Twoja serialowa TOP lista

Rozmowy na temat innych seriali.

Re: Czołówka najlepszych seriali

Postautor: SoKa » 24 paź 2010, o 18:52

Podium jest ustawione zgodnie z zasadą od najlepszego, a reszta to już przypadkowa kolejność ;)

1.Roswell : W kręgu tajemnic - bardziej przez sentyment , to był pierwszy serial na punkcie którego miałam totalnego świra
2. Chuck
3. Chirurdzy

4. True Blood
5. Joan z Arcadii
6.Life Unexpected
7.Dynastia Tudorów
8. Ostry Dyżur

i to chyba na tyle
Awatar użytkownika
SoKa
Sprzedawca z BuyMore

Online: 1m 16s
Otrzymał podziękowań: 1 raz
    Nieznany Nieznana

Postautor: mat632 » 25 paź 2010, o 18:06

Pierwszy sezon Skazanego na Śmierć był bardzo dobry. :)
Awatar użytkownika
mat632
Członek Teamu Bartowski

Online: 9d 4h 8m 35s
Otrzymał podziękowań: 86 razy
Ulubiona postać: Geralt z Rivii
Obecnie oglądam: SoA, s5
    Nieznany Nieznana

Postautor: JHS » 5 lis 2010, o 21:29

Oprócz Chucka definitywnie godne polecania są takie pozycje jak:
- Spartacus: Blood and Sand - Zdecydowanie najlepsza premiera zeszłego sezonu. Każdy odcinek utrzymuje bardzo wysoki poziom. Warto obejrzeć 1 sezon i czekać na prequela
- Fringe
- Supernatural
- Entourage (7 sezon trochę słabszy ale generalnie bardzo fajny serial z wybitną postacią graną przez Jeremy'ego Pivena)
- White Collar - według mnie najciekawszy serial w tematyce Kryminalnej. W przeciwieństwie do większości seriali kryminalnych nie jest to serial "jednoodcinkowy". Fabuła serialu nie toczy się tylko wokół sprawy (na jeden odcinek) ale również ma dłuższe wątki rozwiązywane przez Neala (Matthew Bomera znanego nam z Chucka) i Mozziego.
- House - Trochę wieje nudą po odejściu 13-stki ale miejmy nadzieję że to przejściowe
- Dexter - Chyba nie trzeba przedstawiać. Trochę się przestraszyłem po pierwszych odcinkach 5 sezonu ale na szczęście już wszystko wróciło do normy ;)
- 24 - Serial miał lepsze i gorsze sezony ale zdecydowanie wart polecenia. Nie ma to jak Jack Bauer walczący przeciwko terrorystom. Szkoda, że FOX skasował serial. Może i był drogi w produkcji ale przynajmniej miał solidną oglądalność nie to co ich te nowe premiery :)
- Firefly - Serial z wielkim potencjałem niedoceniony przez Foxa. Bardzo dobra tematyka zrobienia międzygalaktycznego westernu. Świetna rola Nathana Filliona i Adama Baldwina.
- Sleeper Cell - Zdecydowanie godny polecenia 1 sezon. 2 już strasznie przynudza. Serial pokazuje nam grupę terrorystyczną od środka. Dowiadujemy się również wielu rzeczy o Islamie i że terrorystą może być każdy. Serial generalnie bez fajerwerków jakich można się spodziewać w 24h ale krok po kroku dążący do interesującego finału.

A co do tegorocznych premier takich jak The Event, The Walking Dead czy NOF to jeszcze trochę za mało odcinków żeby powiedzieć co jest zdecydowanie dobrym serialem. Jeszcze mogą się posypać chociażby jak Flash Forward :)

No i zapomniał bym o jeszcze jednej pozycji;
- The Big Bang Theory - Jedyny Amerykański sit com który trawię. No może trochę więcej niż trawię. W każdym razie Sheldon w każdym odcinku rozkłada mnie na łopatki.
JHS
Sprzedawca z BuyMore

Online: 9m 9s
    Nieznany Nieznana

Postautor: MasterTrick » 11 lis 2010, o 14:06

1 - Chuck (bez dyskusji)
2 - Dwóch i pół
3 - 39 i pół
4 - Kryminalni
5 - House

Seriale które są na podium są godne pooglądania a reszta to takie które są ciekawe ale nie czadowe (awesome).
Awatar użytkownika
MasterTrick
Kierownik sklepu

Online: 3d 9h 12m 48s
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Ulubiona postać: Chuck Bartowski
Obecnie oglądam: Chuck
    Nieznany Nieznana

Czołówka najlepszych seriali

Postautor: matsz88 » 4 gru 2010, o 11:11

To ja osobiście polecę
Friends - znakomity serial komediowy
Friday Night Lights - taki sportowy-dramat o footbolistach z amerykańskiego High-school
House MD - nic dodać
That 70's Show - przezabawny serial :lol:
Grey's Anatmy - serial o chirurgach, ciekawy
Supernatural - fajny sc-fiction z nutką napięcia
Gossip Girl - plotkara, takie młodzieżowe
Two and a Half Men - Charlie Sheen wymiata
How I Met Your Mother - tacy drudzy przyjaciele ale bardzo przyjemnie się ogląda
Prison Break - polecam tylko 2 pierwsze sezony
Blue Mountain State - serialowe american pie
The Walking Dead - ciekawe ale bez rewelacji, poza pierwszym odcinkiem
Californication - taki męski sex w wielkim mieście z humorem :-P
Rome - ciekawy historyczny
Spartacus: Blood and Sand - serial zrobiony w stylu 300, dużo krwi, przemocy i seksu
The Big Bang Theory - też o Nerds'ach hehehe
i z tego co wiem to ponoć ciekawe Dexter, Lost, Life Unexpected, Fringe, The A-Team, itd. Po prostu jestem uzależniony, i muszę dodać kolejne uzależnienie od CHUCKA!!!

Za ten post autor matsz88 otrzymał podziękowanie od
Note
Awatar użytkownika
matsz88
Sprzedawca z BuyMore

Online: 34m 16s
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Ulubiona postać: Sara Walker
    Windows 7 Firefox

Postautor: Sagi » 30 mar 2011, o 12:17

Przepraszam za odświeżanie starych tematów :)

1 Chuck Tego nie da się nie kochać
2 Dr. House akcje teksty i rewelacyjne "riposty" samego doktora
3 Prison Break dobra fabuła
4 Jim wie Lepiej ha ha wspaniały serial komediowy tak samo jak house tylko tutaj idzie się ze wszystkiego śmiać a czasami można się popłakać ze śmiechu.
5 Ostry Dyżur ER - uwielbiam losy tego szpitala i tych lekarzy :) oglądałem w wakacje
6 Doktor Quinn - stary serial za młodych lat to oglądałem w wakacje ma ten swój niepowtarzalny klimacik z westernu :)
7 Ben 10 Alien Force i Ultimated Alien - Wiem wiem to dla dzieci ale ten serial animowany ma to coś w sobie że miło mi się go ogląda choć jest dla dzieci :)
Jak sobie coś wspomnę to dopisze bo na pewno jest jeszcze kilka seriali o których zapomniałem
Sagi
Kierownik sklepu

Online: 8d 16h 31m 17s
Otrzymał podziękowań: 15 razy
    Windows XP Firefox

Postautor: Charah » 2 kwie 2011, o 19:59

1. Stargate SG-1 - 10 sezonów wspaniałego serialu, który sobie całkiem niedawno odświeżyłem i zapewne w wakacje ponownie to uczynię.
2. Chuck - no comments, wszyscy wiecie ;)
3. Supernatural - fanem tego serialu jestem już od dawna, w sezonach 1-5 z odcinka na odcinek był coraz lepszy, niestety po stworzeniu sezonu 6 (ponadplanowego) serial coraz mniej mi się podoba :/
4. House M.D. - znakomite teksty, gra aktorska i niesamowicie podobają mi się gierki między Housem, a Wilsonem :D
5. V - Stosunkowo młody serial, bowiem licząc całe dwa sezonu ma on trochę ponad 20 odcinków, ale analizując sezon 1 i 2 mogę przyznać, że z sezonu na sezon coraz lepszy.
6. Grey's Anatomy - coś jak ER, ale nie dorówna mu nigdy ;) Osobiście jednak wolę Chirurgów.
7. Stargate Universe - Umieściłem go tutaj, bo uwielbiam wszystko co związane ze Stargate (SG-1 na czele), szkoda że stacja SyFy nie zamówiła kolejnego sezonu i obecny- drugi sezon- jest ostatnim. Jednak jak zapewniają twórcy, powstanie coś łączącego Universe z poprzedniczkami :)
8. Spartacus: Blood and Sand - Dopiero skończył się pierwszy sezon, ale wygląda to naprawdę zachęcająco.
Awatar użytkownika
Charah
Sprzedawca z BuyMore

Online: 3h 22m 18s
Ulubiona postać: Casey Sarah Chuck
Obecnie oglądam: Nie pomieszczę tego tutaj ;)
    Windows XP Opera

Postautor: UrdnotWrex » 3 kwie 2011, o 13:50

Californication- 100% bez cenzury, serial jedyny w swoim rodzaju, kontrowersyjny niewątpliwie i za to go kocham. Poza tym świetna rola Davida Duchownego, który można powiedzieć wreszcie oderwał się od wizerunku Foxa Muldera z niezapomnianego i legendarnego serialu The X Files.

Chuck- o serialu słyszałem dawno temu i miałem lekki zarys fabularny jednak nigdy nie zainteresował mnie na tyle żebym zdecydował się na obejrzenie chociażby pilota. Nie wiem, być może wynikało to z tego, że w tamtym czasie wiele innych produkcji wydawało mi się bardziej interesujących (wiem wiem wstyd mi:D). Na moje szczęście lepiej późno niż wcale, w końcu dane było mi zmierzyć się z Chuckiem i to była w 100% znaczenia tego słowa miłość od pierwszego wejrzenia. Jestem miłośnikiem dobrej akcji, zdecydowanie wątków miłosnych, humoru etc. i ten serial to był strzał w przysłowiową dychę:) Chuck spełniał wszystkie moje oczekiwania. Co więcej, para głównych bohaterów ohh... powiem tak, oglądam Bones od pierwszego sezonu. Serial jest jednym z moich ulubionych, ale co sprawia, że wyróżnia się on od innych moim zdaniem to świetnie dobrana para głównych bohaterów. Bootha i Brennan, niesamowita chemia na ekranie, ale nie tylko, poza nim także. Co chcę powiedzieć to to, że przed Chuckiem nie spotkałem nigdy serialu (z tych które oglądałem) w którym chemia między parą głównych bohaterów była by chociaż zbliżona do tej jaką potrafią wytworzyć David i Emilly w Bones. Chuck to zmienił. Zahary i Ivonne, z dużym naciskiem na Ivonne której gra, mimika twarzy, umiejętny sposób wyrażania emocji po prostu wprawiał mnie w osłupienie, razem są fenomenalni. Niestety, z przykrością muszę stwierdzić, że końcówka sezonu 3 jak i 90% sezonu 4 to zupełny zanik chemii. Wielka szkoda, bo Chuck stracił to w czym zdecydowanie według mnie się wyróżniał. Podsumowując, jeśli jesteś fanem akcji, humoru, lubisz gdy jest kładziony duży nacisk na wątki miłosne wybierz Chucka, satysfakcja gwarantowana:)

Prison Break-o serialu dowiedziałem się z telewizji, a dokładnie widziałem zapowiedz pierwszego odcinka sezonu pierwszego na Polsacie:) Bardzo mocną stroną, i w zasadzie chyba jedyną, tego serialu jest fabuła. Pierwszy sezon był iście mistrzowski, do dzisiaj pamiętam napięcie i nerwy jakie towarzyszyły mi w trakcie oglądania Każdego odcinka pierwszego sezonu. Drugi sezon tylko nieznacznie odstaje poziomem od pierwszego, nadal mamy ciekawe zwroty akcji i wczesniej wspomniane napięcie. ) O sezonie 3 i 4 nie będę pisał, dla mnie one nie istnieją. Jeśli chodzi o grę samego głównego bohatera to powiem tyle, Wentworth Miller jest aktorem marnym, szczególnie jeśli chodzi o wyrażanie emocji, mimikę twarzy. Gdybym miał kogoś wyróżnić z obsady to byłby to zdecydowanie Robert Knepper który wcielił się w T-Baga, mnie przekonał.

Lost-kolejny serial z najwyższej półki i zarazem jeden z moich top ulubionych. Serial wyróżnia się fabułą która czasem jest tak pokręcona na przestrzeni całego serialu, że ciężko to wszystko ogarnąć. Już na początku mamy mętlik w głowie, nie wiemy co się dzieje, pojawia się coraz więcej pytań, coraz więcej niewiadomych a odpowiedzi praktycznie żadnych. Co ciekawe kolejne sezony przynoszą kolejne pytania. Niektórych może irytować cała ta tajemniczość, ale to sprawiało, że na każdy odcinek czekałem z zapartym tchem, z nadzieją, że w końcu coś wyjaśnią. Serial już się zakończył. Finał był dobry i satysfakcjonujący, ale nie w 100%.

To na razie tyle, ciąg dalszy nastąpi...wkrótce XD

Za ten post autor UrdnotWrex otrzymał podziękowania - 2
MilaNote
Awatar użytkownika
UrdnotWrex
Assman

Online: 2d 22h 40m 50s
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Ulubiona postać: Chuck.......reszta
Obecnie oglądam: Once Upon a Time
    Windows 7 Firefox

Postautor: Emeraldine » 3 kwie 2011, o 19:40

To ja też zapodam zestawienie ulubionych seriali które oglądam / oglądałam

1. Chuck
2. Deadwood
3. The Vampire Diares
4. McLeod's Daughters
5. The Legend Of The Seeker / Miecz Prawdy
6. Moonlight
7. Allo' Allo'
8. Dr. Quinn
9. Dotyk Anioła
10. Zdarzyło się jutro
11. Żar tropików
12. Tess d'Ubervilles (mini serial BBC)
13. Robin z Sherwood
14. Północ-Południe (stara wersja z Patrickiem Swayze)
15. Herkules
16. Xena Wojownicza Księżniczka
17. Miodowe lata
18. Dynastia (to było dawno dawno temu :) )
19. Siedem życzeń

Było ich wiecej ale tyle akurat pamiętam na chwilę obecną. Nie uwzględniłam w zestawieniu telenowel i bajek.
Awatar użytkownika
Emeraldine
Greta

Online: 12h 5m 3s
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Ulubiona postać: Casey
Obecnie oglądam: Chuck, TVD, Deadwood
    Windows Vista Internet Explorer 7.

Postautor: afgani » 3 kwie 2011, o 19:49

Moje są takie ; kolejność przypadkowa
1. Chuck
2. Castle
3. Grey's anatomy
4. Ostry dyżur
5. Kości
6. Fringe
7. Archiwum X>>kiedyś za tym szalałam, więc został mi jeszcze sentyment do tego serialu
8. Sanctuary
9. NCIS
10. NCIS LA
11. Criminal minds
12. SG1
13. Sg Atlantis
14. Supernatural
15. Dr. House
16. Hawaii Five-0 >>dopiero zaczęłam przygodę z tym serialem( znaczy od 1 odcinka oglądam)ale jest naprawdę dobry
17. Kryminalni
18. BSG
Więcej nie pamiętam ale jak sobie przypomnę zrobię edytkę
Ostatnio zmieniony 4 kwie 2011, o 09:26 przez afgani, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
afgani

Online: 121d 9h 11m 9s
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Ulubiona postać: Chuck Sarah
Obecnie oglądam: WSZYSTKO
    Windows XP Firefox

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne seriale

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość