Suits (2011)

Znajdziesz tu tematy pozostałych seriali, które spodobały się naszym użytkownikom na tyle, by założyć na ich temat nowy wątek.

Suits (2011)

Postautor: Stillzaq » 18 paź 2012, o 21:27

Obrazek
Mike Ross (Patrick J. Adams) jest leniwym, lecz błyskotliwym, wyrzuconym z uniwersytetu chłopakiem, cechującym się pamięcią fotograficzną, która pomogła mu zdać egzaminy adwokackie, nie uczęszczając do szkoły prawniczej. Harvey Specter (Gabriel Macht), jeden z najlepszych prawników na Manhattanie, zatrudnia Rossa na stanowisku jego nowego współpracownika. Jednakże musi on udawać, że ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Harvarda, ponieważ tego oczekuje od pracowników polityka firm.

O serialu powiedziała mi koleżanka. Mówiąc mi o chłopaku, który ma fotograficzną pamięć od razu zapaliła mi się lampka, że to może być naprawdę fajny serial. I tak jest! Zabawnych sytuacji i dialogów nie brakuje, serial jest naprawdę bardzo dobrze napisany. Pokazuje nam zawód prawnika trochę w innym świetle. Nie brakuje intryg i zwrotów akcji, a obsada to kolejna zaleta serialu. Patrick J. Adams i Gabriel Macht (dla pań) oraz Meghan Markle (yay!), Sarah Rafferty, Julie Ann Emery (dla panów) bardzo dobrze odgrywają swoje role.

Oczywiście, nie tylko samą pracą człowiek żyje. Nie zobaczymy w serialu tylko pracy adwokatów. Serial opowiada o relacji między pracownikami a przełożonymi, także o przyjaźni i miłości. Smaczku dodaje sekret Mike'a.

Od siebie dodam, że Meghan jest boska, a postać Harvey'a świetnie wykreowana przez G. Macht'a.

Na koniec - 1. sezon serialu składa się z 12 odcinków, drugi z 16, jednak w tym roku zostało pokazanych tylko 10 odcinków drugiego sezonu, resztę już na początku stycznia 2013 roku. Wszystkie, 22 wyemitowane odcinki do tej pory obejrzałem w 2 dni :).

Trailer
Spoiler:

Gorąco polecam!
Awatar użytkownika
Stillzaq
Sprzedawca z BuyMore

Online: 1d 2h 7m 12s
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Ulubiona postać: Chuck and Sarah
Obecnie oglądam: Dexter, Castle, The Walking Dead, Suits
    Windows XP Firefox

Wróć do Pozostałe seriale

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość