Siatkówka

Rozmowy ogólnie związane ze sportem.

Siatkówka

Postautor: Karish » 28 kwie 2011, o 17:00

Skoro większość rozmów dotyczy piłki nożnej, postanowiłam założyć temat o siatce. Może zacznijmy od ulubionej drużyny?
Ja już od kilku lat mam swoją ulubioną, a jest nią PGE Skra Bełchatów :) Podzielcie się swoimi typami. :)
Awatar użytkownika
Karish
Kierownik sklepu

Online: 5d 20h 15m 42s
Otrzymał podziękowań: 33 razy
Ulubiona postać: Chuck
    Windows 7 Firefox

Siatkówka

Postautor: afgani » 28 kwie 2011, o 19:09

Ja nie mam swojej ulubionej drużyny, bo jedyną jaką oglądam w Tv to reprezentacja polski... męska oraz damska. Uwielbiam jak wygrywamy z teoretycznie silniejszymi drużynami... są wtedy niezłe emocję. Do dzisiaj pamiętam jak zdobyliśmy srebro :D
Awatar użytkownika
afgani

Online: 121d 9h 11m 9s
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Ulubiona postać: Chuck Sarah
Obecnie oglądam: WSZYSTKO
    Windows XP Firefox

Siatkówka

Postautor: Mila » 28 kwie 2011, o 22:08

Siatkówkę oglądam od małego, mam grającą rodzinkę, więc i na hali często bywam. Obie reprezentacji mamy na dobrym poziomie, drużyny żeńska i męska są w stanie wygrywać z najlepszymi, przez co siatkówka stałą się dość popularna, chyba aż za bardzo, bo ceny na moją studencką kieszeń są masakryczne ;]
Krajowe podwórko również utrzymuje dobry poziom, mamy wiele klubów w Pucharach Europejskich, a i nasi zawodnicy i zawodniczki grają w czołowych klubach Europy. Osobiście kibicuje Muszyniance i Resovii, mam też sentyment do Pilskiego klubu, w którym nawet trenowałam w sekcji kadetów na libero :P
Awatar użytkownika
Mila
Kierownik sklepu

Online: 1d 18h 46m 9s
Otrzymał podziękowań: 12 razy
    Windows XP Firefox

Siatkówka

Postautor: Michal2465 » 28 kwie 2011, o 22:16

Ja siatkówkę oglądam też i kibicuję już od paru lat. Bardzo lubię ten sport, tym bardziej że mamy czym się pochwalić, w przeciwieństwie do piłkarzy. Już od dobrego czasu moim ulubionym klubem jest PGE Skra Bełchatów. Jeżeli chodzi o siatkarzy to najbardziej lubię Daniela Plińskiego oraz Stephana Antige.
Awatar użytkownika
Michal2465
Kierownik sklepu

Online: 20d 13h 25m 23s
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
Obecnie oglądam: TVD, Suits, SPN, HIMYM, TBBT, Arrow
    Windows 7 Chrome

Siatkówka

Postautor: roztrzepana » 29 kwie 2011, o 00:26

ulubionego klubu jakoś nie mam.. bo kluby którym kibicuję zmieniają się wraz z przyjściem lub odejściem siatkarza lub siatkarki.. hmm obecnie jeśli chodzi o kobiety to Muszyna i Sopot ...no i FB Stambuł przez Skowrońską.. a co do facetów to jastrzębski, ZAKSA, Resovia.. no i Trentino przez Juantorenę :D
Awatar użytkownika
roztrzepana

Online: 5d 21h 36m 42s
Otrzymał podziękowań: 57 razy
Ulubiona postać: Kate Beckett
Obecnie oglądam: Castle
    Windows Vista Firefox

Wróć do Sport

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość