Wasz sportowy idol i dlaczego ?

Rozmowy ogólnie związane ze sportem.

Postautor: roztrzepana » 22 kwie 2011, o 20:35

Zapewne większość z Was ma jakiegoś sportowca, którego podziwia. Więc pomyślałam, że można by założyć taki temat ;)

Ja mam kilku sportowych idoli, jednak zdecydowane takim największym jest belgijska tenisistka Kim Clijsters.
Cenię ją za zachowanie na korcie jak i poza nim. Zawsze zachowuje się fair play w stosunku do rywalek, raczej nie kłóci się z sędziami. Poza kortem działa charytatywnie, bardzo sympatyczna i taka 'normalna'. Chociaż już trochę pieniędzy zarobiła to jednak nie widać, żeby poprzewracało jej się w głowie.. Ma cechę sportowca, która jest dla mnie ważna - waleczność. Pomimo ciężkich kontuzji, urodzenia dziecka wróciła na kort w niesamowitym stylu i jest jeszcze lepsza niż była.
Na koniec dodam, że bardzo ceni swoich fanów.
Awatar użytkownika
roztrzepana

Online: 5d 21h 36m 42s
Otrzymał podziękowań: 57 razy
Ulubiona postać: Kate Beckett
Obecnie oglądam: Castle
    Windows Vista Firefox

Postautor: Sagi » 26 kwie 2011, o 01:33

Dla mnie Adam Małysz. Za swą skromność, przyciąganie do sobotnio-niedzielnego popołudnia z skokami w tv.
Pan Adam, potrafił przez 15 lat utrzymać Polskę w czołówce tego sportu :) nie był tam jakimś Show-manem po prostu robił to co lubi. Tysiące a może nawet dziesiątki tysięcy kibiców zbierało się co roku w zakopanem gdy zawody PŚ odbywały się w polsce. a Tysiące fanów jeździło za Adamem do każdego kraju w PŚ :)
Sagi
Kierownik sklepu

Online: 8d 16h 31m 17s
Otrzymał podziękowań: 15 razy
    Windows XP Firefox

Postautor: FlashBack » 28 kwie 2011, o 14:59

Z każdym rokiem moi sportowi idole się zmieniają. Zależy od tego mój punkt patrzenia na daną dyscyplinę i to jakiego typu sport uprawiam. Najczęściej są to bramkarze w piłce nożnej. Pierwszym był Jerzy Dudek, swoimi zbiórkami rzeczy dla powodzian w Madrycie przeszedł samego siebie, a i na boisku nie był najgorszy. Nie rozumiem jedynie do tej pory, dlaczego Liverpool go sprzedał. Potem był Artur Boruc, głównie lubiany przeze mnie za swoją grę, jednak przestałem się na niego zapatrywać, kiedy usłyszeliśmy o pierwszych, pozaboiskowych ekscesach. Obecnie jest to Łukasz Fabiański, ale szkoda, że ma kontuzję. Co do innych, to byłem fanem Torresa, ale przejścia do Chelsea mu nie wybaczę. Ostatnimi czasy zaczęła mnie interesować kariera Samira Nasriego. Z innych dyscyplin podziwiam zwłaszcza Roberta Kubicę i na tym się chyba kończy lista idoli : ).
Awatar użytkownika
FlashBack
Major

Online: 57d 2h 39m 56s
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 116 razy
Ulubiona postać: John Casey
Obecnie oglądam: Jak do tej lipy i dużo dalej
    Windows 7 Firefox

Postautor: Bero » 28 kwie 2011, o 15:11

Moim ulubionym sportowcem jest Francuzki piłkarz Zinedine Zidane.
Jego gra była po prostu oszołamiająca, gdy dostawał piłkę robił z nią cuda.
Po za tym, że grał w moim ulubionym klubie ( Real Madrid ) był także kapitanem reprezentacji Francji.
Hehe... w reprezentacji był ważniejszy od trenera i to on ustalał taktykę i mówił jak kto ma grać :D
Zidane zawsze grał fair play ( oprócz nokautu Materazziego, ale zasłużył :D )
Awatar użytkownika
Bero
Szpieg

Online: 6d 12h 16m 50s
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Ulubiona postać: Sarah Walker
    Windows 7 Firefox

Re: Wasz sportowy idol i dlaczego ?

Postautor: kasia.dudek01 » 19 maja 2020, o 13:56

hmm dla mnie ten kto nie pudłuje jest ok!
Co do pudełek, to znam świetną firemke zajmująca się produkowaniem opakowan
http://www.pak-system.pl/
kasia.dudek01
Obibok z BuyMore

Online: 19m 18s
Otrzymał podziękowań: 0 raz
    Windows Chrome

Wróć do Sport

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość