[5x01] After The Storm

W tym miejscu dyskutujemy na temat najnowszych odcinków sezonu.

[5x01] After The Storm

Postautor: Papilarny » 27 wrz 2012, o 10:49

Obrazek
Widzę, że nikt się za to nie zabrał, a warto, bo dyskusje o kolejnych odcinkach Castle'a trzymały te forum przy życiu, więc pomyślałem, że warto do tej tradycji wrócić. Jak Wam się podobał odcinek?
Mnie bardzo. Wiadomo, swoją część zrobiła tutaj rozłąka i mimo narzekania podczas ostatnich kilku odcinków, ten wypadł pozytywnie. Na plus oczywiście wszelkie sceny pokazujące, jak związek Ricka i Kate wniósł się na nowy poziom, uważam, że aktorzy poradzili sobie całkiem dobrze z przedstawieniem tej chemii. Cała reszta postaci: Martha, Alexis, Javi, Ryan czy Gates również ucieszyła mnie swoją obecnością. Jasne, pojawiło się kilka drobnych nieścisłości, ale już się przyzwyczaiłem, żeby nie rozpatrywać Castle'a jako skomplikowanego dzieła, lecz zwyczajnie się nim napawać. Byłoby 8/10, gdyby nie olśniewająco, fantastycznie, wspaniale wyglądająca Beckett, więc 9/10.
Awatar użytkownika
Papilarny

Online: 37d 2h 6m 18s
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
Obecnie oglądam: Game of Thrones, Sons of Anarchy
    Windows 7 Firefox

[5x01] After The Storm

Postautor: Gorgutzz » 28 wrz 2012, o 06:08

Podobnie jak Papilarnemu mnie także odcinek się podobał, chociaż liczyłem, że będą musieli się trochę bardziej wysilić przy próbie pozbycia się Madoxxa, chociaż to drobny szczegół . Związek głównych bohaterów przeniósł się na nowy, inny poziom, co zostało świetnie pokazane, tak jak i fakt, chcą to na razie zachować dla siebie. Cała reszta postaci wypadła również bardzo dobrze, szczególnie Alexis :D. Moim zdaniem cały odcinek trzyma poziom i na dobre rozpoczęcie sezonu daje 10/10.
Awatar użytkownika
Gorgutzz
Greta

Online: 24d 20h 49m 9s
Otrzymał podziękowań: 10 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Za dużo żeby wymieniać
    Windows 7 Chrome

[5x01] After The Storm

Postautor: Sheldie » 29 wrz 2012, o 13:48

Gdyby Marlowe spełniał wszystkie moje życzenia tak jak to zrobił w tym odcinku, to byłabym w siódmym niebie. Tak samo jak w Chucku, piąty sezon przywrócił humor z pierwszych sezonów. Miła odmiana, zwłaszcza, że ostatnio było troszkę za poważnie. Cieszę się, że pomimo tego progresu w relacjach, Castle i Beckett w ogóle się nie zmienili. Oczywiście duże ukłony dla Nathana i Stany, bo spisali się świetnie.
Reszta postaci też wypadła świetnie (Martha i Ryan dalej wpieprzają się w najmniej odpowiednim momencie :D ). Mam tylko nadzieję, że Alexis niedługo wyjedzie na studia, bo naprawdę za nią nie przepadam.
Jedyna rzecz do jakiej mogę się przyczepić, to sprawa Maddoxa. Trochę za proste to wszystko było, chociaż rozumiem, że scenarzyści chcieli szybko zakończyć ten wątek i ruszyć dalej. Teraz tylko czekać na następną bombę.
Ogólnie mówiąc, wszystko świetnie, Stana jak zwykle olśniewająca, a Marlowe naprawdę się popisał. I leci ocena 10/10.
Awatar użytkownika
Sheldie
Kierownik sklepu

Online: 40d 20h 17m 25s
Otrzymał podziękowań: 10 razy
Ulubiona postać: Team Bartowski
Obecnie oglądam: Castle, TBBT, HIMYM
    Windows 7 Firefox

[5x01] After The Storm

Postautor: CMP » 29 wrz 2012, o 14:34

Sheldie pisze: a Marlowe naprawdę się popisał.

Przeto Marlowe nie pisał tego odcinka.

Za ten post autor CMP otrzymał podziękowanie od
Papilarny
Awatar użytkownika
CMP

Online: 65d 8h 18m 50s
Otrzymał podziękowań: 724 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Community in da HOUSE
    Windows 7 Firefox

Re: [5x01] After The Storm

Postautor: PanCartoon » 29 wrz 2012, o 15:53

Evil CMP pisze:
Sheldie pisze: a Marlowe naprawdę się popisał.

Przeto Marlowe nie pisał tego odcinka.

Dlatego ten odcinek był taki dobry :keke2:

Za ten post autor PanCartoon otrzymał podziękowanie od
CMP
Awatar użytkownika
PanCartoon

Online: 206d 38m 13s
Otrzymał podziękowań: 375 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Chuck, Castle, TBBT, HIMYM, VD
    Windows 7 Firefox

[5x01] After The Storm

Postautor: Note » 6 paź 2012, o 11:34

Jak dla mnie świetne otwarcie sezonu i tak właśnie w skrócie określę ten odcinek. Bałem się, że ich relacja rzucona w całkiem nowej sytuacji potrwa chwilę, ale jak na razie nie zapowiada się na rychły koniec. Najwidoczniej twórcy nabrali rozumu do głowy i po 4 sezonach mieszanie między tą dwójka dadzą nam pełny sezon w którym będziemy oglądać Beckett i Castle w podobnych sytuacjach, które wypadają bardzo śmiesznie i są świetnym powiewem świeżości. Mimo iż odcinek znów zagłębił się w głównym wątku serialu, to jakoś dla mnie spadł on na dalszy plan, bo bardziej śledziłem zachowanie ich w nowej sytuacji niż twardo obserwowałem to co się stanie w sprawie matki Beckett. 8/10 :).
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 20m 38s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows 7 Chrome

[5x01] After The Storm

Postautor: afgani » 6 paź 2012, o 18:47

Według mnie świetny początek, a najlepsza to początkowa scena jak Rick kazał Kate schować się do szafy, dobrze, że oglądałam w łóżku bo jak bym oglądała na krześle to bym z pewnością z niego spadła xD
Poza tym przez chwilę myślałam, że Beckett zabije tego polityka ale na szczęście się powstrzymała, choć mogła mu przywalić trochę mocniej tak na zachętę :-P
9/10
Awatar użytkownika
afgani

Online: 121d 9h 11m 9s
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Ulubiona postać: Chuck Sarah
Obecnie oglądam: WSZYSTKO
    Windows XP Firefox

Wróć do Sezon 5

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość