"Chuck - Happy End" ?Pomysły na zakończenie Chucka (filmem?)

Dyskusje na temat serialu Chuck.

Postautor: b4rt4ss » 12 lip 2012, o 16:08

Jak już wcześniej pisałem w temacie finałowego odcinka, czegoś mi tam brakowało. Był to dobry odcinek jako koniec sezonu, lecz nie całego serialu.
Dlatego postanowiłem założyć ten temat, w którym każdy pisał by, jak w jego mniemaniu mógłby wyglądać finał /lub/ w końcu zakończenie jest otwarte więc można nawet możemy przyjąć, że opowieść kończy się właśnie na plaży - a finał będzie jako film (tak sobie pogdybajmy - w końcu sami twórcy Chucka mówili w którymś tam wywiadzie, że z chęcią by zrobili film, gdy ktoś miał jakiś fajny pomysł na to).
Piszcie również czego wam zabrakło w całej serii, a którą można by było zobaczyć w filmie - np: brak pracy Chucka nad Intersektem - w końcu jest komputerowcem więc mógł go zgłębić, udoskonalić itp. Jak widzicie dalszy rozwój wydarzeń...
Może wspólnymi siłami uda nam się stworzyć jakiś pomysł na film w stylu "Chuck - Happy End" ?!
W sumie po pocałunku Sarah mogła powiedzieć:
"Sorry, ale ten Twój przyjaciel - Morgan nie miał racji - niestety to nie działa".
I tym sposobem mogła by się zacząć nowa przygoda aby Sarah odzyskała pamięć /lub nie/ - nowa praca nad projektem Intersekt, "agentem X" itp.

Niech Chuck będzie z wami ! :sidious: Podzielcie się swoimi pomysłami !
Awatar użytkownika
b4rt4ss
Donator
Donator

Online: 1d 21h 38m 2s
Otrzymał podziękowań: 8 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Chuck - ponownie
    Windows Vista Chrome

Re: "Chuck - Happy End" ?Pomysły na zakończenie Chucka (film

Postautor: kamil1735 » 16 lip 2012, o 18:44

Według mnie mogło by być tak że Orion jakimś cudem przeżył i przerobił te okulary tak że przywróciły Sarze pamięć.
Czego mi brakowało?? hmm...
Na pewno Oriona, ponieważ z nim byłyby ciekawsze misje i w którymś odcinku Orion dał Chuckowi ten panel co nosił na ręce i później nie wiadomo co sie z nim stało.
kamil1735
Obibok z BuyMore

Online: 19h 6m 53s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ulubiona postać: Sarah Walker
    Windows 7 Chrome

Postautor: Stillzaq » 18 lip 2012, o 00:24

@up
To Gubernator. Ojciec Chucka zrobił dla niego zegarek pod 2.0, później zabiera mu go Shaw, następnie Chuck odzyskuje. I ponownie zegarek, a właściwie 3 zegarki widzimy w 4x01, podczas ubierania się Chucka.

@topic
Czego brakowało? Ja chce 6 sezon! :D
Awatar użytkownika
Stillzaq
Sprzedawca z BuyMore

Online: 1d 2h 8m 20s
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Ulubiona postać: Chuck and Sarah
Obecnie oglądam: Dexter, Castle, The Walking Dead, Suits
    Windows XP Firefox

Postautor: CMP » 18 lip 2012, o 02:00

Stillzaq pisze:To Gubernator.

Regulator :P

Ale mu chodziło o panel "orionowski", który dał Chuckowi w 2x22, jak wtedy nie miał jeszcze Intersektu 2.0.

Za ten post autor CMP otrzymał podziękowanie od
Stillzaq
Awatar użytkownika
CMP

Online: 65d 8h 18m 50s
Otrzymał podziękowań: 724 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Community in da HOUSE
    Windows 7 Firefox

Postautor: Szym » 18 lip 2012, o 12:27

Mnie też zabrakło kogoś z tych "dobrych", Oriona, Larkina albo chociaż tego z MI6 co Sarę podrywał w epie z Perseuszem. Nie obraził bym się też za większy wątek szpiegowski, niż ten Shawa (podobno 2 lata planował, a Chuck w 5 minut go rozwalił). Na koniec więcej z przeszłości Sary, odcinek ósmy zostawił tylko niedomówienia.
Awatar użytkownika
Szym

Online: 56d 10h 47m 55s
Otrzymał podziękowań: 143 razy
Ulubiona postać: Sarah i Casey
Obecnie oglądam: Person of Interest, Castle, White Collar
    Windows 7 Opera

Postautor: Papilarny » 18 lip 2012, o 15:46

CMP pisze:

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Intersect#The_Governor

@down:
zwracasz uwagę Stillzaqowi, a wcale nie masz racji, więc Cię poprawiam.
Ostatnio zmieniony 18 lip 2012, o 17:24 przez Papilarny, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Papilarny

Online: 37d 2h 6m 18s
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
Obecnie oglądam: Game of Thrones, Sons of Anarchy
    Windows XP Firefox

Postautor: CMP » 18 lip 2012, o 16:12

Papilarny pisze:
CMP pisze:

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Intersect#The_Governor

No i co w związku z tym?
Awatar użytkownika
CMP

Online: 65d 8h 18m 50s
Otrzymał podziękowań: 724 razy
Obecnie oglądam: Community in da HOUSE
    Windows 7 Firefox

Postautor: plomien7 » 20 lip 2012, o 18:42

Jak dla mnie powinien powstać film taki 2-2,5h. Np. Rok później pojawia się nowy zły, który zbudował od podstaw nowe imperium na całym świecie i stworzył on program dzięki któremu kontaktuje się ze wszystkimi i ma w nim całą bazę danych. Wysyłani zostają dobrze wyszkoleni szpiedzy, lecz wszyscy szybko giną. Zły zawsze wyprzedza wszystkich o krok. W tym czasie Chuck razem z Morganem i Sarą dalej prowadzą własną firmę szpiegowską. Podczas wszystkich misji Sara zdaje sobie sprawę z wielu rzeczy, np. dlaczego lubiła Chucka, co w nim takiego było oraz uświadamia sobie że jest on innym szpiegiem ponieważ nie chce zabijać złych ludzi i po raz kolejny podoba jej się to w nim. Po pewnym czasie rząd prosi Chucka, aby wraz ze swoją ekipą zajął się sprawą wyżej wspomnianego imperatora :] Na zabójczą misję powraca Casey wraz z Getrudą.W tym samym czasie dzwoni mama Chucka i mówi mu że w skopiowanych danych z komputera Oriona znalazła tzw. karty intersektu, za pomocą których Sarah straciła pamięć oraz że posiada wszystkie dane aby stworzyć "antykarty" oraz nowego intersekta i przywrócić dawną Sarę. Mama Chucka razem z Elly oraz kapitanem Czadowym pracują nad kartami a w tym czasie rozpoczyna się bardzo trudna misja dla naszych bohaterów. Jeżdżą po całym świecie i wyciągają informację od pośredników. Podczas tych misji są w wielu miejscach w których byli w serialu. Większość z nich Sarah przypomina sobie oraz ważne chwile związane z nimi. Pomaga jej w tym Chuck( mogły by tu być pokazywane urywki z serialu z tych wydarzeń) Późnymi wieczorami Chuck pomaga poprzez internet tworzyć antykarty intersektu. W trakcie wszystkich misji Sarah ponownie zakochuje się w Chucku, lecz boi się o tym powiedzieć. Dopiero, gdy Chuck zostaje postrzelony w jednej z misji decyduje się mu o tym powiedzieć. Bartowski zostaje odesłany do szpitala na kilka tygodni. W tym czasie Reszta drużyny nadal rozpracowywuje grupę przestępczą. Chuck ciężko pracuje razem z mamą i siostrą nad projektem. Wreszcie go kończą. Bartowski razem z matką jadą wspomóc drużynę. W tym czasie Sarah Casey i Morgan zostają schwytani przez ostatniego pośrednika lecz Chuck z mamą w imponujący sposób ratują ich. Sara zakłada okulary, wgrywa intersekta, następnie Chuck pokazuje jej antykarty. Sarah mdleje. Budzi się następnego dnia razem ze wszystkimi wspomnieniami. Ostatecznie starcie: Drużyna Bartowski kontra pałac imperatora. Sarah oraz Chuck mają intersekta, świetnie ze sobą pracują. Ostatecznie pokonują złego. Nie chcą już mieć intersekta. W domu używają urządzenia tłumiącego i żyją sobie spokojnie. Potem Sarah jest w ciąży bla bla bla :D I happy end :] Nie ma to jak kosić trawę i z nudów wymyślać scenariusz filmu. Wiem że jest żałosny ale niektóre rzeczy by mogły być. Tylko nie myślcie że z gwiezdnych wojen coś wziąłem. Nie wiedziałem jak gościa nazwać i tą instytucję to dałem imperator :D

Za ten post autor plomien7 otrzymał podziękowania - 3
HereAndNowlukasorziomeq1100
plomien7
Obibok z BuyMore

Online: 10m 59s
Otrzymał podziękowań: 3 razy
    Windows XP Chrome

Postautor: b4rt4ss » 27 lip 2012, o 10:32

plomien7 pisze:Jak dla mnie powinien powstać film taki 2-2,5h. Np. Rok później pojawia się nowy zły, który zbudował od podstaw nowe imperium na całym świecie i stworzył on program dzięki któremu kontaktuje się ze wszystkimi i ma w nim całą bazę danych. Wysyłani zostają dobrze wyszkoleni szpiedzy, lecz wszyscy szybko giną. Zły zawsze wyprzedza wszystkich o krok. W tym czasie Chuck razem z Morganem i Sarą dalej prowadzą własną firmę szpiegowską. Podczas wszystkich misji Sara zdaje sobie sprawę z wielu rzeczy, np. dlaczego lubiła Chucka, co w nim takiego było oraz uświadamia sobie że jest on innym szpiegiem ponieważ nie chce zabijać złych ludzi i po raz kolejny podoba jej się to w nim. Po pewnym czasie rząd prosi Chucka, aby wraz ze swoją ekipą zajął się sprawą wyżej wspomnianego imperatora :] Na zabójczą misję powraca Casey wraz z Getrudą.W tym samym czasie dzwoni mama Chucka i mówi mu że w skopiowanych danych z komputera Oriona znalazła tzw. karty intersektu, za pomocą których Sarah straciła pamięć oraz że posiada wszystkie dane aby stworzyć "antykarty" oraz nowego intersekta i przywrócić dawną Sarę. Mama Chucka razem z Elly oraz kapitanem Czadowym pracują nad kartami a w tym czasie rozpoczyna się bardzo trudna misja dla naszych bohaterów. Jeżdżą po całym świecie i wyciągają informację od pośredników. Podczas tych misji są w wielu miejscach w których byli w serialu. Większość z nich Sarah przypomina sobie oraz ważne chwile związane z nimi. Pomaga jej w tym Chuck( mogły by tu być pokazywane urywki z serialu z tych wydarzeń) Późnymi wieczorami Chuck pomaga poprzez internet tworzyć antykarty intersektu. W trakcie wszystkich misji Sarah ponownie zakochuje się w Chucku, lecz boi się o tym powiedzieć. Dopiero, gdy Chuck zostaje postrzelony w jednej z misji decyduje się mu o tym powiedzieć. Bartowski zostaje odesłany do szpitala na kilka tygodni. W tym czasie Reszta drużyny nadal rozpracowywuje grupę przestępczą. Chuck ciężko pracuje razem z mamą i siostrą nad projektem. Wreszcie go kończą. Bartowski razem z matką jadą wspomóc drużynę. W tym czasie Sarah Casey i Morgan zostają schwytani przez ostatniego pośrednika lecz Chuck z mamą w imponujący sposób ratują ich. Sara zakłada okulary, wgrywa intersekta, następnie Chuck pokazuje jej antykarty. Sarah mdleje. Budzi się następnego dnia razem ze wszystkimi wspomnieniami. Ostatecznie starcie: Drużyna Bartowski kontra pałac imperatora. Sarah oraz Chuck mają intersekta, świetnie ze sobą pracują. Ostatecznie pokonują złego. Nie chcą już mieć intersekta. W domu używają urządzenia tłumiącego i żyją sobie spokojnie. Potem Sarah jest w ciąży bla bla bla :D I happy end :] Nie ma to jak kosić trawę i z nudów wymyślać scenariusz filmu. Wiem że jest żałosny ale niektóre rzeczy by mogły być. Tylko nie myślcie że z gwiezdnych wojen coś wziąłem. Nie wiedziałem jak gościa nazwać i tą instytucję to dałem imperator :D

No ten pomysł mi się podoba ! :)
Mam podobne scenariusze w głowie, które głównie tworzą się w czasie koszenia trawy (mimo iż to nudne, przynajmniej można wybrać się w krainę wyobraźni :P ) lub w pracy :D

Niebawem napiszę co sam wymyśliłem, ale muszę to jeszcze dopracować, hmmm w weekend chyba skoszę trawę ;)
Awatar użytkownika
b4rt4ss
Donator
Donator

Online: 1d 21h 38m 2s
Otrzymał podziękowań: 8 razy
Obecnie oglądam: Chuck - ponownie
    Windows Vista Chrome

Postautor: lukasor » 27 lip 2012, o 14:09

Fajny scenariusz, poczułem się jakbym czytał streszczenie prawdziwego filmu Chuck :D Nadzieja umiera ostatnia. Może kiedyś znajdzie się jakiś bogaty fan Chucka który zafunduje kontynuacje :) albo niech fani zaczną zbierać kasę, sam bym nie poskąpił :D.
Awatar użytkownika
lukasor
Assman

Online: 4d 12h 38m 38s
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Obecnie oglądam: TBBT
    Windows 7 Firefox

Następna

Wróć do Ogólna dyskusja

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości