"Chuck - Happy End" ?Pomysły na zakończenie Chucka (filmem?)

Dyskusje na temat serialu Chuck.

Postautor: swamp » 17 sie 2012, o 14:56

@krystioo

http://www.youtube.com/watch?v=KM34AO_y4kw taki dodatek dla cb nie wiem czy widziałeś. To taki amatorski koniec serialu i powiem, że wolałbym, aby końcowa scena wyglądała właśnie tak.

Za ten post autor swamp otrzymał podziękowanie od
mati9743
Awatar użytkownika
swamp
Sprzedawca z BuyMore

Online: 1d 6h 19m 53s
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Ulubiona postać: Chuck i Sarah
    Windows 7 Chrome

Postautor: krystioo » 17 sie 2012, o 15:21

Gdyby CHUCK tak się zakńczył to rozstanie z serialem byłoby o wiele łatwiejsze.Przynajmniej widać że Sara odzyskuje pamięć, a to oznaczało by że sara napewno będzie z Chuckiem.
DZIĘKI ZA TEN LINK CHOCIARZ TROSZKĘ MNIE TO POCIESZYŁO :good:
krystioo
Sprzedawca z BuyMore

Online: 10h 30m 47s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ulubiona postać: Chuck
    Windows 7 Internet Explorer 9.

Postautor: swamp » 17 sie 2012, o 15:32

Nie ma za co.

Gdyby CHUCK tak się zakńczył to rozstanie z serialem byłoby o wiele łatwiejsze.

Z tym to masz rację, że byłoby o wiele łatwiej.

Przynajmniej widać że Sara odzyskuje pamięć, a to oznaczało by że sara napewno będzie z Chuckiem.

Znowu sprawa związana z tym "domyślaniem się". W tej chwili to i tak zależy wszystko od cb tzn. czy będą razem czy nie, no chyba, że jesteś taki jak ja i musisz mieć wszystko podane na tacy. Jednak gdyby pojawiła się jakaś kontynuacja to oni na pewno będą razem, bo twórcy takimi świniami to nie są. Także jak mówię jeśli nie jesteś taki jak ja to wystarczy troszkę wyobraźni i możesz sobie wpoić, że nawet ta oryginalna scena wskazuje na to, że będą razem. Przyjrzyj się dokładnie ostatniemu pocałunkowi, bo tak jak napisał lukasor:
To był pocałunek z serii "kocham cię".
i już wtedy dla cb będą oni razem :D.
Awatar użytkownika
swamp
Sprzedawca z BuyMore

Windows 7 Chrome

Postautor: MThomson » 18 sie 2012, o 10:10

Zgadzam się ze swamp również w 100 % ! Ostatnie dwa odcinki nabrały takiego zwrotu akcji ,że mnie w ten serial jeszcze bardziej wkręciły a tu masz co ? Koniec "Chucka"...Jak sobie przypomnę scenę gdy Chuck zabrał Sare do jej wymarzonego domu i jej wszystko przypominał to jestem rozwalony, płakałem razem z nim szczerze mówiąc ;) I mam nadzieje ,że twórcy tego serialu maja w planach nakręcić coś co wyjaśni ten nie dosyt po ostatni odcinku. Najlepiej by było gdyby zrobili film na podstawie Chucka ale to jest pewnie za drogi interes. Widziałem również petycje w internecie aby powstał 6 sezon , "podpisałem" się pod tym ale sądzę , że to już chyba nie będzie to samo . Naprawdę chciałbym zobaczyć tylko czy Chuckowi i Sarze udało się przetrwać te trudne chwile...
MThomson
Obibok z BuyMore

Online: 2h 14m 57s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ulubiona postać: Sarah
    Windows XP Firefox

Postautor: swamp » 18 sie 2012, o 14:18

Twórcy i aktorzy nie zaprzeczali, gdy im zadawano pytania o kontynuacje w postaci filmu, więc kiedyś pewnie coś takiego powstanie. Lecz zapewne będziemy musieli sobie długo poczekać, ponieważ aktorzy się porozchodzili do innych produkcji. Na Nerd HQ odpowiedzieli, że bardzo chętnie wzięliby udział w takim czymś.
Awatar użytkownika
swamp
Sprzedawca z BuyMore

Windows 7 Chrome

Postautor: Yvonne Walker » 3 wrz 2012, o 12:36

Jak dla mnie powinien powstać film taki 2-2,5h. Np. Rok później pojawia się nowy zły, który zbudował od podstaw nowe imperium na całym świecie i stworzył on program dzięki któremu kontaktuje się ze wszystkimi i ma w nim całą bazę danych. Wysyłani zostają dobrze wyszkoleni szpiedzy, lecz wszyscy szybko giną. Zły zawsze wyprzedza wszystkich o krok. W tym czasie Chuck razem z Morganem i Sarą dalej prowadzą własną firmę szpiegowską. Podczas wszystkich misji Sara zdaje sobie sprawę z wielu rzeczy, np. dlaczego lubiła Chucka, co w nim takiego było oraz uświadamia sobie że jest on innym szpiegiem ponieważ nie chce zabijać złych ludzi i po raz kolejny podoba jej się to w nim. Po pewnym czasie rząd prosi Chucka, aby wraz ze swoją ekipą zajął się sprawą wyżej wspomnianego imperatora :] Na zabójczą misję powraca Casey wraz z Getrudą.W tym samym czasie dzwoni mama Chucka i mówi mu że w skopiowanych danych z komputera Oriona znalazła tzw. karty intersektu, za pomocą których Sarah straciła pamięć oraz że posiada wszystkie dane aby stworzyć "antykarty" oraz nowego intersekta i przywrócić dawną Sarę. Mama Chucka razem z Elly oraz kapitanem Czadowym pracują nad kartami a w tym czasie rozpoczyna się bardzo trudna misja dla naszych bohaterów. Jeżdżą po całym świecie i wyciągają informację od pośredników. Podczas tych misji są w wielu miejscach w których byli w serialu. Większość z nich Sarah przypomina sobie oraz ważne chwile związane z nimi. Pomaga jej w tym Chuck( mogły by tu być pokazywane urywki z serialu z tych wydarzeń) Późnymi wieczorami Chuck pomaga poprzez internet tworzyć antykarty intersektu. W trakcie wszystkich misji Sarah ponownie zakochuje się w Chucku, lecz boi się o tym powiedzieć. Dopiero, gdy Chuck zostaje postrzelony w jednej z misji decyduje się mu o tym powiedzieć. Bartowski zostaje odesłany do szpitala na kilka tygodni. W tym czasie Reszta drużyny nadal rozpracowywuje grupę przestępczą. Chuck ciężko pracuje razem z mamą i siostrą nad projektem. Wreszcie go kończą. Bartowski razem z matką jadą wspomóc drużynę. W tym czasie Sarah Casey i Morgan zostają schwytani przez ostatniego pośrednika lecz Chuck z mamą w imponujący sposób ratują ich. Sara zakłada okulary, wgrywa intersekta, następnie Chuck pokazuje jej antykarty. Sarah mdleje. Budzi się następnego dnia razem ze wszystkimi wspomnieniami. Ostatecznie starcie: Drużyna Bartowski kontra pałac imperatora. Sarah oraz Chuck mają intersekta, świetnie ze sobą pracują. Ostatecznie pokonują złego. Nie chcą już mieć intersekta. W domu używają urządzenia tłumiącego i żyją sobie spokojnie. Potem Sarah jest w ciąży bla bla :)

Myślę że morzna by zrobić zbiurkę na film. Fajnie by było stworzyć taki spektakl.
Awatar użytkownika
Yvonne Walker
Assman

Online: 3d 17h 15m 7s
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
Obecnie oglądam: Castle, Friends
    Windows XP Opera

Re: "Chuck - Happy End" ?Pomysły na zakończenie Chucka (film

Postautor: mati9743 » 3 wrz 2012, o 16:11

swamp pisze:http://www.youtube.com/watch?v=KM34AO_y4kw taki dodatek dla cb nie wiem czy widziałeś. To taki amatorski koniec serialu i powiem, że wolałbym, aby końcowa scena wyglądała właśnie tak.

To zakończenie jest świetne. Jeśli nie bedzie 6 serii Chucka to bedzie wielki cios dla fanów. Chuck wniósł wiele do życia każdego z nas (przynajmniej tak mi sie wydaje). Przeżyć taką przygodę co on to wszyscy wiemy, że jest nierealne. Ale chciałbym życzyć każdemu z was 3 rzeczy które miał Chuck : takich przyjaciół, rodziny a przede wszystkim takiej dziewczyny. :yahoo

PS sorry że odbiegłem troche od tematu zakonczenie takie jak w linku. :brawo:

Za ten post autor mati9743 otrzymał podziękowanie od
HereAndNow
Awatar użytkownika
mati9743
NerdHerd

Online: 22h 16m 56s
Ulubiona postać: Chuck
    Windows 7 Firefox

Postautor: Yvonne Walker » 4 wrz 2012, o 17:27

zakończenie jest niedopracowane ale pomysł dobry, a chyba każdy chce więcej chucka
więc warto się zastanowić nad stworzenie filmu
Awatar użytkownika
Yvonne Walker
Assman

Windows XP Opera

Postautor: Yvonne Walker » 4 wrz 2012, o 17:30

http://www.youtube.com/watch?v=KM34AO_y4kw tak to zakończenie jednoznacznie mówi że sarah odzyskała pamięć
Awatar użytkownika
Yvonne Walker
Assman

Windows XP Opera

Postautor: PanCartoon » 5 wrz 2012, o 08:12

To zakończenie jest fanowskie, więc nic nie jest jednoznaczne ;)
Awatar użytkownika
PanCartoon

Online: 206d 38m 13s
Otrzymał podziękowań: 375 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Chuck, Castle, TBBT, HIMYM, VD
    Windows 7 Firefox

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólna dyskusja

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości