[4x05] Eye of the Beholder

W tym miejscu dyskutujemy na temat najnowszych odcinków sezonu.

Ocena odcinka (1-10)

10
0
Brak głosów
9
4
80%
8
0
Brak głosów
7
1
20%
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

Postautor: Miss Beckett » 22 sie 2011, o 10:53

Tytuł: Eye of the Beholder
Premiera USA: 17 października 2011

Obrazek

Castle i Beckett prowadzą sprawę kręcącą się wokół kradzieży cennej rzeźby. Kristin Lehman (The Killing) gwiazda gościnna zagra seksowną agentkę ubezpieczeń, która dołącza do Castle i Beckett w śledztwie, ale ma także oko na Castle, skrywa także sekret przed załogą.
Jessica Tuck (The Blood), także gwiazda gościnna Joy McHugh, bogaty dobroczyńca z muzeum, staje się podejrzaną w morderstwie.
Awatar użytkownika
Miss Beckett

Online: 113d 21h 49m 21s
Otrzymał podziękowań: 222 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker i Chuck
    Windows 7 Firefox

Postautor: Brighty » 18 paź 2011, o 23:03

Czy tylko ja dostrzegam podobieństwo imienia Serena Kaye do Selina Kyle? Przy zbieżnej profesji? Powiedziałbym, że to jednak ukłon w stronę Catwoman.

A pan Castle jak się wydaje zagrał na właściwe nuty i dał pani detektyw do myślenia. Fakt, ze ta wykazuje kolosalną zdolność do oszukiwania siebie, jeszcze większą niż się spodziewałem. Ale widać, że nawet do niej zaczyna coś docierać. Miło. Więc liczymy to na plus. Rozgrzebali ten wątek przed 4x13 więc jestem miło zaskoczony.
Awatar użytkownika
Brighty

Online: 13d 22h 47m 13s
Otrzymał podziękowań: 159 razy
Ulubiona postać: Ender Wiggin
Obecnie oglądam: Chuck, Fringe, Castle
    Windows 7 Firefox

Postautor: Papilarny » 22 paź 2011, o 14:43

Bardzo przyjemny odcinek, przede wszystkim plus za postać pani Sereny, ponętna i dysponująca porażającym (chociaż nie tak, jak Stana) uśmiechem. Lubię wątki wielkich kradzieży, opuszczania się na linkach, jakichś technologii pozwalających na ominięcie zabezpieczeń, dlatego też w tym odcinku również przypadło mi to do gustu. Mam nadzieję jednak, że pani złodziej była ostatnią osobą, która stanie na drodze do szczęśliwego związku Castle'a i Kate. 9/10
Awatar użytkownika
Papilarny

Online: 37d 2h 6m 18s
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
Obecnie oglądam: Game of Thrones, Sons of Anarchy
    Windows XP Firefox

Postautor: afgani » 22 paź 2011, o 18:38

Tym razem napiszę jedynie co mi się podobało, gdyż/ponieważ nie chcę mi się dużo pisać:
"Zazdrosna?" Kate, to mi się podobało najbardziej :D
Pocałunek Ricka z tą blondyną a właściwie to mina Beckett, gdy to zobaczyła
Nie dopuszczenie Castle do przesłuchania i te jego "małe wybuchy zdenerwowania"
i na koniec blondyna nie chcę się mieszać między Kate i Ricka i chwała jej za to, szybko rozgryzła relacje Beckett-Castle :D

9 ode mnie
Awatar użytkownika
afgani

Online: 121d 9h 11m 9s
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Ulubiona postać: Chuck Sarah
Obecnie oglądam: WSZYSTKO
    Windows XP Firefox

Postautor: Banera » 23 paź 2011, o 14:06

Nie zły odcinek. Śledztwo jakoś zeszło mi na drugi plan gdy ujrzałem panią Serene, bo zaraz przypomniałem sobie o spoilerze (tak, przeczytałem bo nie mogłem się doczekać ;) ) i wiedziałem, że ów postać namiesza nam trochę między dwójką naszych ulubionych bohaterów. Zmysłowa i intrygująca (czy tylko mi troszkę przypominała Angeline Jolie?) i gdy Castle zaczął wyrażać się o niej pochlebnie to Kate już wiedziała co jest grane. Podoba mi się ten "klingoński" terapeuta, zadaje odpowiednie pytania Kate podczas sesji: Czego naprawdę się boisz? Że nie zaczeka na Ciebie czy że zaczeka? Doooobre :) W tym odcinku pokazała, że jest zazdrosna o Ricka, mimo że starała się to ukryć to nie potrafiła i nie wiem czy bardziej była zła za to na siebie czy zła na Ricka za całe to zainteresowanie Sereną. Kate to taki "pies ogrodnika" ;)
Jeśli chodzi o ten pocałunek w hotelu między Sereną a Rickiem to widocznie Castle inaczej nie umie reagować na stresowe momenty w akcjach undercover (pamiętacie jak pierwszy raz pocałował Kate) :D Mina Esposito była świetna. W ogóle Esposito potem w odpowiedzi na jego tłumaczenia, że próbował odwrócić tylko uwagę Serene i czymś ją zająć, świetnie mu dogryzł. Ja tam wierze Rickowi, że chciał tym odwrócić uwagę ale nie wiem czy dobry sposób wybrał. Na pewno przyjemny :)
Fajnie, fajnie. Wszystko skończyło się tak jak powinno. Serena odprawiona z kwitkiem, właściwie sama się odprawiła mówiąc, że nie kradnie rzeczy które do kogoś należą, a niewątpliwie Rick należy do Beckett. Na szczęście hamburger w towarzystwie Kate jest dla Ricka czymś więcej niż kolacja i śniadanie z inną kobietą ;)
Awatar użytkownika
Banera

Online: 7d 12h 30m 27s
Otrzymał podziękowań: 135 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Castle
    Windows 7 Firefox

Postautor: Miss Beckett » 23 paź 2011, o 16:59

Oceniłam ten odcinek na 9. Przez te wszystkie gify i filmiki przed premierą odcinka byłam zmartwiona tym co może się wydarzyć między Rickiem a tą Sereną ( co to za imię w ogóle). Ale ulga niesamowita kiedy wszystko się wyjaśniło :D

...hamburger w towarzystwie Kate jest dla Ricka czymś więcej niż kolacja i śniadanie z inną kobietą ;)
oj zgadzam się, chociaż myślę za mogliby udać się na coś bardziej wykwintnego niż pełen tłuszczu i chemii specjał amerykanów.
Awatar użytkownika
Miss Beckett

Online: 113d 21h 49m 21s
Otrzymał podziękowań: 222 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker i Chuck
    Windows 7 Firefox

Postautor: PanCartoon » 31 paź 2011, o 22:27

Na ten pełen tłuszczu i chemii specjał wybrałbym się ze Staną bez gadania. Sam odcinek bardzo dobry, fajne porywające śledztwo. Bardzo podobał mi się występ gościnny tej blondyneczki. Ciekawa, intrygująca postać, bardzo dobrze zagrana. Zazdrosna Beckett i docinki o całowaniu, podobały mi się, ale też trochę wkurzały. Nie wiem jak można oczekiwać, że facet będzie na nią czekał w nieskończoność, a potem się wkurzać, że chce posunąć swoje życie towarzyskie na przód. Trochę kwasik, ale nic się na to nie poradzi. Sam odcinek oceniam na 9/10
Awatar użytkownika
PanCartoon

Online: 206d 38m 13s
Otrzymał podziękowań: 375 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Chuck, Castle, TBBT, HIMYM, VD
    Windows 7 Firefox

Postautor: Note » 11 gru 2011, o 21:13

Już powoli denerwuje mnie to iskrzenie między Kate a Castle. Od 1 sezonu są na takim samym etapie co obecny odcinek. Robią z tego jakąś miłość rodem z Titanica, jakby co najmniej ich "chodzenie" ze sobą miało serial kończyć facepalm. Serena bardzo ładnie i zwinnie wzbogaciła odcinek, a sprawa jak to sprawa niczym wyróżniającym się nie wybiła, choć przyznam, że była ciekawa :). 7/10.
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 20m 38s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows 7 Chrome

Wróć do Sezon 4

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość