Czy 5 sezon spełnia wasze oczekiwania?

Dyskusje na temat serialu Chuck.

Postautor: Note » 26 lis 2011, o 13:44

Czy 5 sezon spełnia postawione przez was oczekiwania? Co sądzicie o zmianach w serialu? Wypisujcie swoje wady i zalety tego sezonu oraz oczekiwania na najbliższy odcinek, który może ze względu na przerwę w emisji podwyższyć fabularną poprzeczkę.
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows 7 Chrome

Postautor: Sagi » 26 lis 2011, o 20:24

jedyną wadą jak dla mnie jest że to jest odstatni sezon :( :(
Jak dla mnie sezon na wysokim poziomie nie brakuje buy more ani szpiegowskich/rodzinnych/miłosnych intryg w serialu :)
Humor również jest bardzo ważnym i widocznym elementem w tym serialu. Jak dla mnie zakończenia niektórych epizodów zadawalającę.
Jedyne co mi brakuje to pociągniecie wątku Marry i Stephena (Papa i Mama B.) to były bardzo pozytywne postacie które z radością oglądałem.W bieżącym sezonie chciałbym zobaczyć więcej intryg i "problemów" w spokojnym i zbyt słodkim życiu Eliie i Devona, nie żebym im źle życzył ale chciałbym ich zobaczyć w bardziej dynamicznych akcjach. Od początku serialu interesuje mnie wątek intersectu, W tym sezonie stęskniłem się za kungfuu Chucka :):). Mogli by ukazać trochę więcej Flashy ( nie zoomów)

W 5 Sezonie można zaobserwować wiele zmian. Metamorfozę Jeffa jak i w pewnym stopniu Morgana. Tak jak mówił Fedak widać jak nasi bohaterowie radzą sobie bez pomocy CIA :)

Za ten post autor Sagi otrzymał podziękowanie od
Note
Sagi
Kierownik sklepu

Online: 8d 16h 31m 17s
Otrzymał podziękowań: 15 razy
    Windows XP Chrome

Postautor: Note » 26 lis 2011, o 20:31

Sagi pisze:jedyną wadą jak dla mnie jest że to jest odstatni sezon

Wszystko się kiedyś musi skończyć. Niestety...

Sagi pisze:Jak dla mnie sezon na wysokim poziomie nie brakuje buy more ani szpiegowskich/rodzinnych/miłosnych intryg w serialu

Tutaj się nie zgodzę. Przypomnij sobie dawne BM z 1/2 sezonu. Tam to po prostu wymiotka pod dywan była. Własnie już od 4 sezonu powoli BM traciło formę i teraz w tym sezonie utwierdziło mnie w fakcie, że BM nie będzie takie jak dawniej.

Sagi pisze:Metamorfozę Jeffa

Lipa ta metamorfoza. On się urodził idiotą (w serialu oczywiście) i trochę tak dziwnie go porządnym oglądać.
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Windows 7 Chrome

Re: Czy 5 sezon spełnia wasze oczekiwania?

Postautor: Quox » 27 lis 2011, o 15:24

Note pisze:
Sagi pisze:Metamorfozę Jeffa

Lipa ta metamorfoza. On się urodził idiotą (w serialu oczywiście) i trochę tak dziwnie go porządnym oglądać.

Mi metamorfoza również się podoba :P Zwłaszcza moment, w którym wezwał policję po Lestera.

Moim zdaniem 5. sezon różni się od innych, przede wszystkim klimatem. Po pierwszych słabych odcinkach, sezon powoli nabiera rozpędu i myślę, że po odcinku świątecznym (który sam w sobie ma być a'la finał) wszystko rozpędzi się jeszcze bardziej!
Awatar użytkownika
Quox

Online: 1d 18h 54m 6s
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Ulubiona postać: Zack Addy
Obecnie oglądam: 17 seriali
    Windows 7 Opera

Postautor: afgani » 27 lis 2011, o 19:40

Moje oczekiwania jak na razie są "zaspokajane" przez serial, co prawda dużo lepiej było w pierwszych sezonach, bo było więcej ciekawych akcji, więcej kung-fu, więcej humoru i ogólnie wszystkiego było więcej i serial "wciągał aż było miło" . teraz też wciąga ale tak jakoś mniej, rozumiem że coś musiało się zmienić w serialu, bo przecież ciamajdą główny bohater całe życie być nie może ale trochę dobrej bijatyki by się przydało albo chociaż coś mocno chwytającego za serce, bo jak na razie to ucieszył mnie jedynie widok Morgana tracącego Intersect :-P
Awatar użytkownika
afgani

Online: 121d 9h 11m 9s
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Ulubiona postać: Chuck Sarah
Obecnie oglądam: WSZYSTKO
    Windows XP Firefox

Wróć do Ogólna dyskusja

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość