Radiowy FAQ

Tematy związane z dawnym projektem forumowego radia.

Radiowy FAQ

Postautor: Note » 20 wrz 2011, o 22:25

Proponujemy przed każdą audycją przestudiować poniższy FAQ, który zawiera najważniejsze informacje na temat forumowego radia.


Jak słuchać radia?

Najpierw ściągamy link, który zawsze przed audycją będzie widoczny nad sb jak i na portalu i forum. Następnie odtwarzamy ściągnięty pliczek dowolnym odtwarzaczem (np: winamp).Co zrobić, gdy zechcę połączyć się z radiem?

Łączenie z prowadzącymi będzie odbywało się za pośrednictwem skype. Jeśli posiadasz tam konto, to wystarczy, że w wyszukiwarce wpiszesz nazwę naszej strony - chucktv.pl . Następnie klikacie na opcję inicjującą połączenie.


O czym na audycji?

Na każdej audycji nie obejdzie się od informacji na temat naszej strony lub podobnych informacji, które będą przekazywane do prowadzących od administratorów strony. Większość czasu prowadzący poświęcą na tematy wokół naszego serialu, czyli najnowsze newsy/informację, spoilery lub wydarzenia otaczające aktorów grających w serialu.


Czy mogę na następny dzień odsłuchać audycji?


Tak, ponieważ każda audycja będzie nagrywana i umieszczana w specjalnym subforum specjalnie dla osób, które po prostu nie miały czasu lub po prostu zapomniały.


Ile będzie trwać audycję?


Generalnie nie jesteśmy w stanie powiedzieć z dokładnością minutową czasu trwania. Minimum to 1,5h, ale jeśli na antene dzwonić będą osoby i temat będzie się wrzał, to zawsze o te kilkanaście minut można przedłużyć. Oczywiście nie wykluczamy opcji skrócenia audycji, bo i taka możliwość niekiedy może nastąpić.


Kto właściwie będzie na antenie?


Główną prowadzącą jest moderatorka Miss Invisible, a jej towarzyszami są bartolomeo i PanCartoon, który będzie grzał pozycję radiowego DJ'a, jak i trzeciego prowadzącego
Awatar użytkownika
Note
 
Posty: 1839
Rejestracja: 14 paź 2010, o 22:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Online: 42d 5h 20m 38s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Płeć: Fan
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows XP Firefox

Wróć do Radio

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
ChuckTV.pl © 2010-2012 DuDeStudio.pl
cron