[4x20] The Limey

W tym miejscu dyskutujemy na temat najnowszych odcinków sezonu.

Ocena odcinka (1-10)

10
0
Brak głosów
9
3
75%
8
1
25%
7
0
Brak głosów
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów

Liczba głosów : 4

[4x20] The Limey

Postautor: Miss Beckett » 20 lut 2012, o 21:32

Tytuł: The Limey
Premiera USA: 2 kwietnia 2012

Obrazek

Diabelnie przystojny detektyw z Scotland Yard, współpracuje z Castle i Beckett aby znaleźć osobę odpowiedzialną za morderstwo przyjaciela jego córki. W międzyczasie Lanie przekonuje Beckett, że musi zrobić pierwszy ruch przed Castle zanim będzie za późno.
Ostatnio zmieniony 3 kwie 2012, o 21:31 przez Miss Beckett, łącznie zmieniany 3 razy
Awatar użytkownika
Miss Beckett

Online: 113d 21h 49m 21s
Otrzymał podziękowań: 222 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker i Chuck
    Windows 7 Chrome

[4x20] The Limey

Postautor: Quox » 3 kwie 2012, o 10:21

Powoli zaczyna śmierdzieć tandetnym finałem sezonu :nea Mam nadzieję, że twórcy jakoś pozytywnie zaskoczą...
Awatar użytkownika
Quox

Online: 1d 18h 54m 6s
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Ulubiona postać: Zack Addy
Obecnie oglądam: 17 seriali
    Windows 7 Opera

[4x20] The Limey

Postautor: roztrzepana » 3 kwie 2012, o 10:36

odcinek fajny ale spodziewałam się większych fajerwerków.. znowu przesadzili z robieniem smaku.. a przynajmniej mi.. odcinek wielbię głównie za LANIE! i chcę więcej scen Kate z Lanie! no i ten agent też był niczego sobie :D
zachowanie Ricka przypomina zachowanie rozzłoszczonego dzieciaka ale.. paradoksalnie to dobrze (no może bez przesady :p) bo przynajmniej w tej całej naciąganej sytuacji między C-B on zachowuje się jak on(Castle z czasów gdy go poznajemy)..

już sobie wymśliłam teorię co się będzie mniej więcej działo w następnych odcinkach i ciekawa jestem czy się sprawdzi..
Awatar użytkownika
roztrzepana

Online: 5d 21h 36m 42s
Otrzymał podziękowań: 57 razy
Ulubiona postać: Kate Beckett
Obecnie oglądam: Castle
    Windows 7 Chrome

[4x20] The Limey

Postautor: Sheldie » 3 kwie 2012, o 16:52

Po obejrzeniu odcinka przypomniała mi się scenka z dzieciństwa: pokłóciłam się z kolegą i jak to dzieciaki robiliśmy z tego wielkie halo nie odzywając się do siebie przez tydzień. Oczywiście później się pogodziliśmy bla, bla, bla...No nie ważne. Chodzi mi o to, że Rick zachowuje się jak urażony 5-latek i z dnia na dzień znajduje sobie nową zabaweczkę w postaci rozchichotanej blondyny. No ja rozumiem, że jest zły na Kate i tak dalej, ale bez przesady. Sama pani detektyw również nie zachwyciła mnie specjalnie i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że finał może okazać się po prostu klapą. Sytuacja pomiędzy Castlem a Beckett czasami przypomina mi jakąś idiotyczną telenowelę brazylijską. Czy Katerina wybierze Ricardo czy Juana? :P Przez cały odcinek takie myśli krążyły mi po głowie.
Dwie gwiazdeczki, które wyjątkowo przypadły mi do gustu to ofc. Lanie i Colin 'best british accent ever' Hunt ;) Ostatnio brakowało mi tej sarkastycznej Lanie, która w końcu wbiła Kate coś do głowy. Z kolei inspektor ze Scotland Yardu sprawił, że jeszcze bardziej pokochałam brytyjski akcent :D
Ogólnie odcinek znośny, chociaż nie porywający.
Awatar użytkownika
Sheldie
Kierownik sklepu

Online: 40d 20h 17m 25s
Otrzymał podziękowań: 10 razy
Ulubiona postać: Team Bartowski
Obecnie oglądam: Castle, TBBT, HIMYM
    Windows 7 Firefox

[4x20] The Limey

Postautor: Miss Beckett » 3 kwie 2012, o 17:37

Wkurza mnie już powoli to wszystko.. generalnie pod koniec odcinka krzyczałam "Co za idiotka.. dlaczego odmówiłaś?!" .. a potem "oddzwoń do niego! taaaak.. dobrze podnieś telefon i zadzwoń!" w ostatnich sekundach.. "Goood Girl!". Nie jestem już całkowicie fanką ich związku.. prawdę mówiąc od jakiegoś czasu oglądam ten serial tylko ze względu na Stane i Jon'a. Co do odcinka.. bardzo miło się go oglądało, akcja na tym przyjęciu.. no nawet, ale Stana swoim wyglądem .. po prostu mmmh nie wiem jak to nazwać.. ślicznie wyglądała. Generalnie świetnie mi się ogląda ten serial bez scen z Castle :D daje temu odcinkowi 9 :)
Awatar użytkownika
Miss Beckett

Online: 113d 21h 49m 21s
Otrzymał podziękowań: 222 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker i Chuck
    Windows 7 Chrome

[4x20] The Limey

Postautor: CMP » 3 kwie 2012, o 20:02

Miss Beckett pisze:Generalnie świetnie mi się ogląda ten serial bez scen z Castle :D daje temu odcinkowi 9 :)

Mi wręcz przeciwnie. Wrócił stary dobry Rick, a nie jakiś nudziarz, co czeka i czeka na jedną dziewkę. Skóra, ferrari, czego chcieć więcej?

Beckett już sama nie wie co robić, bardzo ogłupili tę postać. Nawet nie domyśliła się, że mógł słyszeć przesłuchanie. Słabiutko...

Sheldie pisze:Sytuacja pomiędzy Castlem a Beckett czasami przypomina mi jakąś idiotyczną telenowelę brazylijską. Czy Katerina wybierze Ricardo czy Juana? :P Przez cały odcinek takie myśli krążyły mi po głowie.

Zgadzam się. Przekombinowali za bardzo i mają za swoje. Jednak chyba dostaną jeszcze 1 sezon.
Awatar użytkownika
CMP

Online: 65d 8h 18m 50s
Otrzymał podziękowań: 724 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Community in da HOUSE
    Windows 7 Firefox

[4x20] The Limey

Postautor: roztrzepana » 4 kwie 2012, o 01:09

CMP pisze:Zgadzam się. Przekombinowali za bardzo i mają za swoje. Jednak chyba dostaną jeszcze 1 sezon.

lepiej żeby go dostali bo przez cały sezon skutecznie utrzymywali te wszystkie tajemnice a ciekawi mnie kilka rzeczy... a te czwarte sezony są feralne.. bo mniej więcej w tym samym momencie s4 zraziłam się do Chucka.. co Castle zaczął mnie wkurzać..

i zgadzam się, że trochę przeginają z Beckett, która kompletnie nie ogarnia sytuacji.. zakochane kobiety ciężko myślą ale żeby aż tak !?

teraz zmiast mówić 'in marlowe i trust' będę mówić i don't trust.. facet spieprzył Caskett i za długo trzymał te sekrety.. <dlatego muszą dostać s5.. wtedy może się zrobi ciekawie!!!!!!>
Awatar użytkownika
roztrzepana

Online: 5d 21h 36m 42s
Otrzymał podziękowań: 57 razy
Ulubiona postać: Kate Beckett
Obecnie oglądam: Castle
    Windows 7 Chrome

[4x20] The Limey

Postautor: Papilarny » 13 kwie 2012, o 15:10

Szlag mnie trafia, jak czytam gdziekolwiek komentarze w stylu "BECKETT JEST TAKA KOCHANA ZAWSZE OTWARTA NIGDY NIE SPRAWIALA RICKOWI PROBLEMOW KOCHA GO A TEN CHAM SIE SZWEDA Z JAKIMIS BLACHARAMI I W OGOLE ZAL", a te nasilają się. Ja akurat trzymam stronę Castle'a, aczkolwiek uważam, że obydwoje zachowują się tragicznie. Wracając do samego Ricka - kurde, niby zdobył się na wyznanie miłości, ale w trudnym momencie, z drugiej strony - w przypadku Chucka i Sary pocałunek, który był efektem zagrożenia życia tylko upewnił ich w przekonaniu, że coś między nimi iskrzy. Sam odcinek był porządny, pośmiałem się trochę, ale jak dalej mają zamiar w ten sposób toczyć tą telenowelę to długo nie wytrzymam. 8/10, bo ładna Beckett była

Za ten post autor Papilarny otrzymał podziękowanie od
Miss Beckett
Awatar użytkownika
Papilarny

Online: 37d 2h 6m 18s
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
Obecnie oglądam: Game of Thrones, Sons of Anarchy
    Windows 7 Firefox

[4x20] The Limey

Postautor: afgani » 14 kwie 2012, o 11:58

Mi ogólnie odcinek przypadł do gustu, można było się pośmiać i śledztwo też nie nużyło, powrót Ricka na starą drogę też zbytnio mnie nie zszokował, wręcz przeciwnie spodziewałam się tego... w końcu ile można czekać. Choć wyraźnie Lanie dała do zrozumienia Kate, że nie powinna czekać na "poukładanie" swoich spraw i powiedzieć Castle co czuję do niego to jakoś nie widać by w niedługim czasie się na to odważyła, choć muszę przyznać, że chyba próbowała :D
9 ode mnie za kolesia z seksi akcentem :keke2:
Awatar użytkownika
afgani

Online: 121d 9h 11m 9s
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Ulubiona postać: Chuck Sarah
Obecnie oglądam: WSZYSTKO
    Windows XP Firefox

Wróć do Sezon 4

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość