Strona 1 z 1

Rekrutacja na redaktorów strony

PostZamieszczono: 8 maja 2011, o 23:34
autor: Note
Z dniem dzisiejszym Administracja ChuckTV ogłasza otwartą rekrutację na posadę redaktora strony. Wymagania są dość jasne i oczywiste, lecz chcielibyśmy je dla pewności podkreślić. Znajomość języka polskiego, jak i angielskiego jest najważniejszą cechą przyszłego redaktora, dlatego też prosimy, aby nie zgłaszały się osoby mające problemy z ortografią, czy też spójnym i ładnym tworzeniem zdań. Znajomość ojczystego języka w stopniu dobrym jest połową sukcesu. Natomiast co do języka angielskiego, nie wymagamy bardzo szczegółowej znajomości, po prostu chcemy, by tłumaczenie miało ręce i nogi, a tłumacz nie szedł drogą na skróty używając translatora. Jeśli przeczytałeś te uwagi, prośby i czujesz, że jesteś w stanie podołać temu wyzwaniu, to serdecznie zapraszamy na służbę w błękitnych barwach.

Swoje podania możecie składać w tym temacie lub pisząc prywatną wiadomość do Szyma.


Pozdrawiamy!


Rekrutacja na redaktorów strony

PostZamieszczono: 19 maja 2011, o 20:02
autor: kolo2991
Jeśli chodzi o posadę redaktora czy te teksty będą wynajdywane przez kogoś innego a przez redaktora tylko tłumaczone czy dodatkowo redaktor będzie wyszukiwał teksty związane z Chuckiem+tłumaczenie??Bo jeśli chodzi o znajomość języków to znam na poziomie średnio zaawansowanym angielski i niemiecki.Więc mogę zgłosić swoją kandydaturę

Rekrutacja na redaktorów strony

PostZamieszczono: 19 maja 2011, o 20:23
autor: kotmamrot
Witam, zgłaszam swoją kandydaturę od miesięcy przekładam teksty z czystej przyjemności więc ogłoszenie jest w sam raz dla mnie. Jeśli chodzi o znajomość języków to na poziomie dość zaawansowanym znam angielski , niemiecki i rosyjski w stopniu podstawowym. Ciekawa jestem również odpowiedzi na pytanie "kolo2991" jak to pod tym względem wygląda? Pozdrawiam

Rekrutacja na redaktorów strony

PostZamieszczono: 19 maja 2011, o 20:36
autor: Szym
Zasadniczo są artykuły, które zrobić (przetłumaczyć) trzeba, wtedy je rozsyłam po redaktorach. Jeśli ktoś chce napisać coś swojego, wyszukać własne newsy - nie ma problemu, ale jest to, powiedziałbym, dobrowolne. Jeśli dalej jesteście zainteresowani, prześlę próbne teksty w języku angielskim do przetłumaczenia. Jeśli tłumaczenie i język będą poprawne, zostaniecie próbnie redaktorami.

Rekrutacja na redaktorów strony

PostZamieszczono: 19 maja 2011, o 21:00
autor: kotmamrot
Jak najbardziej. W takim razie czekam na tekst.

Rekrutacja na redaktorów strony

PostZamieszczono: 23 maja 2011, o 17:59
autor: xaldis
Akuku :D co do mnie to nasz ojczysty język nie jest dla mnie jakimś ciężarem :o , co do angielskiego to podstawy ogarniam , chociaż bardziej "specjalizuję" się w niemieckim. Tak czy inaczej poproszę Cię kolego Szym o nadesłanie również i do mnie takiej próbki , a jak wyjdzie to się przekonamy.

Rekrutacja na redaktorów strony

PostZamieszczono: 11 lip 2011, o 07:59
autor: Jabolinho
Witam. Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na redaktora.

Rekrutacja na redaktorów strony

PostZamieszczono: 11 lip 2011, o 09:05
autor: Xian
Witam, zgłaszam swoją kandydaturę na Redaktora. Jeśli chodzi o znajomość języków to znam podstawy angielskiego i niemieckiego.

Rekrutacja na redaktorów strony

PostZamieszczono: 15 lip 2011, o 21:36
autor: CMP
Jabolinho, Xian, niedługo powinien zgłosić się do was Szym.

Rekrutacja na redaktorów strony

PostZamieszczono: 15 lip 2011, o 23:21
autor: roztrzepana
ja ewentualnie moge troche pomoc w tlumaczeniu czy cos, mysle ze nie idzie mi to najgorzej ;p