Twój Monitor

Luźne rozmowy o grach, konsolach, blaszkach i internecie.

Twój Monitor

Postautor: Papilarny » 22 sie 2011, o 14:35

Obrazek

Dwadzieścia trzy cale, ACER LED FULL HD. Jestem z niego baaardzo zadowolony :).
Awatar użytkownika
Papilarny

Online: 37d 2h 6m 18s
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Ulubiona postać: Sarah Walker
Obecnie oglądam: Game of Thrones, Sons of Anarchy
    Windows XP Firefox

Twój Monitor

Postautor: Jim » 22 sie 2011, o 16:40

Za tą kasę nic lepszego nie kupisz w tym formacie i z tą rozdziałką.

Więcej mi nie potrzeba, i tak zmieniam monitor tylko dlatego, że moja cierpliwość do starego zepsutego grata się skończyła.

LG ma też miesięczną gwarancje na martwe piksele więc sobie dobrze sprawdź matryce po zakupie.

Między innymi dlatego wybrałem tą markę. Chociaż ja z reguły mam szczęście do sprzętu i nic mi się nie psuje (no dobra, RAMki które ostatnio kupiłem system czasami zwieszają ale może to tylko kwestia wsadzenia ich w zasyfione kurzem gniazdo xD).

Dzięki za info, Banera.

Edit:

No i dotarł nowy monitorek. Wciąż jestem jeszcze pod wpływem ekscytacji wynikającej z nowej zabawki, ale już teraz mogę powiedzieć że bardzo mi się podoba i o ile nic się nie będzie psuć, to będzie mi służył długi czas. Zaczynając od pierdół, bardzo ładnie wygląda obudowa i przyciski, świetnie wkomponowanie w ogólny styl i zarazem takie dość skromniutkie. Sama jakość wyświetlania doskonała, przynajmniej jeśli chodzi o gry (Wiedźmin 2 i Crysis 2, pomimo że na minimalnych detalach, robią wielkie wrażenie). Co do filmów to 720p wygląda ładnie choć na ciemnym tle widać czasami kwadraciki różnicy jasności. Filmy w 1080p dopiero będę testował. Tak więc uważam zakup za bardzo udany.
Awatar użytkownika
Jim
Szpieg

Online: 25d 18h 57m 20s
Otrzymał podziękowań: 34 razy
Ulubiona postać: Chuck
Obecnie oglądam: Nic
    Windows 7 Firefox

Poprzednia

Wróć do Komputery & gry

Aktualnie szpiegują

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość