Jak często odwiedzasz forum?

Wasze opinie, sugestie i pomysły odnośnie naszego portalu oraz forum.

Jak często zaglądasz na forum?

Często, po kilkanaście razy dziennie
14
50%
Średnio, po kilka razy dziennie
13
46%
Odwiedzam raz/dwa razy na dzień
0
Brak głosów
Bardzo mało (Napisz dlaczego)
1
4%

Liczba głosów : 28

Postautor: Grisza » 10 lut 2011, o 15:18

Dokładnie 2264razy od momentu zarejstrowania:) Także chyba często:D
Grisza
Szpieg

Online: 5d 19h 8m 44s
Otrzymał podziękowań: 16 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
    Windows 7 Firefox

Postautor: Malkos » 10 lut 2011, o 15:35

Często, po kilkanaście razy dziennie ;-)
Awatar użytkownika
Malkos
Kierownik sklepu

Online: 1h 26m 33s
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
    Windows XP Firefox

Re: Jak często odwiedzasz forum?

Postautor: mancher12 » 14 gru 2011, o 14:56

Bardzo czesto!Powodow jest kilka.Jednym z nich jest to ze praktycznie na kazde moje zadane pytanie (niekoniecznie zwiazane z Chuckiem) znajduje gdzies tu odpowiedz.Nastepnym jest brak mozliwosci rozmow (pewnie tylko w moim przypadku) z przyjaciolmi!Maja inne zainteresowania , a gdybym zaczal temat pewnie nie potraktowali by mnie powaznie :glupek: Ostatnim ale chyba najwazniejszym sa ludzie ktorych spotkalem na Sb.W czasie pierwszej wizyty swietnie mi sie z nimi pisalo-(szczegolne podziekowania dla Miss Beckett!).Ale nie jest to chyba regula?!Moja rada dla kolorowych-wydaje mi sie ze musicie troche wiecej czasu poswiecac :nowym: gdyz zauwazylem ze czesto rozmawiacie tylko praktycznie miedzy soba.No chyba ze nie chcecie miec wiecej czlonkow? :hehe: Konczac-to Forum to swietna robota Panowie i Panie!!
Awatar użytkownika
mancher12
Sprzedawca z BuyMore

Online: 69d 11h 35m 21s
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Ulubiona postać: Sara Walker
Obecnie oglądam: Sons of Anarchy
    Windows 7 Chrome

Postautor: PanCartoon » 14 gru 2011, o 15:34

Nie ma co się dziwić, że często rozmawiamy między sobą, w końcu znamy się praktycznie od roku, a z niektórymi spotkaliśmy się na dwóch zlotach. Prawda jest taka, że kto wyczuje klimat i znajdzie wspólne tematy do rozmowy to zostanie z nami, starymi prykami ;) na SB. Jak widać Tobie się udało, więc nie ma co narzekać.
Awatar użytkownika
PanCartoon

Online: 206d 38m 13s
Otrzymał podziękowań: 375 razy
Ulubiona postać: Sarah
Obecnie oglądam: Chuck, Castle, TBBT, HIMYM, VD
    Windows 7 Firefox

Postautor: CMP » 14 gru 2011, o 15:51

mancher12 pisze:Moja rada dla kolorowych-wydaje mi sie ze musicie troche wiecej czasu poswiecac :nowym: gdyz zauwazylem ze czesto rozmawiacie tylko praktycznie miedzy soba

Potwierdzam. Jest to bardzo niekulturalne zachowanie oraz sprawia, że użytkownicy nie chcą wracać na forum.
Awatar użytkownika
CMP

Online: 65d 8h 18m 42s
Otrzymał podziękowań: 724 razy
Obecnie oglądam: Community in da HOUSE
    Windows 7 Firefox

Postautor: Jim » 14 gru 2011, o 16:38

Kilka razy dziennie odwiedzam ;p No, chyba, że jestem na Bananach xD

Moja rada dla kolorowych-wydaje mi sie ze musicie troche wiecej czasu poswiecac :nowym: gdyz zauwazylem ze czesto rozmawiacie tylko praktycznie miedzy soba.No chyba ze nie chcecie miec wiecej czlonkow?

Więc kolorowi mają każdego nowego zaczepiać i wciągać w dyskusję? Niestety, żadne forum tak nie działa. Ludzie na SB nie będą zaczepiali nieznajomych jeżeli Ci sami nie wykażą inicjatywy. Z reguły jeżeli ktoś nowy pojawia się na SB i zaczyna się wypowiadać, to inni chętnie wdają się z nim w dyskusję. Nie można jednak winić stałych bywalców, że trochę się już znają i prowadzą rozmowę w sobie tylko znanym kontekście. Zawsze tak jest, że jak ktoś chce się dostać do centrum jakiejś grupy, to musi wejść szturmem, bo stanie z boku i mamrotanie pod nosem "a ja też bym chciał" niczego nie zmieni.

Za ten post autor Jim otrzymał podziękowanie od
PanCartoon
Awatar użytkownika
Jim
Szpieg

Online: 25d 18h 57m 20s
Otrzymał podziękowań: 34 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nic
    Windows 7 Firefox

Postautor: Sagi » 14 gru 2011, o 17:22

Ja oczywiście odwiedzam codziennie po kilka razy forum od marca tego roku (dok. 22 mar 2011, o 18:31)
na forum spędziłem 8d 4h 52m 47s

Staram się odwiedzać forum jak i portal codziennie. Gadam na Sb czasami więc mam nadzieje że jestem już troche rozpoznawalny przez "stałą bandę" forum :)
Sagi
Kierownik sklepu

Online: 8d 16h 31m 17s
Otrzymał podziękowań: 15 razy
    Windows XP Firefox

Postautor: PanCartoon » 14 gru 2011, o 17:43

CMP pisze:
mancher12 pisze:Moja rada dla kolorowych-wydaje mi sie ze musicie troche wiecej czasu poswiecac :nowym: gdyz zauwazylem ze czesto rozmawiacie tylko praktycznie miedzy soba

Potwierdzam. Jest to bardzo niekulturalne zachowanie oraz sprawia, że użytkownicy nie chcą wracać na forum.

Skoro mój ostatni post został usunięty bez powodu :keke2: to odpowiem normalnie. Pokaż mi sytuację, w której nie przywitaliśmy kogoś nowego, mimo toczącej się dyskusji, to że ktoś nie znalazł z nami wspólnych tematów to już nie nasza wina. Ja, Miss, afgani, Sercio czy ktokolwiek inni, też musieli się wdrożyć w stałych bywalców, a że mieliśmy łatwiej bo było ich zdecydowanie mniej to już inna kwestia. Kilku użykowników, np Jim, Sheldie, swego czasu Rashel teraz mancher bez problemu przełamało pierwsze lody, a przede wszystkim dodali coś od siebie do klimatu stworzonego przez nas wcześniej.
Awatar użytkownika
PanCartoon

Online: 206d 38m 13s
Otrzymał podziękowań: 375 razy
Obecnie oglądam: Chuck, Castle, TBBT, HIMYM, VD
    Windows 7 Firefox

Postautor: mancher12 » 14 gru 2011, o 18:26

Gdybym wiedzial ze to bedzie tak kontrowersyjne to bym nie zaczepial tego tematu!Chodzilo mi o to by zachecic na Sb nowa osobe a nie tylko powiedziec witam.Takie pytania jak (co tam u ciebie , dlaczego tu trafiles,itp) chyba niewiele kosztuja?Moim zdaniem od :starych: powinno sie troche wiecej oczekiwac?I nie kazdy jest na tyle odwazny i przebojowy zeby zyskac sobie odrobine posluchu i znajomych.Jest mi bardzo przykro jesli kogos urazilem!Szczegolnie PanCartoona!Chce zyc kolego :D Sa to moje wrazenia tylko odkad tu jesem.Takze moge sie mylic!Postaram sie wiecej kontrowersyjnie nie udzielac!Jeszcze raz sorry!
Awatar użytkownika
mancher12
Sprzedawca z BuyMore

Online: 69d 11h 35m 21s
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Ulubiona postać: Sara Walker
Obecnie oglądam: Sons of Anarchy
    Windows 7 Chrome

Poprzednia

Wróć do Opinie i uwagi

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość