Anarchy

Postautor: Papilarny » 23 paź 2012, o 20:45

sry za dubla, zaangażowałem się już jakiś czas temu w projekt mata i oto powstał fanpejdż na Facebooku, tam zostaniecie poinformowani, kiedy strona wystartuje, a stanie się to już niedługo - https://www.facebook.com/Reapercrewpl.
Awatar użytkownika
Papilarny

Online: 37d 2h 6m 18s
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
Obecnie oglądam: Game of Thrones, Sons of Anarchy
    Windows 7 Firefox

Wróć do Pozostałe seriale

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość