"Chuck - Happy End" ?Pomysły na zakończenie Chucka (filmem?)

Dyskusje na temat serialu Chuck.

Postautor: swamp » 16 sie 2012, o 22:20

@Pawelk1986 To był właśnie taki typowy wyciskacz łez. A co do filmu to nie pisz o tym tak jakby to miało się nigdy nie zdarzyć. Nadal jest szansa, że dostaniemy jakiś odcinek lub właśnie film (a jeśli by naprawdę dobrze poszło to za jakiś czas może nawet cały sezon) objaśniający nam co się stało potem. Z tą końcówką jest właśnie według mnie bardzo źle zrobione, z jednej strony jakby się uprzeć to nie jest to sad end bo jednak Sarah może odzyskać pamięć, ale też nie jest to happy end. Jego brak boli najbardziej. No ale cóż, na tą chwilę pozostaje nam tylko czekać na jakieś newsy o dalszych perypetiach naszych bohaterów. Sam Zachary na Nerd HQ powiedział, że może kiedyś powstanie film, a nawet zażartował, że są momenty kiedy myślisz, że cię zdejmują z anteny, ale tak nie jest, więc czas pokaże. Cieszę się, że nie jestem jedynym widzem płci męskiej, którego ostatnia scena zdołowała.

P.S. Pomysł filmu z misją niczym z "Mission Impossible" nie jest zły.
Awatar użytkownika
swamp
Sprzedawca z BuyMore

Online: 1d 6h 19m 53s
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Ulubiona postać: Chuck i Sarah
    Windows 7 Chrome

Postautor: lukasor » 16 sie 2012, o 23:21

Nie martw się, nie odebrałem to jako ataku :) Każdy ma własne zdanie przecież.
Ja powiem tak, dla mnie to takie szukanie dziury w całym. Nie chce komuś narzucać swojego zdania czy też myślenia ale ja nadal uważam że to jest odpowiednie zakończenie. Ja niczego sobie tutaj nie muszę wyobrażać, dla mnie jest to jasne że Sarah znów pokochała Chucka. Przecież to widać choćby po tym ostatnim pocałunku. Jeśli popatrzymy na to z logicznego punktu widzenia, a także przez pryzmat całego serialu nie widzę innej możliwości jak tylko szczęśliwe życie razem Chucka i Sary. Może to głupio zabrzmi ale czy tak całują się ludzie którzy mają się zaraz rozstać? :) To był pocałunek z serii "kocham cię" :D i nie przyjmuje do wiadomości że mogło być inaczej. To mi wystarcza i twórcy pewnie pomyśleli tak samo.

Nie można oczekiwać tylko najlepszych rzeczy. W normalnym życiu też jest czasem gorzej czasem lepiej, jak w Chucku. Chuck jest całkiem innym serialem niż reszta, nie ma takiego drugiego, jest wyjątkowy pod każdym względem to także zakończenie musiało być wyjątkowe i było. Jeśli będę chciał oglądnąć dramat z happy endem to sobie puszę bajkę disneya. Dzięki tym cechom, które czynią ten serial niepowtarzalnym, ciekawym, wyjątkowym i wspaniałym, go kocham :)
Awatar użytkownika
lukasor
Assman

Online: 4d 12h 38m 38s
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: TBBT
    Windows 7 Chrome

Postautor: swamp » 17 sie 2012, o 00:00

Rzeczywiście jeśli brać pod uwagę "wygląd" pocałunku to nie był on obojętny. Jednak nawet jeśli ona sobie wszystko przypomniała to ja jestem po prostu osobą, której trzeba to podać na tacy, tak abym nie miał najmniejszych wątpliwości. Dlatego cały czas tak napieram na ten dodatkowy materiał. Nie wiem czy dobrze wywnioskowałem, ale chyba źle odebrałeś moje wypowiedzi. Jeśli chodzi o Chuck'a i Sare to jest niemożliwe, aby oni nie byli razem (no chyba, że ekipa serialu nas nienawidzi). Od samego początku wiadomo, że oni będą razem. Mi tylko nie pasuje w zakończeniu to, że nie widzimy jak Sarah odzyskuje pamięć, co się dzieje potem, a może nie odzyskuje pamięci od razu a jedynie powracają jej uczucia do Chuck'a a pamięć stopniowo... Duże jest właśnie takich różnych wersji wydarzeń i ja bym chciał zobaczyć jak się sprawy potoczą. Więc mój problem polega tylko na tym, że chciałbym mieć to wyłożone, bo jednak moim zdaniem sprawa z pocałunkiem to jest takie 50:50 niby tak ale może inaczej.

Jeśli popatrzymy na to z logicznego punktu widzenia, a także przez pryzmat całego serialu nie widzę innej możliwości jak tylko szczęśliwe życie razem Chucka i Sary.

nie wiem czy to było przez cb specjalnie napisane, ale właśnie o to chodziło twórcom, to jest to co ja nazwałem "domyślaniem się". Po prostu nie ma tego w scenariuszu, to ty tworzysz sobie zakończenie, możesz spojrzeć w przeszłość, i według tego domyślić się jak będzie w przyszłości. Więc dla mnie obowiązkową rzeczą jest rozszerzenie zakończenia, po to abym miał czarno na białym co dalej.

To, że "Chuck" jest wyjątkowy jest absolutną prawdą. Jednak dla mnie w tym finale było za dużo smutku a za mało szczęścia. Łzy mi leciały przez większość tych dwóch odcinków. Choć nie łatwo mi się przyznać do takiego rozklejania się to najpierw były to łzy smutku, potem wzruszenia, i ja się teraz pytam gdzie są łzy radości. Na koniec tylko poczułem lekką radość, że się pocałowali... i wtedy... koniec. Kurde ja miałem nadzieję zobaczyć jak Sarah odzyskuje pamięć, zobaczyć jej radość, zobaczyć radość Chuck'a, a zamiast tego poczułem jeszcze większy smutek niż wcześniej bo nie wiem co dalej. I mimo, iż wiem, że będą razem to i tak mam ten niepokój, że to się nie uda, że pocałunek nic nie dał...

Za ten post autor swamp otrzymał podziękowanie od
HereAndNow
Awatar użytkownika
swamp
Sprzedawca z BuyMore

Windows 7 Chrome

Postautor: lukasor » 17 sie 2012, o 09:21

No muszę się z tobą zgodzić, z tym domyślaniem :) Mam nadzieję że jakiś jeszcze film albo sezon powstanie. Osobiście wolałbym film tłumaczący jeszcze te niezrozumiałe momenty, ukazujący jak Sarah odzyskuje pamięć, razem z Chuckiem mają dziecko/dzieci i żyją długo i szczęśliwie. Sezon wszystko by niepotrzebnie rozciągną, choć z drugiej strony i tak chętnie bym coś takiego zobaczył.
Awatar użytkownika
lukasor
Assman

Online: 4d 12h 38m 38s
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Obecnie oglądam: TBBT
    Windows 7 Chrome

Postautor: Kondi3012 » 17 sie 2012, o 09:42

............
Ostatnio zmieniony 13 sty 2018, o 16:22 przez Kondi3012, łącznie zmieniany 1 raz
Kondi3012
Obibok z BuyMore

Online: 5h 3m 59s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
    Windows 7 Firefox

Postautor: swamp » 17 sie 2012, o 09:49

Ja osobiście nie wiem czy wolałbym film czy następny sezon. Film mógłby być fajny jeśli by go dobrze przemyślano, ale ja się tak wciągnąłem, że by to było dla mnie za mało. Znowu cały sezon dostarczyłby mnóstwo nowej fabuły, przygód itd. ale nie wiadomo czy byłby trzymać poziom bo to jednak takie przedłużanie na siłę, bo przecież to już miała być ostatnia misja o tu dalej to samo. Chyba, że już by nie byli szpiegami a właśnie prowadzili tą firmę komputerową. Ale to wszystko tylko domysły. Na film fajny byłby pomysł gdyby się okazało, że Quinn był tylko płotką, a za tym stała jakaś większa szycha. Póki co nie zapowiada się na jakieś większe plany wobec rozciągnięcia fabuły. Można by zrobić petycje tak jak to powiedział Zachary, że gdyby milion osób było w stanie zapłacić te 5$ to sam poszedłby do producentów i to załatwił. Dużo to nie jest bo tylko 15zł a mielibyśmy fajny film, ale i tak większość nie zapłaciłaby pomimo, że to nie jest dużo. Cóż ja się na tym nie znam ale jeśli ktoś wiedziałby jak taką petycję zrobić i jak to rozgłosić to czemu nie, spróbować warto, może się uda.

Jak ja żałuje, że dopiero niedawno odkryłem ten serial i to forum. Szkoda, bo teraz straszna pustka tu jest, a ja bym chętnie sobie podyskutował na bieżąco. Ale cóż trudno.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2012, o 10:34 przez swamp, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
swamp
Sprzedawca z BuyMore

Windows 7 Chrome

Postautor: swamp » 17 sie 2012, o 09:56

@Kondi3012 O to chodzi, że nie tylko osoby, które oglądały serial. Jeśli by fajnie zrealizowali pomysł to mógłby osiągnąć większy sukces. Wiadomo początek byłby taki trochę dziwny dla osób nie mających pojęcia o fabule serialu "Chuck", ale twórcy są na tyle kreatywni, że mogli by coś fajnego wymyślić. Na przykład na samym początku dają krótkie streszczenie serialu, aby nowi widzowie się z nim zapoznali, a starszy przypomnieli, następnie scena na plaży i dalszy ciąg. Oglądalność to tylko kwestia reklamy i tego jaki trailery byśmy zobaczyli przed premierą. Film nie musi być dobry, aby zyskał sporą oglądalność. Ile to takich produkcji przed premierą jest świetnych tylko dlatego, że 2-minutowa zapowiedź filmu przedstawiało go jako arcydzieło, a po obejrzeniu całości widz rwał sobie włosy z głowy bo stracił czas i pieniądze, a twórcy i tak zarobili. Dobra reklama i zyska rzesze fanów.
Awatar użytkownika
swamp
Sprzedawca z BuyMore

Windows 7 Chrome

Re: "Chuck - Happy End" ?Pomysły na zakończenie Chucka (film

Postautor: Pawelk1986 » 17 sie 2012, o 11:36

@swamp

Może to porównanie jest trochę nie na miejscu, ale zakończenie "Chucka" przypomniała mi zakończenie filmu "Akademia Pana Kleksa" gdzie pada zdanie "przecież w bajkach zawsze zwycięża dobro?" a odpowiedź jest "może właśnie dlatego uwierzyłeś w jej prawdziwość bo jest troszeczkę inna". .
Akademia Pana Kleksa była pierwszym filmem na którym się naprawdę wzruszyłem.

Podobnie historia "Chucka" zdaje się być prawdziwsza i bliża życiu zwykłych ludzi, z powodu nieszczęścia jakie spotkało Chucka i Sarę, ponieważ życie zwykle nie obchodzi się z nami dobrze i nie zawsze wszystko kończy się happy endem, niestety :placz:
Pawelk1986
Sprzedawca z BuyMore

Online: 16h 6m 21s
Otrzymał podziękowań: 1 raz
    Windows 7 Chrome

Postautor: swamp » 17 sie 2012, o 12:22

@Pawelk1986

Tak to prawda w życiu nie zawsze jest tak pięknie jak by się chciało żeby było. Nie chcę tu wzbudzać współczucia, ale uwierz mi wiem coś o tym, może nawet ciut za dużo. Ja oglądając serial(e) robię to właśnie dla tego happy and'u jak zresztą chyba większość widzów. To co w nich najlepsze to właśnie to niebywałe szczęście ukazujące się na każdym kroku. Gdybym chciał przeżyć historię, w której można się rozczarować, w której nie ma ciągłego szczęścia, gdzie nie zawsze po jakiejś tragedii następuje zwrot akcji i wszystko się dobrze układa to zamiast obejrzenia serialu wyszedłbym na tą godzinę z domu i spotkał się z przyjaciółmi, wyjechał gdzieś, zaryzykowałbym i umówił się z pierwszą dziewczyną jaką spotkam na ulicy wiedząc, że to się może nie udać itd... Obejrzałem "Chuck" w tydzień bo mnie po prostu tak wciągnęło, że musiałem to zrobić. Co najgorsze to się od niego uzależniłem i minie sporo czasu zanim to przejdzie. Tak jak mówiłem wcześniej podczas finału się rozpłakałem niestety nie ze szczęścia. Byłem zawiedziony bo cały czas miałem nadzieję, że twórcy nam pokażą jak Sarah odzyskuje pamięć. Wcześniej mówiłem również o tym, że ja muszę mieć podane na tacy wszystko, to dlatego jest mi smutno, że Sarah nie odzyskała pamięci. Choć wiem, że odzyska bo to jest pewne, to nie mogę się do tego przekonać bo tego nie widziałem. Ten pocałunek na koniec dał mi jeszcze nadzieję przez co jest jeszcze gorzej, bo czekam na epizod wyjaśniający to wszystko.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2012, o 15:58 przez swamp, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
swamp
Sprzedawca z BuyMore

Windows 7 Chrome

Postautor: krystioo » 17 sie 2012, o 13:40

Zgadzam się z poprzednim postem w 100% procentach.Z moją osobą było tak samo,i co teraz :placz: KONIEC

Ale mam jeszcze nadzieję na specjalny odcinek lub coś podobnego co wytłumaczy sytuację Chucka i Sary.

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH FANÓW SERIALU CHUCK.
krystioo
Sprzedawca z BuyMore

Online: 10h 30m 47s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ulubiona postać: Chuck
    Windows 7 Internet Explorer 9.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólna dyskusja

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość