Arrow (2012)

Znajdziesz tu tematy pozostałych seriali, które spodobały się naszym użytkownikom na tyle, by założyć na ich temat nowy wątek.

Arrow (2012)

Postautor: Papilarny » 13 paź 2012, o 21:59

Obrazek
Wyjątkowo ubolewałem nad tym, że lista seriali, które obecnie są emitowane i jednocześnie oglądane przeze mnie zamyka się na trzech tytułach: Sons of Anarchy, Castle i How I Met Your Mother. Potrzebowałem czegoś mocnego, przy czym usiądę i nie będę musiał zmuszać się, żeby nie zamknąć oczu. Ujęcia nie będą żenowały, aktorzy nie będą swoją grą wręcz prosili się, by ktoś wymierzył im sprawiedliwość. I oto jest - Arrow. Serial w oparciu o komiks DC, gdzie głównym bohaterem jest mężczyzna, który woła na siebie Zielona Strzała, natomiast prywatnie mówią na niego Oliver Queen. I to mówią o nim dużo, bo jak na typowego superbohatera przystało jest bogaty, przystojny, z urokiem, któremu nie oparłaby się nawet Kazimiera Szczuka. Istnieje z nim jeden mały problem... ostatnie pięć lat spędził na bezludnej wyspie i żeby przetrwać musiał posunąć się do rzeczy, o które z pewnością nikt z jego życia z marzeń by nie podejrzewał. Dla miłośniczek(miłośników?) gołych klat - gołe klaty są. Ciężko dokonywać pełnej oceny po jednym odcinku, ale na razie jest bardzo pozytywnie. Polecam.
Awatar użytkownika
Papilarny

Online: 37d 2h 6m 18s
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
Obecnie oglądam: Game of Thrones, Sons of Anarchy
    Windows 7 Firefox

Wróć do Pozostałe seriale

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość