The Outer Limits

Znajdziesz tu tematy pozostałych seriali, które spodobały się naszym użytkownikom na tyle, by założyć na ich temat nowy wątek.

The Outer Limits

Postautor: PiotrT » 26 gru 2012, o 21:16

Przegladajac tematy nie zauwazylem zadnego o tym serialu, w mojej opinii jednego z najlepszych. W Polsce byl wyswietlany pod tytulem "Po tamtej stronie". Kazdy odcinek opowiada odrebna historie (sci-fi oczywiscie). W przeciwienstwie do wielu innych ogladanie go pobudza do myslenia. Pozwole sobie zamiescic moje tlumaczenia paru cytatow z niego:

"To jak stawiamy czola smierci nie jest tak istotne jak to, w jaki sposob potrafimy stawic czola zyciu - by umiec przezywac kazdy dzien z nadzieja, odwaga i miloscia ... tak jakby mial to byc dzien nasz ostatni"

"Wszyscy nosimy maski - iluzje, po to, by swiat zobaczyl tylko to co chcemy, ale gdy ukrywamy nasze prawdziwe ja przed tymi ktorych kochamy, jaka cene przychodzi nam za to zaplacic?"

"Czlowiek nauczyl komputery wykonywac skomplikowane obliczenia, jak kontrolowac fabryke lub wystrzelic statek kosmiczny, lecz czy mozemy nauczyc je cieszyc sie pieknem rozy, dzwiekami symfonii, lub milosci do ludzi?"

"Jesli nasze zycia sa rzeczywiscie tylko laczna suma naszych wyborow, to nie jestesmy w stanie zmienic tego kim jestesmy. Ale z kazdym nowym wyborem ktory podejmujemy, mozemy zmienic to kim bedziemy"
PiotrT
Sprzedawca z BuyMore

Online: 2h 56m 54s
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Ulubiona postać: Sam
    Ubuntu Firefox

Wróć do Pozostałe seriale

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość