[4x13] An Embarrassment of Bitches

W tym miejscu dyskutujemy na temat najnowszych odcinków sezonu.

Ocena odcinka (1-10)

10
3
50%
9
3
50%
8
0
Brak głosów
7
0
Brak głosów
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 6

Postautor: Miss Beckett » 18 lis 2011, o 17:53

Tytuł: An Embarrassment of Bitches
Premiera USA: 23 stycznia 2012

Obrazek

Kiedy słynny trener psów zostaje zabity, dochodzenie prowadzi do charyzmatycznej gwiazdy reality show Kayi Cappuccio (gościnnie Hilarie Burton, "White Collar"). Kay, ulubienica tabloidów i portalów plotkarskich na całym świecie, osiągnęła sławę nie posiadając jakiś zauważalnych umiejętności i talentu. Ale wydaje się być więcej w jej historii, niż to pokazuje- czy to dotyczy również morderstwa?
Justin Hartley ("Smallville") zagra Reggie Starra, chłopaka Kayi, a Nana Visitor ("Star Trek: Deep Space Nine") wcieli się w rolę doktor Patty Barker, wybitnej terapeutki, wezwanej do sprawy, kiedy okazuje się, że jeden z jej klientów był świadkiem morderstwa.
Awatar użytkownika
Miss Beckett

Online: 113d 21h 49m 21s
Otrzymał podziękowań: 222 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker i Chuck
    Macintosh Safari

Postautor: Miss Beckett » 24 sty 2012, o 03:23

I na to czekałam, zadowolona w 99% z odcinka. Przyjaciele z czterema łapami sprawili, że ten odcinek był bardzo przyjemny. Bitwy w papier, kamień i nożyce tego się mało spodziewałam, ale wyszło w tych scenach świetnie ;). Espo mi zainponował jak pod koniec przerzucił tego Justina coś pięknego. Rozmowy Castle z psiakiem (który swoją drogą był 'omujborze' :3) bawiły, scenka w mieszkaniu Kate z tą kanapą :D taa ciężką ręką go chciała, ale jak można nie wpuścić takiego futrzaka na kanapę :3 to grzech. I jeszcze ta scenka w której Castle rywalizował z Beckett między psem xD hahahaha w myślach mówiłam "idź do niej.. no daawaj!" i wybrał tę laskę facepalm.. no cóż to przecież tylko pies :D i oooczywiście wracając do scenki z mieszkania B. gdzie C pokazał jej jak masować psiaka.. i te spojrzenia.. ahh z całym sercem i z mojej miłości do psów dałam temu odcinkowi ocenę 10 :) Royal zasłużył nawet na 11! a tego małego chichuachua to egh.. w kaganiec :/ glownie przez to jak chciał Ricka dziabnąć..
Awatar użytkownika
Miss Beckett

Online: 113d 21h 49m 21s
Otrzymał podziękowań: 222 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker i Chuck
    Windows 7 Chrome

Postautor: Sheldie » 25 sty 2012, o 21:06

No i co ja mam tu napisać? Nie ma sensu kopiować posta Miss, nic dodać nic ująć. Także podpisuję się obiema łapkami i daję 10, chociaż to za mało ;)
Awatar użytkownika
Sheldie
Kierownik sklepu

Online: 40d 19h 24m 50s
Otrzymał podziękowań: 10 razy
Ulubiona postać: Team Bartowski
Obecnie oglądam: Castle, TBBT, HIMYM
    Windows 7 Firefox

Postautor: Papilarny » 28 sty 2012, o 20:56

Bardzo zabawny odcinek, no i przemiły labrador jako gwiazda odcinka :D. Śmiałem się praktycznie przez cały czas: standardowo teksty Castle'a, również Beckett, podchody Esposito do Kapuczino, tylko Ryan jakiś taki niemrawy. Aha, rozbroiła mnie scena, w której Rick pokazywał Kate jak masować psa, trochę żałosna. Wielka scena uniesienia, fanki mają mokro w majtkach - RICHARD DOTKNĄŁ KATE!!!!!!!! Ale poza tym - 9/10 :D.
Awatar użytkownika
Papilarny

Online: 37d 2h 6m 18s
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
Obecnie oglądam: Game of Thrones, Sons of Anarchy
    Windows 7 Firefox

Postautor: Note » 30 sty 2012, o 00:48

Zajebisty odcinek! Twórcy pokazali, że nie muszą nam podawać na tace odcinków rozłożonych na części lub z szaloną akcją rodem z 4x07, by zrobić naprawdę solidny ep. Gra aktorska była na wysokim poziomie, fabuła i samo śledztwo może niezbyt początkowo wróżyło coś wciągającego, bo kto mógłby pomyśleć, że śledztwo na temat śmierci tresera psów nas zaciekawi? Przynajmniej ja tak myślałem i teraz widzę jak bardzo się myliłem. Ten odcinek zwracał szczególną uwagę mą na mimikę twarzy postaci podczas dialogów i naliczyłem ich sporo. Nawet mnie tak zafascynowały, że kilkakrotnie przesuwałem do danej sceny. Głównie byli to Castle, Beckett, piękna Kay i Esposito. Sam występ gościnny aktorki w roli Kay Cappuci bardzo przyjemny, bo aktorka była bardzo piękna :wstyd: . Psy też były bardzo fajne, ale na statuetkę nafajniejszego i najładniejszego psa zasługuje urokliwy labrador. Scena jak Castle dotyka dłoni Beckett żałosna, co zresztą zauważył Pilar, bo nie wiem w jakim kierunku idą scenarzyści, ale ja już się przyzwyczaiłem do tego, że są parą w pracy i jakieś spięcia, romansiki byłyby bardzo dziwnie wyglądającymi w praktyce, bo takie igranie między nimi od tylu odcinków i nadal nic może się przejeść każdemu. 9/10.
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows 7 Chrome

Postautor: afgani » 3 lut 2012, o 18:34

Odcinek jak najbardziej pozytywnie oceniam, można było się pośmiać... czasami i historia też była dosyć wciągająca, no i Rick dotknął Kate szkoda tylko, że wyszło im to niezręcznie odrobinkę :D
Dzielenie się psem i ta mina psa jak Kate usiadła na sofę, czy tam kanapę(nie rozróżniam) to było coś :-P
Bd 9
Awatar użytkownika
afgani

Online: 121d 9h 11m 9s
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Ulubiona postać: Chuck Sarah
Obecnie oglądam: WSZYSTKO
    Windows XP Firefox

Postautor: roztrzepana » 3 lut 2012, o 23:11

z lenistwa wcześniej nic nie napisałam :P bardzo fajny, przyjemny epek. labrador był słodki :) jak już wcześniej powiedzieliście scena w mieszkaniu Kate z tym psiakiem urocza.. mój pies dokładnie tak na mnie wymusza żeby wejść na łóżko :D już trochę mnie męczy takie krążenie wkoło między Castle i Beckett.. powinni to jakoś rozwiązać owszem chemia jest ale kurcze.. ile można wytrzymać.. mało realistyczne to się zaczyna robić.. twórcy powinni posłuchać Stany :D a i Espo mnie rozbrajał z tą całą Kay <śmiesznie miała na nazwisko :P >
9
Awatar użytkownika
roztrzepana

Online: 5d 21h 36m 42s
Otrzymał podziękowań: 57 razy
Ulubiona postać: Kate Beckett
Obecnie oglądam: Castle
    Windows 7 Firefox

Wróć do Sezon 4

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość