Poleć nam dobry film

Dyskusje o filmach, premierach kinowych, sagach.

Poleć nam dobry film

Postautor: Note » 17 paź 2010, o 19:02

Witam jak w temacie niech każdy kto oglądał jakiś dobry film który mu się spodobał,poleci go w tym temacie.Może ja zacznę pierwszy,ostatnio oglądałem mocne kino akcji,w roli głównej Danny Trejo grał oszukanego agenta federalnego.Fabuła była nie najgorsza lecz wiele razy oklepana że tak powiem.Ale podobał mi się klimat i momentami przypominał film "Desperado" a prócz tego dosyć ciekawa obsada,film dla każdego kto lubi kino akcji :ok
Awatar użytkownika
Note

Online: 42d 5h 18m 26s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 160 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nowości serialowe
    Nieznany Nieznana

Re: Poleć nam dobry film :)

Postautor: Izuu » 17 paź 2010, o 20:40

To co ja mogłabym Wam polecić... bo się tak zastanawiam.
Może, 'Monster' film oparty na prawdziwych wydarzeniach opowiada o seryjnej morderczyni Aileen Wuornos, która zabijała facetów, z którymi coś tam było.
Polecam, ze względu także na znakomitą grę aktorską Charlize Theron :)
Awatar użytkownika
Izuu
Assman

Online: 1m 1s
Otrzymał podziękowań: 9 razy
    Nieznany Nieznana

Postautor: pllek_sinek » 17 paź 2010, o 21:40

Niezniszczalni/Expendables bardzo dobre kino akcji z znakomitą obsadą aktorską m.in. Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Bruce Willis, Dolph Lundgren, Arnold Szwarzenegger, Mickey Rourke, Terry Crews oraz wielu innych.
Awatar użytkownika
pllek_sinek

Online: 15d 11h 34m 46s
Otrzymał podziękowań: 161 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
    Nieznany Nieznana

Postautor: Banera » 17 paź 2010, o 22:11

A ja polecę Repo Man. Z tych co ostatnio oglądałem chyba zrobił na mnie największe wrażenie. Świetny, nietuzinkowy scenariusz, dobra gra aktorska Jude Law i Foresta Whitaker.
Awatar użytkownika
Banera

Online: 7d 12h 30m 27s
Otrzymał podziękowań: 135 razy
Obecnie oglądam: Castle
    Nieznany Nieznana

Postautor: Brighty » 17 paź 2010, o 22:28

Może Maczeta przypomina Desperado, bo to ten sam reżyser ;)

Co do filmów: nie wiem dlaczego bardzo mało znanym filmem jest Wyspa (The Island) Z Ewanem McGregorem i Scarlet Johanson. Kawał przyzwoitego SF.
Jeżeli ktoś nie widział filmu Uprowadzona (Taken) z Liam'em Neeson'em, to bardzo polecam, jeden z najlepszych filmów ostatnich lat. Bardzo emocjonujący - nie chce spoilerować - ale mało jest filmów o takim napięciu.
Awatar użytkownika
Brighty

Online: 13d 22h 47m 13s
Otrzymał podziękowań: 159 razy
Ulubiona postać: Ender Wiggin
Obecnie oglądam: Chuck, Fringe, Castle
    Nieznany Nieznana

Postautor: Note » 24 paź 2010, o 23:02

Brighty pisze:Może Maczeta przypomina Desperado, bo to ten sam reżyser ;) .

Nie tylko reżyser, bardziej chodziło mi o klimat zemsty oraz w pewnym momencie gdy Maczeta leży na łóżku z kobietą to wtedy przy oknach widzi cień złoczyńców i zrzuca ją z łożka jednocześnie szybko sięgając za broń i zabija.A dokładnie taka sama scena była w Desperado gdy leżał z S.Hayek :)
Awatar użytkownika
Note

Nieznany Nieznana

Postautor: Note » 1 lis 2010, o 00:40

Polecam obejrzeć "Koszmar z ulicy wiązów 2010"

Grupa nastolatków jest prześladowana przez Freddy’ego Kruegera - potwornie oszpeconego zabójcę, który poluje na swoje ofiary podczas snu. Dopóki młodzi ludzie czuwają, mogą siebie ochronić. Gdy zasną - nie ma dla nich ratunku… Remake filmowej wersji z 1984 roku.
Awatar użytkownika
Note

Nieznany Nieznana

Postautor: Banera » 2 lis 2010, o 19:47

Polecam świetny film pt. Incepcja (Inception)

Trailer:

Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) jest niezwykle sprawnym złodziejem, mistrzem w wydobywaniu wartościowych sekretów ukrytych głęboko w świadomości podczas fazy snu, kiedy umysł jest najbardziej wrażliwy. Wyjątkowe umiejętności Cobba uczyniły z niego ważnego gracza w świecie szpiegostwa przemysłowego, ale i najbardziej poszukiwanego zbiega, a za swoją pozycję zapłacił utratą wszystkiego, co kocha. Teraz Cobb otrzymuje szansę na odkupienie. Za sprawą jednego, ostatniego zadania może odzyskać stracone życie. Musi tylko wraz ze swym zespołem dokonać rzeczy niemożliwej: zamiast skraść myśl, zaszczepić ją w śpiącym umyśle. Jeśli im się to uda, dokonają zbrodni doskonałej.

Film trzyma w napięciu i zmusza widza do maksymalnego skupienia się, żeby połapać się w fabule. Jak dla mnie jeden z najlepszych o ile nie najlepszy film tego roku.

POLECAM!!!
Awatar użytkownika
Banera

Online: 7d 12h 30m 27s
Otrzymał podziękowań: 135 razy
Obecnie oglądam: Castle
    Nieznany Nieznana

Postautor: mat632 » 2 lis 2010, o 20:29

Księga Ocalenia, bo główną rolę gra Denzel Washington. Generalnie sam film opowiada o Elim, człowieku, który posiada najcenniejszą (według tych którzy potrafią czytać) książkę na Ziemi. Pismo Święte. Po wojnie, chyba nuklearnej (nie pamiętam, gdyż jakiś czas temu oglądałem) wszystkie egzemplarze spalono. Podczas swojej wędrówki trafia do pewnego miasteczka, gdzie jego zarządca (Gary Oldman) próbuje mu ją za wszelką cenę odebrać. Generalnie film dobry, choć mogło być lepiej.
Awatar użytkownika
mat632
Członek Teamu Bartowski

Online: 9d 4h 8m 35s
Otrzymał podziękowań: 86 razy
Ulubiona postać: Geralt z Rivii
Obecnie oglądam: SoA, s5
    Nieznany Nieznana

Postautor: MasterTrick » 11 lis 2010, o 13:44

Polecam film Annapolis. Jest to film, w którym świetną kreację stworzył James Franco, to podnosząca na duchu historia zmagań młodego człowieka podczas katorżniczych treningów w jednej z najbardziej prestiżowych akademii wojskowej na świecie. Pokonując przeciwności Jake Huard (Franco) realizuje swoje ambicje, by zostać przyjętym do Annapolis. Lecz pomiędzy nim i jego nadziejami na zostanie liderem stoi bezwzględny dowódca jego kompanii porucznik Cole (Tyrese Gibson). ANNAPOLIS to pełna akcji, inspirująca opowieść o
...
honorze, odwadze, uporze i sile ludzkiego ducha, za sprawą których można spełnić swe największe marzenia.

W filmie występuje Jordana Brewster serialowa Jill Roberts która gra jednego z dowódców. A tak poza tematem W sezonie 3 odcinku 5 Shaw ma koszulkę z monogramem "ANNAPOLIS".
Awatar użytkownika
MasterTrick
Kierownik sklepu

Online: 3d 9h 12m 48s
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Ulubiona postać: Chuck Bartowski
Obecnie oglądam: Chuck
    Nieznany Nieznana

Następna

Wróć do Film

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość